Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Szurik napisał:

Pozdro dla kierownika szarego Legacy Spec.B rej. WB..... z maską od SBD. Wyprzedzałem cię VW Polo na S8 okolice Radzymina. Było machane.

Mam pytanie. Do czego Ci służy wlot powietrza na masce? Widziałem na Rosji kilka H6-tek z maską od SBD i zastanawiam się, czy to tylko efekt wizualny, czy może poprawia chłodzenie.

Maski od SBD są tańsze od pozostałych stąd często stosowane jako zaminniki. Jak szukałem dla siebie Gacka/OBK-a to w ogłoszeniach był taki OBK z maską od SBD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Szurik napisał:

Fakt, nie pomyślałem, że to może być 2.5GT.

Ogólnie to auto z Twojego opisu pasuje do egzemplarza @Bonless :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Bonless napisał:

Raczej nie. Mój nie jest SpecB i jest czarny. Chyba, że był brudny to mógłby wpadać w szarość :D

Czyli prawie dobrze pamiętałem :P

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Dziś pierwszy raz doświadczyłem pozdrowienia przez kierowcę Subaru :) Pozdrawiam więc kierownika niebieskiego Forestera IV, który dziś ok 14:10 jechał "Carską Drogą" (Łosiostradą) w kierunku Długiej Luki i Strękowej Góry na Podlasiu.

Edytowane przez Siemek
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, czekker napisał:

Pozdrowienia spod SkyWalk w Świeradowie ;)

 

 

IMG_20210715_152621385_HDR.jpg

To ja szukam takiego zderzaka a on sobie tam rośnie... :D

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla ekipy (z tego co zdążyłem zauważyć to Pani na prawym i Pan na lewym fotelu) chyba nieco wyprawowego srebrnego Forestera SG po lifcie ze świnką na lusterku. Dzisiaj tj. piątek 16.07.2021 ok. godz. 18.45 w Łącku na wysokości byłego Tesco/Mrówki. Pani chyba dość entuzjastycznie nas pozdrawiała (u nas podobny skład damsko-męski) - my jechaliśmy zielonym również "oświniaczonym" Leśnikiem i zjeżdżaliśmy właśnie pod Mrówkę. Później całą drogę w stronę Szczawnicy rozglądaliśmy się za Wami czy na jakiejś stacji czasem nie stoicie bo tak miło było zobaczyć jak sympatycznie do nas machaliście - niestety nie udało nam się już na Was trafić. Do teraz ogromnie żałujemy, że rozglądaliśmy się gdzieś po bokach zamiast wypatrywać Plejad. Tak czy inaczej również pozdrawiamy serdecznie jeśli to będziecie czytać. 

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, mattipk napisał:

Pozdrawiamy załogę :-)

 

IMG_20210717_131358125_HDR.thumb.jpg.84f4a9c5d81e301124271972b9908865.jpg

O Filipek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...