Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

kicha straszna bo ja mam tak blisko do pracy ze jak z garazu wyjade to za chwile jest brama firmy - i nawet jak oczy wytrzeszczam to subaru jak rodzynki rzadko widuje - zatem z tej rozpaczy pozdrawiam za ubiegly wtorek kierownika srybrnego wrx-a co stal kolo poludnia na stacji beznynowej jet na trasie do katowic - w miejscowosci za jankami zara - nawet mnie zobaczyl i pomachal - alem ja juz wyjezdzal - chyba z naszych - znaczy sie forumowicz - tak samo pozdrawiam poznaniaka w forysiu bialym na numerach PO [cus tam cus tam] co smignal ulica domaniewska przez skrzyzowanie z niepodleglosci - chyba tyz nasz bo chyba swinke mial na lusterku i mnie pomachal - milo mi sie zrobilo - takie sobie machanie frajde robi jak dobre piwo zimne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W imieniu ojca pozdrawiam kierownika Legacy, z którym to ojciec spotkał się dziś na Bocheńskiego w Katowicach. Mam nadzieję, że owy kierownik się ujawni bo zapraszał na forum :) więc domniemam że jest tu obecny :)

 

I kolejny raz pozdrawiam czarnego Forysia 007 widzianego w tym samym miejscu o tej samej porze: Tychy na Damrota, zaparkowany przy "Rzemiośle" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Aflinty widzianego na ul. Zabłocie ok 12.30 :wink:

I wzajemnie, choć na mój gust to 11:30 była bo pracuję tam w okolicy i właśnie do pracy jechałem :) Co Cię sprowadziło na grodu Kraka i czym jechałeś bo kurcze nie zauważyłem, inna sprawa, ze lubię tamte zakręty i czasem nic poza nimi (i dziurami w nich) nie widzę :)

 

 

Jechałem z pracy bardzo śmiesznym samochodem (palio weekend). Zakręty faktycznie bardzo fajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam uczestników wczorajszego mini spota w Jadłodajni Filozoficznej. ABSOLUTna rewelacja :twisted:

 

Dołączam się do pozdrowień! After też był sympatyczny :twisted: Szkoda że wymiękłaś :razz:

 

Aha i pozdrawiam najprawdopodobniej Ciacho, bo to pewnie on parkuje w okolicach mostu świętokrzyskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam Przemqa - machaliśmy sobie przed chwilą na Prymasa Tysiąclecia...

 

Po coś się w ten korek ładował? :twisted:

 

A ja pozdrawiam Bilexa - machaliśmy sobie przed chwilą na Prymasa Tysiąclecia...

 

Po coś się w ten korek ładował? :twisted:

 

:mrgreen:

 

Jechałem na Łucką, po felgi (oddałem je do lakierowania przed sezonem, żeby po kawiorze było), zjechałem z Trasy, minąłem rondo i skręciłem se w Wolską 8).

 

I przy okazji pozdrawiam kierownika estiaja '03-'05, w kolorze poprzedniocarfitowym :mrgreen: (taki srebrno-popielaty), który to estiaj stał se sprytnie zaparkowany na Łuckiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo gorące pozdrowienia dla Pani w trudnym do określenia (zielono niebieskim) GT kombi dziś około 13:00 na Nowogrodzkiej.

Bardzo przepraszam, że zastawiłem na chwilę – mam nadzieję, że chwilka również z Pani punktu widzenia była krótka :)

 

Pozdrowienia dla Pana Kota (aktora) widzianego w srebrnym OBK (chyba) w niedzielę wieczorem w okolicach Trasy Łazienkowskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla:

niebieski WRX SW..... w Krakowie zjazd w stronę ronda z wyjazdem na A4 koło 1430

niebieski WRX 19 Katowice róg Głowackiego i Żwirki i Wigury

zielone GT (chyba) w korku z A4 do pierwszego ronda w Krakowie koło 14

całe mnóstwo innych subaraków, wszystkich nie spamiętałem - tyle ich dzisiaj spotkałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intak - lanserze jeden - znowu upalales :mrgreen:

 

pozdrowienia dla kierownika granatowo-brudnego Legacy w sedanie - PO XXXXX obok ktorego sterczalem na swiatlach Solna/Al.Marcinkowskiego w Poznaniu.

 

pzdr.

Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...