Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

pumex1

Recommended Posts

9 godzin temu, radix99 napisał:

Dzięki @kriskristoffers, to był niezwykle miły dzień, udany i pełen wrażeń. @Aga, dziękujemy za pozdrowienia, szkoda, że się minęliśmy :)

Aha, pozdrawiamy również kierownika szarego/srebrnego XV na blachach KRxxxxx na obwodnicy Trójmiasta, dzięki za kiwkę :D

9 godzin temu, radix99 napisał:

Dzięki @kriskristoffers, to był niezwykle miły dzień, udany i pełen wrażeń. @Aga, dziękujemy za pozdrowienia, szkoda, że się minęliśmy :)

To dla nas zaszczyt był gościć u siebie Lady in Red :)

• Upvote 1

Pozdro dla tego oto niebieskiego na SK. 

Niedziela, trasa z Bolesławca na Jelenią Górę. 

IMG_20210816_080758.jpg

18 godzin temu, czekker napisał:

Pozdrowienia dla załogi (chyba) srebrnego poliftowego Outbacka 3gen ze świniakiem na lusterku, z którym się mijałem w okolicy Kołczewa (albo jeszcze Wisełki) i nie zdążyłem odmachać :facepalm:

Ja jechałem srebrnym przedliftem z boxem na dachu..

Pozdrowienia od mojej załogi! :D Pamięć Cię nie myli. Wszystko dokładnie opisane.
Miłym zaskoczeniem było zobaczyć tam kogoś z forum. W tych okolicach to rzadkość.

• Thanks 1

Pozdrowienia dla kierowcy, który w sobotę 14.08 zechciał zaparkować obok mnie na parkingu Karczmy Jorgula w Nowej Dębie.

subaru_nowadeba.thumb.jpg.39a2ccee493064d6f7e431be41f5c453.jpg

W dniu 8.08.2021 o 18:59, .Misza. napisał:

Pozdrówka dla @weiser mijanego w Nowej Wsi Ełckiej. Machałem w ostatniej chwili - przyczepa, to była niezła zmyłka :biglol:

Hej

Ja też Cie w ostatniej chwili poznałem. Pozdro

• Like 1

Pozdrowienia dla kierownika/kierowniczki pomarańczowej XV-ki, z którą podróżowaliśmy dzisiaj w kierunku Ustrzyk Dolnych oraz dla właściciela/ki dwóch Subaryn z Wołosatego :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Pozdro dla kolegi z imprezy kombi zielonej. Mijaliśmy się w stróżówce na torach :) pomachane i odmachane :thumbup:

Również pozdro dla osoby z tego forczysława, bo akurat z Gorlic jechałem :thumbup:

IMG_20210817_182712.thumb.jpg.40cd69e8954f8f4b9cd9d2e68ac8b23c.jpg

Pozdrowienia dla załogi OBK na blachach z Poznania, dzisiaj, 20 sierpnia, około godz. 14 na krajowej "5" pod Rynarzewem. Było machane i mrugane :)

Pozdrawiam Forka znad Kanału Żerańskiego. Sobota ok. 12 w południe. Ja do Serocka. Byłem w lewym łuku i dostrzegłem za późno. Jasny z czarną świnką na lusterku.

Pozdrowienia dla kierowcy ze świnką na lusterku, z którym machaliśmy sobie przy moim lewoskręcie na Mochnaniec, pary która zaparkowała obok mojego outbacka na parkingu podziemnym koło Wawelu i jeszcze jednego kierowcy, z którym sobie machaliśmy przed jego lewoskrętem w Dekerta. Niestety nie zapamiętałem modeli, ale wszystkie trzy sytuacje z ostatnich kilku dni w Krakowie, może ktoś rozpozna, że o niego chodzi :).

UWAGA! W sobotę w okolicach Otrębusów (mazowieckie) zaginął nasz subarakowy kolega 

WIĘCEJ NA: https://www.facebook.com/zaginieniprzedlaty

Prośba do ludzi, szczególnie z okolic - udostępniajcie u siebie i nadstawiajcie uszu.

235493911_406800464207504_8993220994661478991_n.jpg

UWAGA ZAGROŻENIE ŻYCIA LUB ZDROWIA, KAŻDE UDOSTĘPNIANIE JEST NA WAGĘ LUDZKIEGO ŻYCIA

ZAGINĄŁ MACIEJ OSIŃSKI LAT 40

Pan Maciej w dniu 21 sierpnia br. wraz z żoną byli gośćmi na przyjęciu weselnym w Otrębusach (woj. mazowieckie) przy ul  Jeżynowej.
Około godziny 20:00 wychodząc z placu budynku wesela, żona wróciła się po zapomnianą rzecz do lokalu i w tym czasie Pan Maciej oddalił się w nieznanym kierunku.
Niestety natychmiastowe poszukiwania i nawoływania Pana Macieja nie przyniosły żadnego skutku.

Pobliskie okolice zostały sprawdzone.
Mężczyzna  mógł iść w kierunku Brwinowa skąd pochodzi, mógł wejść do lasu od strony Żółwina lub Starej Wsi.
Niewykluczone, że próbował wracać na piechotę lub stopem do Konstancina.

RYSOPIS
Wzrost: 170 cm
Włosy: ciemny blond, boki bardzo krótko ostrzyżone, góra związana w kucyk

Oczy: niebieskie
Szczupłej budowy ciała
Zarost jak na zdjęciu
Nie posiada dokumentów ani telefonu przy sobie.

Ubrany był w czarny t-shirt, granatowe jeansy, czerwone skarpetki i szare trampki.

Ktokolwiek widział lub wie o losie zaginionego, proszony jest o niezwłoczny kontakt z Komendą Policji pod nr alarmowym 112.

Można też kontaktować się bezpośrednio z naszą redakcją Gdziekolwiek jesteś.....  w formie prywatnej i anonimowej - https://zaginieniprzedlaty.com/

Proszę o jak największą ilość udostępnień, sprawa jest bardzo pilna.

ps. Przepraszam za offtopic, ale to jeden z częściej odwiedzanych tematów.

240558955_1601617240045380_3057169066228104604_n.jpg

Edited by Panzerpferd
  • Confused 1
  • Sad 3

Pozdrowienia z Katowic - niestety z Imprezą trochę się zagapiłem..

IMG_20210825_213149.jpg

IMG_20210825_190033910~(1)-01.jpeg

IMG_20210825_190037110.jpg

Edited by czekker

W dniu 23.08.2021 o 12:23, Panzerpferd napisał:

UWAGA! W sobotę w okolicach Otrębusów (mazowieckie) zaginął nasz subarakowy kolega 

WIĘCEJ NA: https://www.facebook.com/zaginieniprzedlaty

Prośba do ludzi, szczególnie z okolic - udostępniajcie u siebie i nadstawiajcie uszu.

235493911_406800464207504_8993220994661478991_n.jpg

UWAGA ZAGROŻENIE ŻYCIA LUB ZDROWIA, KAŻDE UDOSTĘPNIANIE JEST NA WAGĘ LUDZKIEGO ŻYCIA

ZAGINĄŁ MACIEJ OSIŃSKI LAT 40

Pan Maciej w dniu 21 sierpnia br. wraz z żoną byli gośćmi na przyjęciu weselnym w Otrębusach (woj. mazowieckie) przy ul  Jeżynowej.
Około godziny 20:00 wychodząc z placu budynku wesela, żona wróciła się po zapomnianą rzecz do lokalu i w tym czasie Pan Maciej oddalił się w nieznanym kierunku.
Niestety natychmiastowe poszukiwania i nawoływania Pana Macieja nie przyniosły żadnego skutku.

Pobliskie okolice zostały sprawdzone.
Mężczyzna  mógł iść w kierunku Brwinowa skąd pochodzi, mógł wejść do lasu od strony Żółwina lub Starej Wsi.
Niewykluczone, że próbował wracać na piechotę lub stopem do Konstancina.

RYSOPIS
Wzrost: 170 cm
Włosy: ciemny blond, boki bardzo krótko ostrzyżone, góra związana w kucyk

Oczy: niebieskie
Szczupłej budowy ciała
Zarost jak na zdjęciu
Nie posiada dokumentów ani telefonu przy sobie.

Ubrany był w czarny t-shirt, granatowe jeansy, czerwone skarpetki i szare trampki.

Ktokolwiek widział lub wie o losie zaginionego, proszony jest o niezwłoczny kontakt z Komendą Policji pod nr alarmowym 112.

Można też kontaktować się bezpośrednio z naszą redakcją Gdziekolwiek jesteś.....  w formie prywatnej i anonimowej - https://zaginieniprzedlaty.com/

Proszę o jak największą ilość udostępnień, sprawa jest bardzo pilna.

ps. Przepraszam za offtopic, ale to jeden z częściej odwiedzanych tematów.

240558955_1601617240045380_3057169066228104604_n.jpg

Niestety....Poszukiwania zakończyły się tragicznie. Przed chwilą czytałem na Interii. :(

• Sad 9