Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

pumex1

Recommended Posts

Pozdrawiam @coocerspotkanie w sobotę na parkingu przy wejściu do Gorczańskiego parku Narodowego . Świat jest jednak mały  
7E2B3A77-9873-4BC1-A89E-BB08A6B20F1E.thumb.jpeg.e33cf66633fbf38612ef43c9b9480eb7.jpeg
Następnym razem zapraszamy na kawę :)

Wysłane z mojego M2007J3SG przy użyciu Tapatalka

• Like 1

Pozdro dla kierowcy srebrnego/popielatego Forka II na mazowieckich blachach, z którym wczoraj około południa mijałem się na rondzie w Miastku. Jechałeś w kierunku Szczecinek->Piła->Poznań, czarna świnka na lusterku była. Jechałem moim grubiańskim Daihatsu robiąc testy drogowe nastawów geometrii, regulowanej "na czuja" i nie bardzo miałem jak puścić wolant żeby pomachać i nie wylecieć z tego ronda jednocześnie. :mrgreen:

• Haha 2

Pozdro dla załogi Forka SG WZ, na dojeździe do Starzyniaka jako jedyni zrobiliście mi miejsce bym się przecisnął Forzą. :thumbup:

W dniu 11.09.2021 o 14:21, Tomasz_555 napisał:

Pozdrowienia dla Subarakow spotykanych w Bieszczadach. Sporo tego jeździ aczkolwiek mało jest oznaczonych i swiadomych. Jestem do wtorku to może jeszcze się trend odwróci. emoji3.png

Wysłane z mojego M2101K7AG przy użyciu Tapatalka

Mnie nie spotkałeś widocznie…;)

• Haha 1

Pozdrawiam Kierownika niebieskiego oświniaczonego Lanosa WRX (chyba) GD…. Dziś, ul. Benzynowa w Gdańsku, godz 14

Tak se dzisiaj zaparkowałem pod jednym ze sklepów niepolskiej sieci spożywczej w dolnym Wrzeszczu, a co… 

„Stary” pozdrawia więc „młodego” ziomala (kto wie czy nie z dzielni). ;)

37820400-E1B2-4248-8D82-22DA2C0708E1.jpeg.24e6e0dd7ce87d4d5e3cd4b87b384186.jpeg

• Like 2

Zdziś ;)

Pozdro dla czarnego Forka SH że świnią na lusterku - na drodze Oświęcim-Brzeszcze. 

Oraz kilkakrotnie niebieski chyba wrx? czy GT? Z ogrodu widziałem przez zarośla - w Brzeszczach na Nosala. 

Edited by Fala

Pozdrowienia dla załogi srebrnego OBK 5gen na tablicach SO parkującego w tej chwili na Partyzantów (też SO).

IMG_20210920_181959080.jpg

IMG_20210920_182238.jpg

Edited by czekker

Pozdrawiam właściciela niebieskiego Subaru XV spod apteki we Wrzeszczu, który przez kilka miesięcy był dla mnie inspiracją prowadzącą do zakupu XV. Wielokrotnie go oglądałem przechodząc tamtędy.

A dzisiaj sobie zaparkowałem koło tej apteki prawie obok „inspiratora”. Po lewej on, po prawej YA. ;)

8684E585-C382-4995-85A6-56B7B536BEEC.thumb.jpeg.5f4941208c698b5b4b0985c5ae3e4035.jpeg

Edited by RedSasza
  • Like 3
  • Upvote 1

Godzinę temu, RedSasza napisał:

Pozdrawiam właściciela niebieskiego Subaru XV spod apteki we Wrzeszczu, który przez kilka miesięcy był dla mnie inspiracją prowadzącą do zakupu XV. Wielokrotnie go oglądałem przechodząc tamtędy.

A dzisiaj sobie zaparkowałem koło tej apteki prawie obok „inspiratora”. Po lewej on, po prawej YA. ;)

8684E585-C382-4995-85A6-56B7B536BEEC.thumb.jpeg.5f4941208c698b5b4b0985c5ae3e4035.jpeg

Ta ibiza wyglada jak zabawka…:mrgreen:

• Haha 4
  • Upvote 2

5 godzin temu, Infra napisał:

to samochody też covid przenoszą, że takie odstępy? :P

To (dolny) Wrzeszcz jest. Jeden z ostatnich obszarów w starym Gdańsku, gdzie można sobie pozwolić na nieobijanie drzwiami karoserii auta sąsiada. ;)
I w dodatku (póki co) bez parkometrów. :thumbup:

Edited by RedSasza
  • Like 2

4 godziny temu, RedSasza napisał:

To (dolny) Wrzeszcz jest. Jeden z ostatnich obszarów w starym Gdańsku, gdzie można sobie pozwolić na nieobijanie drzwiami karoserii auta sąsiada. ;)

Ehe, akurat :P

• Upvote 1