Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

pumex1

Recommended Posts

Przyznać się kto napadł na moją szanowną po 22.00 w okolicach ronda Babka niebieskim STI z głośnym psssyt? :mrgreen:

Biedaczka o mały figiel nie wpakowała się w jakiegoś Żuka czy coś, co stanęło, też przerażone, jak wryte na światłach...

Dla ułatwienia dodam, że STI miał podobno numery WB****... :twisted:

Czyżby Wlochaty kupił nowego BOVa i się nie pochwalił? :razz:

Czyżby Wlochaty kupił nowego BOVa i się nie pochwalił? :razz:

Włochaty abroad.

Hmmm, to OBCY jakiś musiał być! :mrgreen:

Cholera - widzę, że wygryzłes mnie z funkcji osobistego sekretarza Pana Włochatego... :twisted:

pozdrawiam napotkanych dziś około 18.00 na chełmskiej:

- kierowniczkę niebieskiego GieTeka GA**** z mega-wydechem i mega-naklejką :mrgreen:

- czarnego estijaja z ringową naklejką, zaparkowanego niedaleko czerniakowskiej :smile:

A ja pozdrawaim kierowniak srebrnej Imprezki kombi na LB, spotkanego dizisaj przy UMCS, kierownika czerwonego justy na czestochowskich blaszkach zaparkowanego pod UMCS- moze juz sie do forum zapisal, a takze 2 mile starsze panie za kierownica forysi spotkane na sikorskiego- no ale pewnie do forum nie naleza- chociaz kto wie . . . :twisted:

pozdrowienia dla Krebelki trąbniętej wczoraj około 19 chyba, na Modlińskiej na wysokości KFC :mrgreen: przelatywałem obok prawym pasem, tym razem niebieską :wink:

Odtrabilam, a teraz odpozdrawiam :mrgreen:

Pozdrawiam, rowniez kierownika niebieskiego WRX'a STi WT ***** zaparkowanego wczoraj wieczorem

na Podlesnej pod Laskiem Bielanskim :)

pozdrowienia dla Krebelki trąbniętej wczoraj około 19 chyba, na Modlińskiej na wysokości KFC :mrgreen: przelatywałem obok prawym pasem, tym razem niebieską :wink:

słyszałem :mrgreen: nie byłem tylko pewny czy wiesz kto... a raczej byłem pewny że nie wiesz bo do tej pory zawsze na Was napadałem Octavia :lol:

słyszałem :mrgreen: nie byłem tylko pewny czy wiesz kto... a raczej byłem pewny że nie wiesz bo do tej pory zawsze na Was napadałem Octavia :lol:

Zauwazylam rejestracje, wiec nie trudno sie bylo domyslic kto mnie obtrabil :mrgreen:

• Aga locked this topic
  • aflinta unpinned and pinned this topic