Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 16.07.2021 o 21:08, dominikon napisał:

Pani chyba dość entuzjastycznie nas pozdrawiała

Obstawiam moją @niezrównowaŻona, to blachara na Subaru :biglol:

Przed nami jechał jeszcze @weiser, ale w jego dziku mało kto rozpoznaje forestera :evil2:

My już wrócili, oni wciąż jeżdżą :P

 

Również serdecznie pozdrawiamy!

20210716_200737.jpg

Edytowane przez Panzerpferd
  • Super! 7
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.07.2021 o 21:08, dominikon napisał:

Pozdrowienia dla ekipy (z tego co zdążyłem zauważyć to Pani na prawym i Pan na lewym fotelu) chyba nieco wyprawowego srebrnego Forestera SG po lifcie ze świnką na lusterku. Dzisiaj tj. piątek 16.07.2021 ok. godz. 18.45 w Łącku na wysokości byłego Tesco/Mrówki. Pani chyba dość entuzjastycznie nas pozdrawiała (u nas podobny skład damsko-męski) - my jechaliśmy zielonym również "oświniaczonym" Leśnikiem i zjeżdżaliśmy właśnie pod Mrówkę. Później całą drogę w stronę Szczawnicy rozglądaliśmy się za Wami czy na jakiejś stacji czasem nie stoicie bo tak miło było zobaczyć jak sympatycznie do nas machaliście - niestety nie udało nam się już na Was trafić. Do teraz ogromnie żałujemy, że rozglądaliśmy się gdzieś po bokach zamiast wypatrywać Plejad. Tak czy inaczej również pozdrawiamy serdecznie jeśli to będziecie czytać. 

Ja nadal baaardzo entuzjastycznie pozdrawiam :superhero:

  • Super! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, niezrównowaŻona napisał:

Ja nadal baaardzo entuzjastycznie pozdrawiam :superhero:

Rewelacja @niezrównowaŻona- ucieszyło nas to przeogromnie! Dzięki za tak miłe choć bardzo chwilowe spotkanie. Do następnego.

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, dominikon napisał:

Rewelacja @niezrównowaŻona- ucieszyło nas to przeogromnie! Dzięki za tak miłe choć bardzo chwilowe spotkanie. Do następnego.

Po raz pierwszy wybraliśmy się rodzinnie w góry i szalenie nam się spodobały beskidzkie rewiry - cudne trasy, slalomy, masa miejsc do zwiedzania, więc na pewno nie raz będziemy wracać na południe :wub: Zatem do zobaczenia na trasie :drool:

  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.07.2021 o 15:22, smigly77 napisał:

A, to mogłem być ja emoji846.png Szacowny Kolega jechał chyba za mną ok. godz. 16 ? Pozdrówy serdeczne !

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
 

Dokładnie tak. Pozdrawiam jeszcze raz!

 

Przy okazji pozdrawiam właściciela Forka STI, z którym zamieniliśmy dwa słowa na dojeździe do Modlnicy - piękny sprzęt!

20210723_174902.jpg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w Łodzi na ul.Wojska Polskiego w okolicy stacji Orlen, dobrze słyszalna impreza STI bugeye. Za późno zauważyłem, że oświniaczona...zresztą i tak byłem piechotą więc co najwyżej pajacyka bym zrobił :biglol:

Pozdrawiam...brzmi i wygląda jak Subaru, encyklopedyczny przykład. :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Neutrino33 napisał:

Dzisiaj w Łodzi na ul.Wojska Polskiego w okolicy stacji Orlen, dobrze słyszalna impreza STI bugeye. Za późno zauważyłem, że oświniaczona...zresztą i tak byłem piechotą więc co najwyżej pajacyka bym zrobił :biglol:

Pozdrawiam...brzmi i wygląda jak Subaru, encyklopedyczny przykład. :thumbup:

Pozdro Ziom :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...