Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, eRBe napisał:

Nie wiem gdzie Wy spotykacie tych wszystkich pozdrawiających, ale byłem przez ostatni tydzień w Trójmieście, Władku i na Helu , mijałem kilkanaście Subaraków i tylko jedna osoba odmachała na trasie Władek - Hel (pozdrawiam), świat schodzi na psy ;)

Jestem z Trójmiasta i mam takie same odczucia. Zresztą z podróży po Polsce również. Spodziewałem się, że kierowcy Subaru się pozdrawiają. Przez sześć lat może z dziesięć razy ktoś odmachał. Szkoda że tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, eRBe napisał:

Nie wiem gdzie Wy spotykacie tych wszystkich pozdrawiających, ale byłem przez ostatni tydzień w Trójmieście, Władku i na Helu , mijałem kilkanaście Subaraków i tylko jedna osoba odmachała na trasie Władek - Hel (pozdrawiam), świat schodzi na psy ;)

 To ja mam jeszcze inne doświadczenie: w Wieluniu gdzie mieszkam praktycznie nie widzę Subaru, ale studiuję w Zielonej Górze i tu już Subaru jest naprawdę sporo, ale widzę je oczywiście wtedy kiedy spaceruję, bo jak wyjeżdżam samochodem to wszystkie się chowają...

A co do machania to moje ostatnie doświadczenia są naprawdę pozytywne: miganie długimi czy awaryjnymi w trasie, machanie w mieście. Nie ma co się zniechęcać ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z Trójmiasta i mam takie same odczucia. Zresztą z podróży po Polsce również. Spodziewałem się, że kierowcy Subaru się pozdrawiają. Przez sześć lat może z dziesięć razy ktoś odmachał. Szkoda że tak jest.

Jestem ze Szczecina i najwięcej machania zawsze mam w 3Mieście


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Snuff napisał:


Jestem ze Szczecina i najwięcej machania zawsze mam w 3Mieście emoji106.pngemoji3.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Rozmawiałem kiedyś o tym z @kriskristoffers Was tam chyba w trójmieście jest najwięcej :)

 

Przez 3 lata jak mam Forka, odmachało mi może parę osób, na palcach jednej ręki można policzyć.

Edytowane przez ewemarkam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, ewemarkam napisał:

Rozmawiałem kiedyś o tym z @kriskristoffers Was tam chyba w trójmieście jest najwięcej :)

 

Przez 3 lata jak mam Forka, odmachało mi może parę osób, na palcach jednej ręki można policzyć.

Ja w Trójmieście nie liczę na żadne pozdrowienia. Ostatnio mrugałam do kierownika STi i nie zajarzył, tak że oszczędzam sobie rozczarowań ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Snuff napisał:


Jestem ze Szczecina i najwięcej machania zawsze mam w 3Mieście emoji106.pngemoji3.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jestem z Trójmiasta i nie potwierdzam. 

Tak jak piszę, przez sześć lat kilka osób odmachało i to w całej PL. 

 

Teraz we Wranglerze jak inny świat, każdy macha, odmachuje, mruga, trąbi, podchodzi pogadać o liftach, modyfikacjach wypadach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam tak: w MX-5 w ciemno macham każdemu i 100% odmachuje. W Subaru... mało kto - dużo losowych osób ma furę - w MX-5 cała społeczność się zrzesza i jest mega zżyta. :) No ale taka specyfika - tam wąskie grono posiadaczy, tu zaś *relatywnie* szerokie.

Edytowane przez Hookie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Hookie napisał:

Powiem Wam tak: w MX-5 w ciemny macham każdemu i 100% odmachuje. W Subaru... mało kto - dużo losowych osób ma furę - w MX-5 cała społeczność się zrzesza i jest mega zżyta. :) No ale taka specyfika - tam wąskie grono posiadaczy, tu zaś *relatywnie* szerokie.

Tak samo jak we Wranglerach widać. Bardzo świadome grono właścicieli.

W Subaru niestety ludzie pojęcia nie mają o co chodzi, że ktoś zamruga, pomacha. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Hookie napisał:

Powiem Wam tak: w MX-5 w ciemno macham każdemu i 100% odmachuje. W Subaru... mało kto - dużo losowych osób ma furę - w MX-5 cała społeczność się zrzesza i jest mega zżyta. :) No ale taka specyfika - tam wąskie grono posiadaczy, tu zaś *relatywnie* szerokie.

 

Uuu to widzę musisz odwiedzić mekkę w Redzie u Tomasza, ja byłem z młodym bo napalony na Marinera do odrestaurowania

 

IMG_20210722_110836.thumb.jpg.db543e0f407ed2f0d4007665bd7e4e54.jpg

 

IMG_20210730_180348.thumb.jpg.2b70970406957607736b1213bb769aba.jpg

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Hookie napisał:

Powiem Wam tak: w MX-5 w ciemno macham każdemu i 100% odmachuje. W Subaru... mało kto - dużo losowych osób ma furę - w MX-5 cała społeczność się zrzesza i jest mega zżyta. :) No ale taka specyfika - tam wąskie grono posiadaczy, tu zaś *relatywnie* szerokie.

 

Też nie zawsze. Mam nbfl i zazwyczaj na/nb odmachują, ale nc czy nd (zwłaszcza) to już totalnie nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, dammmian napisał:

 

Też nie zawsze. Mam nbfl i zazwyczaj na/nb odmachują, ale nc czy nd (zwłaszcza) to już totalnie nie

Dziwne, bo w Wawie akurat jest cała masa forumowiczów, także tych od NC i ND. W 2020 sprzedało się w PL "aż" 30 sztuk MX-5 i większość jest na forum. :D No ale koniec offtopa. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Hookie napisał:

Powiem Wam tak: w MX-5 w ciemno macham każdemu i 100% odmachuje. W Subaru... mało kto - dużo losowych osób ma furę - w MX-5 cała społeczność się zrzesza i jest mega zżyta. :) 

To ja tak tylko żartobliwie... Posiadacze Miaty mają dziwną przypadłość. Na dźwięk bulgoczącego boksera - jadącego za nimi, wyprzedzającego ich, itp. - zwalniają, sztywnieją im karki i udają, że nawet ich gałki oczne patrzą wyłącznie na wprost ;)

 

  • Super! 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, mechanik napisał:

W Subaru niestety ludzie pojęcia nie mają o co chodzi, że ktoś zamruga, pomacha. 

a tam..... mi zajeło poł roku nauczenie jednego typa z SJa odmachiwania :D i teraz jak widzi inne subaru to sam pierwszy macha :D 

  • Haha 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, pumex1 napisał:

To ja tak tylko żartobliwie... Posiadacze Miaty mają dziwną przypadłość. Na dźwięk bulgoczącego boksera - jadącego za nimi, wyprzedzającego ich, itp. - zwalniają, sztywnieją im karki i udają, że nawet ich gałki oczne patrzą wyłącznie na wprost ;)

 

 

Bo zamiast się gapić w lustro, to omijamy wszystko, studzienki progi itp. ja potrafię przytrzeć o koleine ;)

Edytowane przez dammmian
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...