Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam/współczuję posiadaczowi niebieskiego Forysia SG ze świnką, zaparkowany nie-do-końca-poprawnie na tyłach Długiej. W środku karteczka 'jestem u stomatologa'. Musiało być grubo, przed południem już stał, przed 16 jeszcze stał :cry:. Ja bym tyle na fotelu nie wytrzymał :twisted:.

Edytowane przez gourmet
literówka
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam/współczuję posiadaczowi niebieskiego Forysia SG ze świnką, zaparkowany nie-do-końca-poprawnie na tyłach Długiej. W środku karteczka 'jestem u stomatologa'. Musiało być grubo, przed południem już stał, przed 16 jeszcze stał :cry:. Ja bym tyle na fotelu nie wytrzymał :twisted:.
Albo ta kartka to fake ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, JobForACowboy napisał:

Wziąłem na przejażdżkę do wielkiego miasta emoji6.png
Coś ty robił na Rysiej? To chyba najkrótsza ulica we Wrocku.

Panie toz to geograficzne centrum Wroclawia:) poza tym mieszkam na popowicach. 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, yaroz napisał:

Może Litwo ojczyzno moja.., mają bardzo podobne, jak nie identyczne do naszych, też się nie raz zdziwiłem ;)

Podobne??? Litwa ma 3 litery i 3 cyfry. To już bardziej Węgierskie, bo te różnią się od naszych jedynie ciut większymi literami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Kierownika Imprezy WRX spotkanego chwilę temu na stacji ORLEN w Warszawie na Prymasa. Piękny spoiler i imponujący wydech:) Była krótka rozmowa z Kierownikiem, gdyż ja byłem niesubaru:(

20210310_172849.thumb.jpg.12fe29435ea341c5a8c20b2072384b74.jpg  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, gourmet napisał:

Pozdrawiam/współczuję posiadaczowi niebieskiego Forysia SG ze świnką, zaparkowany nie-do-końca-poprawnie na tyłach Długiej. W środku karteczka 'jestem u stomatologa'. Musiało być grubo, przed południem już stał, przed 16 jeszcze stał :cry:. Ja bym tyle na fotelu nie wytrzymał :twisted:.

Nie koniecznie musiał tam leczyć ząbki ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.02.2021 o 20:48, yaroz napisał:

Oglądam ten kanał od dawna i powiem tak, że w tej  tej Warszawie to ciekawe przypadki mieszkają, psychiatrzy mają tam chyba ręce pełne roboty :biglol: Wina ewidentna ale dalej w zaparte idą :biglol: Klasyka tego kanału to jazda po chodnikach i po przejściu dla pieszych. Ale chyba w Warszawie tak wolno, albo tam inny kodeks ruchu drogowego obowiązuje :D

WPI jak każde 3 litery to nie Warszawa, ale widać to nie przeszkadza żeby podbić sobie trochę ego...

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Schwefel napisał:

WPI jak każde 3 litery to nie Warszawa, ale widać to nie przeszkadza żeby podbić sobie trochę ego...

Piaseczno no i.... rzeczywiście 1000km od Warszawy jakbym rzucił kamieniem to bym w iglice pałacu kultury trafił:). Nie muszę sobie ega podbijać, obejrzyj sobie ten kanał i takich manewrów nie widziałem nigdzie, nie wiem może te warszawskie powietrze tak działa na przyjezdnych, że takie manewry odwalają i jeszcze te głupkowate trzymanie się w zaparte, że mają rację.:biglol:

Edytowane przez yaroz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Żory to prawie Ostrava, bo dojazd zajmuje 40 min czyli mniej więcej tyle ile z Piaseczna do centrum...

Nie mam czasu na oglądanie dwóch baranów gdzie jeden parkuje nie tam gdzie trzeba a drugi nie ma nic innego do roboty tylko stanie mu przed maską. Poruszam się po Warszawie codziennie  samochodem, rowerem, hulajnogą, pieszo i widzę do czego prowadzi ta eskalacja emocji, robi się druga Moskwa a może i gorzej bo ulice węższe a będzie jeszcze gorzej.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Schwefel napisał:

A Żory to prawie Ostrava, bo dojazd zajmuje 40 min czyli mniej więcej tyle ile z Piaseczna do centrum...

Nie mam czasu na oglądanie dwóch baranów gdzie jeden parkuje nie tam gdzie trzeba a drugi nie ma nic innego do roboty tylko stanie mu przed maską. Poruszam się po Warszawie codziennie  samochodem, rowerem, hulajnogą, pieszo i widzę do czego prowadzi ta eskalacja emocji, robi się druga Moskwa a może i gorzej bo ulice węższe a będzie jeszcze gorzej.

Trochę tak, bo takimi patologiami powinno zajmować się miasto. Z drugiej strony nie dziwie się, że powstają takie inicjatywy oddolne mające na celu napiętnowanie takich zachowań bo co by nie było w dzisiejszych czasach yt jest bardzo silnym medium. Odrębna rzecz to brak kultury na ulicach i nie mowie tu tylko o kierowcach. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kosamkpl napisał:

Z drugiej strony nie dziwie się, że powstają takie inicjatywy oddolne mające na celu napiętnowanie takich zachowań bo co by nie było w dzisiejszych czasach yt jest bardzo silnym medium.

Nie do końca się z Tobą zgadzam. To nie dziki zachód, żeby promować samozwańczych szeryfów. Takie inicjatywy to przede wszystkim promowanie siebie poprzez piętnowanie czyichś zachowań, a nie piętnowanie zachowań dla przywrócenia porządku (inna sprawa, że w tym wypadku dalej uważam, że od tego są właściwe organy państwowe).

  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już się ktoś bawi w szeryfa szczególnie na YT to powinien mieć charyzmę a tamten szeryf wygląda i brzmi jak jakiś nieudacznik. Trafi kiedyś na dresiarza z BWM i będzie musiał zamknąć kanał bo bez zębów to go już w ogóle nie da się słuchać. Chociaż tacy raczej kozaczą tylko do takich co mogą, trafiłby na jakiegoś karka to by uszy położył ogon skulił i grzecznie się oddalił w drugą stronę.

Edytowane przez rutra80
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, rutra80 napisał:

Jak już się ktoś bawi w szeryfa szczególnie na YT to powinien mieć charyzmę a tamten szeryf wygląda i brzmi jak jakiś nieudacznik.

Może i brzmi, ale ma odwagę zwrócić uwagę gdzie spora część ludzi odwraca głowę udając, że nie ma problemu. Także tego no.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech się cieszy że na takiego trafił, kiedyś trafi na gorszego. Prawda jest taka że jak Lipton pisze próbuje zbić sobie kapitał tak na prawdę na własnej agresji i sfrustrowaniu. Normalny człowiek zwróciłby uwagę i ew. jeśli sytuacja faktycznie gruba zadzwonił po policję albo straż zamiast pajacować. Karma wróci.

Ruskie mają podobny kanał ale tam przynajmniej znają życie i robią to w grupie. Generalnie gardzę takimi typami, dobrze mu ten stary kibic powiedział że konfident.

I nie bronię tu oczywiście buraków zachowujących się na drodze tak a nie inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Kierownika niebieskiej Imprezy WRX lub STI, chyba Blob, ale nie mam pewności. Świnka na lusterku była. Dziś, ulica Benzynowa w Gdańsku około godziny 14:15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...