Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

19 godzin temu, Aga napisał:

Superb jest ok, ale pracuje na 2 cylindry przez większość czasu :mrgreen:

Bagażnik ma przepastny, ze 3 trupy wejdą lekko :biglol:

To już mam pomysł na niesfornych zamiast bana: wszystkich z całego dnia do bagażnika i na barierkę..! :twisted:

• Haha 1
  • Replies 64.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Chciałbym BAAAARDZO PODZIEKOWAC  P.Markowi oraz ekipie MTS za pomoc. Od kilku dni jesteśmy we Wrocłaiu i stąd mamy baze wypadowa na  Kotlinę Kłodzką ,aby smigać i robić wymazy w DPS-ach.dzień wcz

Cały miot bokserków pozdrawiam, Moto Orkiestra Kraków  

Jeszcze słabsze jest, jak te auta jeżdżą po ulicach z numerami wystawionymi na widok publiczny, siejąc zgorszenie

Posted Images

W dniu 7.02.2021 o 23:32, eddie_gt4 napisał:

Upolowane dziś w lesie 

20210207_135036.jpg

Ehhh, te POMARAŃCZOWE XV'y, jak one mi się podobają :wub:

Póki co nasz Forenty jest na razie chociaż w 1/4 pomarańczowy, ale @Panzerpferd już snuje plany Pomarańczowej Inwazji :drool:

AJG_7280.JPG

• Like 6
  • Haha 1

Kraków, środa, ok. 17:00: pozdrawiam kierowników 2 czarnych Foresterów (jak i mój), z którymi mijałem się na Piastowskiej. Jeden bez świnek, ale chyba pozdrowił, drugi ze świnkami pozdrawiał, a ja za późno zobaczyłem. Sorki za słaby refleks, widoczność słaba, szyby zasypywał śnieg - obu odmachałem, ale nie wiem, czy zauważyli. Cała trójka (bo liczę łącznie ze mną) z bananami na twarzach, bo spadł śnieg i wreszcie Subaryny mają używanie :)  

Pozdrowienia dla Kierownika Legacka na szwajcarskich blachach, który nas mijał na A2 :)

Razem z @Panzerpferd pozdrawiamy Kierownika białego Forka SJ, który do nas dziś migał na Wisłostradzie  Było machane:yahoo:

Pozdrowienia!

P.S. Musze wreszcie oswiniaczyc Firczestera, wstyd tak bez swini sie poruszac :)
  • Like 3
  • Upvote 1

Pozdrowienia dla tego ośnieżonego "bidulka" , którego złapałem na parkingu jednego z renomowanych serwisów Subaru, 

Nie trudno tam było znaleźć Subaru, ale tej jeden był "oświniony" na lusterkach.

• Like 1

Pozdro dla wszystkich z ekipy, co sobie turystycznie pozwiedzała okolice Jedliny Zdrój, Kamionek, Nowej Rudy itd. 

Było rewelacyjnie. 

IMG-20210213-WA0042.jpg

IMG_20210213_215000.jpg

IMG_20210213_214816.jpg

IMG_20210213_215458.jpg

• Like 16

Pozdrowienia z wczoraj.
Dla kierowniczki niebieskiego XV
kierownikow
Czerwonego i niebieskiego Forka - mijanych na trasie do Rogalinka
Machane i odmachane było!

Wczoraj na łuku DK86 na wysokości Fiata i Alfy, w stronę Sosnowca, mrygałem kierownikowi Legacy w sedanie ok. 19:30 chyba - raczej nie forumowy, bo bez reakcji, ale pozdrowić nie zaszkodziło. :P

Pozdrowienia dla niebieskiego Lanosa STI stojącego koło 16:15 w miejscu nieszczęsnego wypadku Mariana Bublewicza

Edited by radekk
  • Sad 1

A i pozdro z soboty 13.02,ok. 14 w Jedlinie Zdrój człek był wyprzedzony przez fajnie gadające srebrne Legacy IV. 

Pozdrowienia z dzisiaj dla kierownika czarnego Forka SF przy Galerii Warmińskiej w Olsztynie, kierowniczki srebrnego Bloba na blachach NMR w m. Trosy oraz kierownika srebrnego SG na blachach WX na przejeździe kolejowym Giżycko/Wilkasy od czarnego Forka SH

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

42 minuty temu, Michał Borek napisał:

Często ją widuje w Węgorzewie :)

Ostatnio zauważyłem, żę sporo subarek przewija się w naszych okolicach ale nie każdy wie o co chodzi jak się do nich macha albo miga :)

A tego srebrnego Bloba widziałem pierwszy raz na trasie Ryn - Giżycko