Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś mam w domu "kolacyjkę" z ludźmi od VW/Audi i zapowiada się lekkie picie, ale na rano powinienem być gotowy. A i jajeczniczka nie zaszkodzi na "dolegliwości" .

 

Nie z ludzmi od Audi/VW, tylko z dilerka. Ludzie od Audi/VW sa w Genewie. Nie lansuj sie. Mam podjechac S3 zeby ich powkurzac :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedze w Szparce na 3X i cos tam sobie pisze a pod okno mie zajezdza Szaran Impreza z Nalesnikiem ale bez wlot, wysiada z niego osoba mloda, kobieta, i placi bezczelnie za parking. Mysle, zaraz wejdzie i siadzie se obok.

NIC. Poszla w kierunku Nowego Swiatu - pewnie jakas biedna studentka anglistyki.

Patrze se przez okno teraz uwazniej, a tam w srodku jakas jasna taka tapicerka, czyzby skorkowana?

Tez jakis atypowy model.

Uklony dla Panny

 

Wrocilem wlasnie ze sniadania ze Szparki. Ostatnio uzaleznilem sie od ich jajecznicy zimowej. Niestety Panny w atypowej Imprezie nie stwierdzono :(

Tosmy sie pewnie widzieli. Ja siedzialem przy oknie z taka czarna kobita.

W zielonej kurtance.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiwka dla Barta, który nie zauważył mnie machającego z Roverka pod wiaduktem przy stacji PKP Łobzów :roll: :wink:

 

 

Muszę chyba w końcu przykleić tą trzodę na lusterka :mrgreen:

 

Koniecznie :mrgreen:

 

No i również pozdrawiam i przepraszam zarazem, że nie zauważyłem ale pod wiaduktem jestem zainteresowany czymś innym :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...