Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 13.03.2021 o 17:30, kriskristoffers napisał:

Mnie dalej. Pozdrawiam ze spotkania z byłym właścicielom mojej Maliny H6 

 

IMG_20210313_085459.thumb.jpg.b737848bb52e4edc9869b7dcfb84ed33.jpg

 

 

Kupujesz kolejnego OBK do kolekcji ? :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj:

-Niebieski bug na złotych speedline często widziany przy dolnej stacji w Zieleńcu

-Panią kierowniczkę srebrnego forka w centrum Kłodzka (było machane obustronnie) 

-kierownika białego forka na trasie Wrocław-Kudowa

-kierownika szarego forka widzianego w drodze wprost ze stoku-kierunek na Kłodzko (jakość foto żyleta :D)

162345600_3826073637462464_7893976761329965828_n.jpg.0571318d1df33f8a03c7960c0c9b6b46.jpg

 

162413633_1803616779809178_5273510367820606351_n.thumb.jpg.9bd988d891a2d585b2b3f9a34167105f.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę w niecodziennej sprawie, znajoma przed chwilą podlinkowała post na fb na temat zaginięcia człowieka. Nie byłoby to temat na grupę gdyby nie fakt, że poszukiwany porusza się Subaru Foresterem. Pytanko czy to właściwe miejsce na taki post? Sprawa bardzo poważna. Dotyczy południa Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Kris3k napisał:

Piszę w niecodziennej sprawie, znajoma przed chwilą podlinkowała post na fb na temat zaginięcia człowieka. Nie byłoby to temat na grupę gdyby nie fakt, że poszukiwany porusza się Subaru Foresterem. Pytanko czy to właściwe miejsce na taki post? Sprawa bardzo poważna. Dotyczy południa Polski.

Myślę, że każde miejsce jest odpowiednie w takiej sytuacji. Można szczegóły? A nóż ktoś coś....

 No i wiesz....., czy zaginięcie zostało zgłoszone na policję, bo bez tego to raczej nie uśmiecha się nikomu być wciągniętym w jakieś być może prywatne sprawy.

Edytowane przez suberet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, suberet napisał:

Myślę, że każde miejsce jest odpowiednie w takiej sytuacji. Można szczegóły? A nóż ktoś coś....

 No i wiesz....., czy zaginięcie zostało zgłoszone na policję, bo bez tego to raczej nie uśmiecha się nikomu być wciągniętym w jakieś być może prywatne sprawy.

 

Widziałem to ogłoszenie już w kilku miejscach. Ponoć kierowca owego Forestera przed kimś uciekał.

Sprawa jest zgłoszona na policję, a tutaj post:

https://www.facebook.com/poszukiwani/posts/303512184536333

Edytowane przez LosioDriver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam info za profilem FB Gdziekolwiek jesteś: 

 https://www.facebook.com/poszukiwani/?__tn__=-UC*F 

 

UWAGA BARDZO PILNE ZAGROŻENIE ŻYCIA I ZDROWIA KAŻDE UDOSTĘPNIENIE JEST NA WAGĘ ŻYCIA LUDZKIEGO 
ZAGINĄŁ 
SEBASTIAN SZPAK LAT 41
Aktualizacja 
Pan Sebastian widziany był około godziny 22.30 w Katowicach , w imieniu rodziny proszę o zwrócenie uwagi na parkingi , jest także brane pod uwagę, że mógł porzucić auto i przemieszcza się na pieszo.
Jest w bardzo złym stanie może potrzebować pomocy 
Panie Sebastianie jeśli Pan to czyta, proszę wracać do domu żona i dzieci bardzo się martwią 
Pan Sebastian widziany był po raz ostatni dnia 20 marca br, w pizzerii, która znajduje się przy ulicy Cieszyńskiej w Bielsku Białej i której jest właścicielem.
Około godziny 21.00 zadzwonił do domu z telefonu służbowego i poinformował rodzinę, że jedzie do sklepu "MAKRO" aby zrobić zaopatrzenie dla pizzerii.
Ustalono, że do sklepu nigdy nie dotarł.
Od tamtej pory nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną ani przyjaciółmi.
W ciągu ostatnich dni poprzedzających zaginięcie Pan Sebastian zachowywał się inaczej niż zwykle, sprawiał wrażenie przestrasznego i przygnębionego.
Pan Sebastian najprawdopodobniej porusza się autem marki SUBARU FORESTER o numerach rejestracyjnych SB 663 AL koloru srebrnego.
Telefon pozostawił w domu, ma przy sobie dokumenty. Szpitale zostały sprawdzone.
Zrozpaczona rodzina prosi o Waszą pomoc.
Proszę o szczególną uwagę kierowców, auto może być gdzieś zaparkowane .
RYSOPIS
Wzrost około 180 cm
Włosy ciemne szpakowate
Oczy niebieskie
Szczupłej budowy ciala
♦️zarost koloru włosów.
Ubrany był w granatową kurtkę do pasa na suwak , ciemno popielatą bluzę z kapturem, granatowe spodnie i jasno brązowe buty skórzane.
Ma czarną maseczkę.
Ktokolwiek widział lub wie o losach zaginionego proszony jest o niezwloczny kontakt z Komendą Policji pod numerem alarmowym 112, lub 790 485 007 .
Można też kontaktować się bezpośrednio z naszą redakcją Gdziekolwiek jesteś poszukujemy osób zaginionych w formie prywatnej i anonimowej.
Proszę o jak największą ilość udostepnien sprawa jest bardzo pilna chodzi o życie ludzkie.
Dziękuję za Waszą pomoc i uwagę w imieniu rodziny i wlasnym.
Autor: Anita Suchinska Miszczuk.

 

 

163154494_303512057869679_1340449028316780489_n.jpg

 

 

 

Edytowane przez Kris3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, JobForACowboy napisał:
8 godzin temu, Runner napisał:
Pozdrowienia dla pięknego Bug'a z Jasnej w 100-licy :hi:
IMG_0658.thumb.jpg.eee484c19f67cac0967210520d1776a2.jpg

Czy ktoś napisze łaskawie, co to za felgi?

 

Fondmetal EvoCorse. Do WRXa GD polecam 18x8 ET42 - https://rallyplanet.pl/racing/do-samochodu/felgi/felga-evocorse-sanremocorse-8x18-subaru-impreza-sti/

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, JobForACowboy napisał:

Kurde, myślałem o ET niższym niż 40 do swojego Bloba, ale na 17". Ładne, ale drogie :-( Dzięki @rosaskc

 

Masz wycięte / zrolowane ranty nadkoli z tyłu? Pamiętaj o szerokości felgi. Ja miałem chwilowo felgi z ET35, ale miały 7 cali szerokości i było cacy. Przy szerszej o cal feldze ET42 jest miodzio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Masz wycięte / zrolowane ranty nadkoli z tyłu? Pamiętaj o szerokości felgi. Ja miałem chwilowo felgi z ET35, ale miały 7 cali szerokości i było cacy. Przy szerszej o cal feldze ET42 jest miodzio.
Właśnie nie wiem czy chce wstawiać szersze opony jak mam teraz na OEM felgach. Jak 8" to min. 225. Dlatego myślałem, żeby dać 205/50/ r17 i ET35.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...