Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

Pozdrawiam pana/panią w srebnej imprezie, która właśnie przeleciała w tle rozmowy z jakimś gościem w Wydarzeniach na TV Polsat :mrgreen::mrgreen:

• Replies 63.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Chciałbym BAAAARDZO PODZIEKOWAC  P.Markowi oraz ekipie MTS za pomoc. Od kilku dni jesteśmy we Wrocłaiu i stąd mamy baze wypadowa na  Kotlinę Kłodzką ,aby smigać i robić wymazy w DPS-ach.dzień wcz

Cały miot bokserków pozdrawiam, Moto Orkiestra Kraków  

Jeszcze słabsze jest, jak te auta jeżdżą po ulicach z numerami wystawionymi na widok publiczny, siejąc zgorszenie

Posted Images

A ja ladną panią z czarnej Imprezy kombi, która wlazła mi przed maske (srebrne Legacy) na Kleparzu :D

I pania i panią w niebieckim WRX 06, którzy mnie mineli na A4 KAT-KRK ok godz 13.40 i nie zareagowali na machanie :evil:

Kiwka dla kierownika bliźniaka mojej booyakashy (ten słynny PK xxxxx), oraz potem dla WRX-a, lub STI na WI xxxxx, widzianego około 20:45 na skrzyżowaniu Banacha ze Żwirkami. Kiweczka była grana :cool:.

py-zy-drawiam sympatycznego Pana z czarnego Leśnika który przemieszczając się po Kasprzaka ok 07.45 w w.w. wymienionym wozie konsumował śniadanko w postaci rogalika

smaczności.. :mrgreen:

Siedze w Szparce na 3X i cos tam sobie pisze a pod okno mie zajezdza Szaran Impreza z Nalesnikiem ale bez wlot, wysiada z niego osoba mloda, kobieta, i placi bezczelnie za parking. Mysle, zaraz wejdzie i siadzie se obok.

NIC. Poszla w kierunku Nowego Swiatu - pewnie jakas biedna studentka anglistyki.

Patrze se przez okno teraz uwazniej, a tam w srodku jakas jasna taka tapicerka, czyzby skorkowana?

Tez jakis atypowy model.

Uklony dla Panny

mlodzi to od razu o jednym tylko

to zagadka dla cwaniakow z filmu starego brazylijskiego: Macunaima.

Co to jest, wilgotna szparka otoczona wlosami

arno - kolega jest z Wielkopolski i nie wiadomo, czy jest kawiorem. Dlatego ma prawo nie znać się na kawiorowych lokalach w Stolicy. Trzeba mu wybaczyć, a nie ironizować :mrgreen:.

pozdro dla adam.`a jadacego o 845 Rzymowskiego legacem :smile:

arno - kolega jest z Wielkopolski i nie wiadomo, czy jest kawiorem. Dlatego ma prawo nie znać się na kawiorowych lokalach w Stolicy. Trzeba mu wybaczyć, a nie ironizować :mrgreen: .

To Szparka jest kawiorowa? Co za czasy... :roll: :mrgreen:

Pozdro dla kierownika niebieskiej imprezy kombiwara wolnossaka na tablicach ELE, z ktorym wymienilismy przed chwila kiwki na pl. Konstytucji :smile:

pozdro dla adam.a jadacego o 845 Rzymowskiego legacem :smile:

HA! ja natomiast przyłapałam adam.'a około 8.30 przy skrzyżowaniu Marynarska/Żwirki i Wigury jak konsumował śniadanko :mrgreen: smacznego! :mrgreen:

(gapiłam sie, próbowałam ściagnąć wzrokiem i nic! nawet drogę zajechałam - tzn nie ja, a Pan Driver, z którym jechałam.. ale nie, kanapka ponad wszystko :lol: )

vero tez go przylukala - jak kanapke wtrazalal :mrgreen:

temu cos powiedzieć, to zaraz wygada :roll: :mrgreen:

vero tez go przylukala - jak kanapke wtrazalal :mrgreen:

temu cos powiedzieć, to zaraz wygada :roll: :mrgreen:

kto z kim przestaje taki sie staje :mrgreen:

kto z kim przestaje taki sie staje :mrgreen:

:razz:

dzieki, odpozdrawiam

tak to juz jest ze jak sie spi dlugo to trzeba szamac w aucie :mrgreen:

heh, też zaspałam... ale ja wybrałam opcję make up :mrgreen:

Siedze w Szparce na 3X i cos tam sobie pisze a pod okno mie zajezdza Szaran Impreza z Nalesnikiem ale bez wlot, wysiada z niego osoba mloda, kobieta, i placi bezczelnie za parking. Mysle, zaraz wejdzie i siadzie se obok.

NIC. Poszla w kierunku Nowego Swiatu - pewnie jakas biedna studentka anglistyki.

Patrze se przez okno teraz uwazniej, a tam w srodku jakas jasna taka tapicerka, czyzby skorkowana?

Tez jakis atypowy model.

Uklony dla Panny

Wrocilem wlasnie ze sniadania ze Szparki. Ostatnio uzaleznilem sie od ich jajecznicy zimowej. Niestety Panny w atypowej Imprezie nie stwierdzono :(

Wrocilem wlasnie ze sniadania ze Szparki. Ostatnio uzaleznilem sie od ich jajecznicy zimowej. Niestety Panny w atypowej Imprezie nie stwierdzono :(

Na czym polega zimowosc tejze jajecznicy? Moze jakas ustawke zrobimy na te jajecznice w najblizszym odcinku? 8:30AM, na ten przyklad :-)

Na czym polega zimowosc tejze jajecznicy? Moze jakas ustawke zrobimy na te jajecznice w najblizszym odcinku? 8:30AM, na ten przyklad :-)

Deal! Jest pomidorek, szyneczka, cebulka, kielbaska, serek zolty i .. jajka + rozne chlebki :)

• aflinta locked this topic
  • aflinta unpinned and pinned this topic