Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Sk4y - jako ze temat o zaduffkach sie zamknal byl zanim zdazylam przeczytac Twojego posta - wykorzystuje ten watek, zeby podziekowac za komplement odnosnie do Avatara :mrgreen: .

 

Oczywiscie pozdrawiam przy okazji :mrgreen: .

 

teraz to i avatar i podpis niczego sobie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla czarnej Imprezy widzianej dzisiaj w godzinach południowych na parkingu w galerii krakowskiej...aż miło było popatrzeć :wink:

 

A mnie to nie pozdrowisz!? ;)

 

 

Ta Impreza - to z takim różowym, pedalskim znaczkiem..? Uważaj na chłopa, ma rozdwojenie jaźni... :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla czarnej Imprezy widzianej dzisiaj w godzinach południowych na parkingu w galerii krakowskiej...aż miło było popatrzeć

 

Dziękuje i również pozdrawiam :mrgreen:

 

Ta Impreza - to z takim różowym, pedalskim znaczkiem..? Uważaj na chłopa, ma rozdwojenie jaźni...

 

Grabisz sobie panie, jakim pedalskim. Chciałbym zauważyć że byłem jako pierwszy z takim na tym forum :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie masz dosyc mojego mojego zapychania Ci skrzynki odbiorczej w telefonie? Zuch-Dziewczynka! :razz:

 

nigdy :twisted: czekam na więcej :wink:

 

 

A bialy wurco-trup zmieni sie juz za pare dni w niebieskiego GT'ka, ale na razie sza... :twisted:

 

pamiętaj, mam być informowana na bieżąco!

 

miłej podróży :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dle zielonego GT z zołtym napisem tarox na lylnej klapie widzianego ok 16,30 na zelaznej w wawie

 

pozdrawiam również, ok 17 chyba jeszcze mijałem Cię jak skręcałeś z Chałubińskiego w wielki korek na Wawelskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest pozytywna cecha, nie moge się doczekać żeby zobaczyć Araquiel za kierownicą w Słomczynie, Poznaniu lub Kielcach Tylko żeby mnie nie objechała bo się załamie

 

 

Spokojnie, nawet jak już ją nauczę wszystkiego co umiem i jeszcze mnie prześcignie to serią nie będzie łatwo z Evokillerem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dle zielonego GT z zołtym napisem tarox na lylnej klapie widzianego ok 16,30 na zelaznej w wawie

 

pozdrawiam również, ok 17 chyba jeszcze mijałem Cię jak skręcałeś z Chałubińskiego w wielki korek na Wawelskiej

 

na wawelskiej to nie ja. Zwiedzałem korki w innej czesci wawy, cos koszmarnego nie dało sie jeździć wczoraj a wszedzie sie spieszyłem i zawsze spóźniony :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...