Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

Nie no czołgi to to nie są ale takimi jeżdża u mnie w 3 KOP. BTW: Pozdrowienia dla wszystkich spotkanych kierowców subaraków we Wrocławiu. A jak będziecie widzieli tą Vectrę to znaczy ze to ja M;)

• Replies 63.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Chciałbym BAAAARDZO PODZIEKOWAC  P.Markowi oraz ekipie MTS za pomoc. Od kilku dni jesteśmy we Wrocłaiu i stąd mamy baze wypadowa na  Kotlinę Kłodzką ,aby smigać i robić wymazy w DPS-ach.dzień wcz

Cały miot bokserków pozdrawiam, Moto Orkiestra Kraków  

Jeszcze słabsze jest, jak te auta jeżdżą po ulicach z numerami wystawionymi na widok publiczny, siejąc zgorszenie

Posted Images

Pozdrowienia dla Arno, gałubowo STI i psa-medalisty - z którym to zestawem (roz)minąłem się dzisiaj :wink: Tak mnię naszła głęboka refleksja, że z tej nieszczęsnej sobaki - jak tak dalej pójdzie - Pan zrobisz choinkę z odznaczeniami, jak nie przymierzając z jakiegoś sawietskowo gienierała... :wink:

Ale - gratulacje. :twisted: :grin:

A co do terminów i dat, to dopiero po naszej rozmowie sprawdziłem datę Twojego sms-a. No cóż. Starość nie radość.

Pozdro dla Przemqa widzianego przed chwilą w Centrum. :cool: :mrgreen:

Pozdrawiam, pozdrawiam 8).

Ważniejsze jednak to, najpierw mnie usłyszałeś 8).

Sobota przecież. :mrgreen: Czas lansu. :P

A pewnie :mrgreen:. Było tuż przed północą, jechałem kartę podbić w paru miejscach :mrgreen:.

A tak naprawdę: samochód był czysty, bo po pierwsze wczoraj wiozłem młodą parę do ślubu a po drugie zależało mi na wyczyszczeniu go przed montażem chlapaków, żeby się nacieszyć jak ładnie wyglądają na czystym samochodzie 8).

Przy okazji pozdrawiam wojczeka, z którym się obmachaliśmy na Marszałkowskiej kilka godzin przed tym, gdy zobaczył mnie Polini - jechałem wówczas samochodem w wersji ślubnej :).

Pozdrowienia i podziękowania dla kierownika czarnego WRXa na bemowskich numerach WB, który wpuścił mnie dzisiaj na Rondzie Babka. Dam sobie głowę uciąć, że to ktoś od nas ale nie mogę skojarzyć kto... :oops:

X-Bike aka Motorcycle Driver From Hell ?

:mrgreen:

Robisz mi Lucek czarny PR - mam inny "style". Ja nikogo nie przepuszczam, zadne forumowe swinki mnie do tego nie przekonaja, do miana "kulturalny kierowca WOT" nie aspiruje, jestem zly :evil:

To nie ja :mrgreen:

Przy okazji pozdrawiam wojczeka, z którym się obmachaliśmy na Marszałkowskiej kilka godzin przed tym, gdy zobaczył mnie Polini - jechałem wówczas samochodem w wersji ślubnej :).

Dzieki i pozdrawiam "Mloda Pare" :wink:

Pozdrawiam Kierowników:

- WRX-a na numerach WU XXXXX Widzianego o 8.45 na Smoczej

-Foresterów:

- Czarnego na numerach WX XXXXX widzianego o 11.00 na Twardej.

- Bordowego na numerach WL XXXXX widzianego o 15.00 na Anielewicza.

Pozdrowienia dla pewnej Małgosi z czarnego WRXa, któa ponoć czasem zagląda na forum :wink: , a także dla spotkanych dziś tu i ówdzie: Abta, Aflinty, Gazika i Michała Bajorka.

Miło było pomachać... tym i owym :cool:

ADAMUSMAX pozdrawia z kraju mlekiem i miodem płynącego ! Pozdro z UKRAINE !

PS - Do was tez sms przysłał o wyjezdzie ? Sprawdzam, bo nie wiem czy on taki dobrze w pozdrawianiu wychowany czy moze się we mnie zakochał.

Owoc... uczyłeś czegoś Adamusa ?

nastepnym razem dostaniesz rakieta albo pilka w cymbal :mrgreen:

w pijackim amoku wysylalem do wielu znajomych - nie mysl sobie za wiele :mrgreen:

1. pozdrowienia dla kierownika niebieskiego (chyba) STI widzianego dzisiaj w TVN24 za plecami reporterki ktora relacjonowala na żywo relacje ze strajkow pocztowe (chyba stala w Wawie) :-)

2. pozdro dla kierownika czarnego STI parkujacego na Wesolej w Bstoku. Widze Cie juz drugi raz jak odbieram corke z przedszkola :-)

Pozdrowienia z pod Radissona dla Przemqa i Booyakashy od mojej kolezanki.

smigacie na te sama silke ;)

Ooo - faktycznie właśnie stamtąd wróciłem 8). Pozdrawiam wobec tego koleżankę. Niech się ujawni - szczególnie, jeśli fajna jest :mrgreen: (możemy się nie kojarzyć, bo ja nie uczęszczam na gruppen sex... tj. chciałem napisać: na ćwiczenia grupowe, a sala do ćwiczeń grupowych jest oddzielona od sali dla masturbatorów, tj. chciałem napisać: dla ćwiczących samodzielnie :mrgreen: ).

Przy okazji pozdrawiam:

- kierownika białego legaca kombi (poprzednia buda), spotkanego na Stawkach około 21:40, tuż przed próbą zmiażdżenia go przez autobus :twisted:

- kierownik srebrnego legaca kombi (obecna buda), spotkanego chwilę potem na zakręcie Okopowa/Powązkowska (widziałem go tylko przez chwilę, choć jechaliśmy w tym samym kierunki :mrgreen:)

- artur_asko, spotkanego za kolejne parę minut. Artur jechał swoim amerykańcem - tym z ogłoszenia. Fajnie wygląda (estiaj, Artura nie oceniam :mrgreen:), natomiast sam Kierowca, gdy się z nim zrównałem i go przyjaźnie obtrąbiłem, miał minę, jakbym go chciał zjeść, a przynajmniej zgwałcić i obrabować :mrgreen:.

sam Kierowca, gdy się z nim zrównałem i go przyjaźnie obtrąbiłem, miał minę, jakbym go chciał zjeść, a przynajmniej zgwałcić i obrabować .

Sam kierowca ostatnio był bardzo miły jak znim rozmawiałem, nie wiem o co Ci chdozi ;-)

Ależ ja u owego kierowcy spędziłem "na warstacie" ładnych parę godzin, najpierw czekając na swoją kolej na zbieżność i geometrię, a potem podczas samych zabiegów. Widać nie zapamiętał kudłatego potwora. Albo może się na mnie obraził dlatego, że se zamówiłem pizzę i nie poczęstowałem, tylko sam zjadłem ściskając pudełko od niej swoimi włochatymi łapami...? :roll:

A nie - częstowałem. To kierowca nie chciał :mrgreen:.

PS. Wracam do włochatego avatara 8).

• aflinta locked this topic
  • aflinta unpinned and pinned this topic