Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

pumex1

Recommended Posts

ojeju to "ojeju" znaczy sie oczy wzniesione do nieba w niemym proteście wobec nieuzasadnionych lub tez nadmiernie kasliwych uwag )))) tak przynajmniej to rozumiem )))))))

ojeju :mrgreen: poka mnie to palcem bo ja takich w swoim poscie nie widzie :wink:

toz sie dalej troche nasmiewam z siebie :) man nadzieje ze ikonka usmiechu wskazuje ze na powaznie tego nie wziałeś :)

ojeju to "ojeju" znaczy sie oczy wzniesione do nieba w niemym proteście wobec nieuzasadnionych lub tez nadmiernie kasliwych uwag )))) tak przynajmniej to rozumiem )))))))

ojeju :mrgreen: poka mnie to palcem bo ja takich w swoim poscie nie widzie :wink:

toz sie dalej troche nasmiewam z siebie :) man nadzieje ze ikonka usmiechu wskazuje ze na powaznie tego nie wziałeś :)

przykro mi, zumi odpalone i juz Cie namierzam :twisted:

Dzisiaj to prawdziwy wysyp Subaraków :shock:

Rano normalnie :mrgreen: 2-3 Subarynki w polu widzenia na trasie z Konstancina, ale wracając .......

- błękitna Tribeca na Dolnej;

- tydzień temu pozdrawiałem "Również dla kierownika czerwonego kombiwara (z napisem subaruklub.pl) widzianego prawie codziennie na Sielcach.", a dzisiaj miałem okazję poznać (i chwilkę porozmawiać) osobiście TomS'a;

- na wisłostradzie napadłem na kierownika Gazik'owego Forysia - okazało się, że kolega owner'a, ale wie o co chodzi :mrgreen::mrgreen: ;

- na Sadybie srebny Legaś - niestety zjechał do BM :sad: ;

- w Wilanowie czarny OBK - było machanie z obu stron i wspólna przejażdżka do Konstancina :mrgreen: ;

WSZYSTKICH POZDRAWIAM :smile: :smile: :smile:

zumi odpalone

Nad aktualizacją powinni popracować. Okolice mojego domu tak ca. 10 lat temu.... :roll:

Właśnie, moja również była fotografowana z 10 lat temu...

Choć chyba WuRC pisał że jego okolica to tak gdzieś 3 lata..

W imieniu Adamusmaxa i własnym pozdrawiam kierownika niebieskiego STi (blachy z miasta Łodzi), z którym jechaliśmy wspólnie całkiem spory kawałek al.Krakowskiej/ul.Grójeckiej. Rzecz działa się w okolicach 18.30-19.00.

Kolega był w klimacie - były kiwki i mruganie światełkami :mrgreen:

Przytrafiła się awaria.

Widok dziwny, bo Subaru przecież się nie psuje :roll:

A może to typowo subarowa "awaria" wynikająca ze zignorowania pomarańczowej kontrolki przy wskaźniku paliwa? :twisted:

A czyj jest bardzo ładny GTek czy może nawet STI na blachach z Kielc - TK****, który stoi codziennie na Dziennikarskiej na Żoliborzu?

To ktoś od nas?

hej hej a jakże nie inaczej , pozdrawiam

p.s.dzisiaj też stoi :wink:

pracujesz gdzieś w pobliżu ?

pozdrawiam kierownika (kierowniczke) sti w kolorze blado błekitnym (? ciekawe jak zdefiniowac ten kolor) zaparkowanego na ostanim pietrze parkingu w gal-mot wczoraj ok 20.00 :)

w kolorze blado błekitnym (? ciekawe jak zdefiniowac ten kolor)

On już dawno został zdefiniowany. Ten samochód to słynny majtkowóz, produkcji jednego z szacownych Forumowiczów :mrgreen:.

On już dawno został zdefiniowany. Ten samochód to słynny majtkowóz, produkcji jednego z szacownych Forumowiczów .

:)))))))))))) takie "majtkowe" kolory sie pojawialy w historii motoryzacji, chociaz gdybym byla wlascicielem to wolałbym to okreslenie o ktorym pisze WRC fan tj

Ice Blue

dzieki WRC fan, jak zwykle niezawodny :))))))

Pozdrawiam kierowce Legacy kombiwara WN ***** który puszczał mnie na pasach w Sochaczewie o 20:12, oraz kierowce/kierowniczke także Legasia kombi tym razem uswinionego na WGS **** pomykajacego przez Socho o 21:04.

Ktoś wie kto to może być :?:

Pozdrawiam kierownika bug-eye'a, który skręcał z Al. Niepodległości w Wawelską w stronę Pragi dziś około 18:20 (nie widział mnie), oraz kierowników - srebrnego GT i srebrnego WRX-a, widzianych około 20:45 na Wołoskiej, skręcających w stronę GalMok-u. Świeciłem, machałem - zero reakcji... :roll:

Pozdrawiam Monikę i jej NOWE felgi, antracytowe chyba Rota na GT-ku ! Bardzo ładne.

PS. Moniki nie było :( Widziałem samo auto.

Spóźnione podziękowania za pozdrownienia i podziękowania za prawidłową (pozytywną) ocenę dla moich przepięknych felg (egzaktly - Rota). ;)

• Aga locked this topic
  • aflinta unpinned and pinned this topic