Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

pumex1

Recommended Posts

W dniu 16.07.2021 o 21:08, dominikon napisał:

Pani chyba dość entuzjastycznie nas pozdrawiała

Obstawiam moją @niezrównowaŻona, to blachara na Subaru :biglol:

Przed nami jechał jeszcze @weiser, ale w jego dziku mało kto rozpoznaje forestera :evil2:

My już wrócili, oni wciąż jeżdżą :P

Również serdecznie pozdrawiamy!

20210716_200737.jpg

Edited by Panzerpferd
  • Like 7
  • Thanks 1

Czy w srebrnym to jest hak do wyciągania w zderzaku?

Fajnie, co to i za ile to

Wysłane z mojego M2007J3SG przy użyciu Tapatalka

10 godzin temu, coocer napisał:

Czy w srebrnym to jest hak do wyciągania w zderzaku?

Fajnie, co to i za ile to

Tak dokładnie, belka na hak, mocowanie przyspawane do góry i do niego ucho na szeklę.

ucho montaz 1.jpg

ucho holownicze bez.jpg

• Like 5
  • Upvote 1

W dniu 12.07.2021 o 19:37, Maciek Niemy napisał:

Na Podkarpacie przyjedź, napewno będzie odmachiwane…:yahoo:

Oj tak, potwierdzam, właśnie wróciliśmy z wakacji na Podkarpaciu i było machane z wzajemnoscią, że hej :thumbup:

• Like 2
  • Upvote 1

W dniu 16.07.2021 o 21:08, dominikon napisał:

Pozdrowienia dla ekipy (z tego co zdążyłem zauważyć to Pani na prawym i Pan na lewym fotelu) chyba nieco wyprawowego srebrnego Forestera SG po lifcie ze świnką na lusterku. Dzisiaj tj. piątek 16.07.2021 ok. godz. 18.45 w Łącku na wysokości byłego Tesco/Mrówki. Pani chyba dość entuzjastycznie nas pozdrawiała (u nas podobny skład damsko-męski) - my jechaliśmy zielonym również "oświniaczonym" Leśnikiem i zjeżdżaliśmy właśnie pod Mrówkę. Później całą drogę w stronę Szczawnicy rozglądaliśmy się za Wami czy na jakiejś stacji czasem nie stoicie bo tak miło było zobaczyć jak sympatycznie do nas machaliście - niestety nie udało nam się już na Was trafić. Do teraz ogromnie żałujemy, że rozglądaliśmy się gdzieś po bokach zamiast wypatrywać Plejad. Tak czy inaczej również pozdrawiamy serdecznie jeśli to będziecie czytać. 

Ja nadal baaardzo entuzjastycznie pozdrawiam :superhero:

• Like 1
  • Thanks 1

Dwa XV-y się spotkały…Gdańsk
Chwilka rozmowy zadowolonych kierowników Subaru, pozdrówka

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
9b4f0248678f7d0d0887e09ba68b352c.jpg

• Like 3

4 godziny temu, niezrównowaŻona napisał:

Ja nadal baaardzo entuzjastycznie pozdrawiam :superhero:

Rewelacja @niezrównowaŻona- ucieszyło nas to przeogromnie! Dzięki za tak miłe choć bardzo chwilowe spotkanie. Do następnego.

• Like 1
  • Upvote 1

W dniu 19.07.2021 o 13:33, mpil napisał:

Pozdrowienia z Gdańska i okolic Poznania (S5).

s2.jpg

Wow, to mój pierwszy Forek, sprzedany w 2013 @dominikd z przebiegiem 270 tys i mocnym piston slapem. Teraz, wg. CEPIK, ma 468 tys, i jak widać nadal jeździ:D 

• Like 2

18 godzin temu, dominikon napisał:

Rewelacja @niezrównowaŻona- ucieszyło nas to przeogromnie! Dzięki za tak miłe choć bardzo chwilowe spotkanie. Do następnego.

Po raz pierwszy wybraliśmy się rodzinnie w góry i szalenie nam się spodobały beskidzkie rewiry - cudne trasy, slalomy, masa miejsc do zwiedzania, więc na pewno nie raz będziemy wracać na południe :wub: Zatem do zobaczenia na trasie :drool:

• Like 3

Pozdrowienia dla kierowniczki OBK. Wczoraj wieczorem, Jedlina-Zdrój, "Bukiet Smaków". 

20210720_202743_HDR_1.jpg

• Like 1

Pozdrowienia dla niebieskiej STI na wlocie do Wrocławia od str stadionu. Było trabione i machanie. Świetnie się ta fura prezentuje, a brzmi jeszcze lepiej. 

Pozdrowienia dla "chyba kremowego" Forczysława, ok.19:10 na Śmigłowca w Warszawie. Patrzyłem na prawe pobocze i za późno dojrzałem świnkę na lusterku.

Pozdrowienia z trasy 57 gdzieś między Chorzelami a Wielbarkiem dla czarnego Passata kombi ze świnką na klapie. Zmień kolor naklejki kolego bo się strasznie zlewa z tłem :)

W dniu 12.07.2021 o 15:22, smigly77 napisał:

A, to mogłem być ja emoji846.png Szacowny Kolega jechał chyba za mną ok. godz. 16 ? Pozdrówy serdeczne !

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Dokładnie tak. Pozdrawiam jeszcze raz!

Przy okazji pozdrawiam właściciela Forka STI, z którym zamieniliśmy dwa słowa na dojeździe do Modlnicy - piękny sprzęt!

20210723_174902.jpg

• Like 1

Dzisiaj w Łodzi na ul.Wojska Polskiego w okolicy stacji Orlen, dobrze słyszalna impreza STI bugeye. Za późno zauważyłem, że oświniaczona...zresztą i tak byłem piechotą więc co najwyżej pajacyka bym zrobił :biglol:

Pozdrawiam...brzmi i wygląda jak Subaru, encyklopedyczny przykład. :thumbup:

12 godzin temu, Neutrino33 napisał:

Dzisiaj w Łodzi na ul.Wojska Polskiego w okolicy stacji Orlen, dobrze słyszalna impreza STI bugeye. Za późno zauważyłem, że oświniaczona...zresztą i tak byłem piechotą więc co najwyżej pajacyka bym zrobił :biglol:

Pozdrawiam...brzmi i wygląda jak Subaru, encyklopedyczny przykład. :thumbup:

Pozdro Ziom :D