Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Kosamkpl napisał:


oj tam oj tam. Ale taki kolor to bym przyjął 

 

15D2EA82-A40D-4745-B9DB-A3FBA7CB03F4.png

Nie wiem czy to można kolorem nazwać, bo nie odbija praktycznie promieniowania widzialnego. Ale nie powiem lakier jest ciekawy.

Edytowane przez ewemarkam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kriskristoffersCiebie bym poznał, więc mrugałbym do skutku:> a w ostateczności wstrzymałbym ruch na skrzyżowaniu:D

 

Gdynię zasypało, więc pojechałem pozałatwiać sprawy, które mogłyby jeszcze poczekać:> miny ludzi w samochodach, które omijałem jak tyczki są bezcenne:) Trzeba tylko bardzo uważać na pieszych, bo byle nie stać na śniegu to skracają sobie drogę i przełażą gdzie im się tylko podoba.

Swoją drogą ludzie oszczędzają na zimówkach, albo jeżdżą na starych oponach, bo tyle drogich samochodów, które miały problemy na prostej drodze dawno nie widziałem.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Lipton napisał:

@kriskristoffersCiebie bym poznał, więc mrugałbym do skutku:> a w ostateczności wstrzymałbym ruch na skrzyżowaniu:D

 

Gdynię zasypało, więc pojechałem pozałatwiać sprawy, które mogłyby jeszcze poczekać:> miny ludzi w samochodach, które omijałem jak tyczki są bezcenne:) Trzeba tylko bardzo uważać na pieszych, bo byle nie stać na śniegu to skracają sobie drogę i przełażą gdzie im się tylko podoba.

Swoją drogą ludzie oszczędzają na zimówkach, albo jeżdżą na starych oponach, bo tyle drogich samochodów, które miały problemy na prostej drodze dawno nie widziałem.

Ja w niedzielę na Obwodnicy na zjeździe w kierunku Armii Krajowej od strony Gdyni mijałem białego Forestera SJ XT zaparkowanego okrakiem na barierze energochłonnej. Wisiał biedak z kołami w powietrzu. Numerów nie zapamiętałem, bardziej przyglądałem się na tym czy pomocy nie trzeba ale nikogo nie było widać przy samochodzie. Więc uważajcie, naszych też biorą w tą pogodę!  

Swoją drogą pozdrowienia dla tego nieszczęśnika.

Edytowane przez STV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, STV napisał:

Ja w niedzielę na Obwodnicy na zjeździe w kierunku Armii Krajowej od strony Gdyni mijałem białego Forestera SJ XT zaparkowanego okrakiem na barierze energochłonnej. Wisiał biedak z kołami w powietrzu. Numerów nie zapamiętałem, bardziej przyglądałem się na tym czy pomocy nie trzeba ale nikogo nie było widać przy samochodzie. Więc uważajcie, naszych też biorą w tą pogodę!  

Zatrzymały się tylko dwa auta. Oba to Audi. Żadne Subaru nie raczyło się zatrzymać :P

 

 

  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Aga napisał:

Zatrzymały się tylko dwa auta. Oba to Audi. Żadne Subaru nie raczyło się zatrzymać :P

 

 

Tak przez chwilę pomyślałem że mogłabyś to być Ty... Naprawdę nikt nie kręcił się przy samochodzie.

Jeśli byłaś w środku to nie był to dobry pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, STV napisał:

Tak przez chwilę pomyślałem że mogłabyś to być Ty... Naprawdę nikt nie kręcił się przy samochodzie.

Jeśli byłaś w środku to nie był to dobry pomysł.

Przez jakiś czas byłam wszędzie dookoła. Niestety przy -10 nie za długo mogę wytrzymać na zewnątrz w rowie w śniegu po kolana w cienkiej kurtce. Na jezdni też nie było bezpiecznie. 

 

Niemniej wszystko w porządku, uszkodzenia są znikome. Dzięki za troskę ;)

 

  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, STV napisał:

Ja w niedzielę na Obwodnicy na zjeździe w kierunku Armii Krajowej od strony Gdyni mijałem białego Forestera SJ XT zaparkowanego okrakiem na barierze energochłonnej. Wisiał biedak z kołami w powietrzu. Numerów nie zapamiętałem, bardziej przyglądałem się na tym czy pomocy nie trzeba ale nikogo nie było widać przy samochodzie. Więc uważajcie, naszych też biorą w tą pogodę!  

Swoją drogą pozdrowienia dla tego nieszczęśnika.

 

41 minut temu, Aga napisał:

Zatrzymały się tylko dwa auta. Oba to Audi. Żadne Subaru nie raczyło się zatrzymać :P

 

 

 

33 minuty temu, STV napisał:

Tak przez chwilę pomyślałem że mogłabyś to być Ty... Naprawdę nikt nie kręcił się przy samochodzie.

Jeśli byłaś w środku to nie był to dobry pomysł.

 

24 minuty temu, Aga napisał:

Przez jakiś czas byłam wszędzie dookoła. Niestety przy -10 nie za długo mogę wytrzymać na zewnątrz w rowie w śniegu po kolana w cienkiej kurtce. Na jezdni też nie było bezpiecznie. 

 

Niemniej wszystko w porządku, uszkodzenia są znikome. Dzięki za troskę ;)

 

Co właściwie się stało, że tak cię sponiewierało?! Napiszesz coś/ gdzieś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Szürkebarát napisał:

 

 

 

Co właściwie się stało, że tak cię sponiewierało?! Napiszesz coś/ gdzieś?

Za szybko, za ślisko, nie ogarnęłam. Jedyne co, to uratowałam się przed położeniem w rowie, bo bardzo przyciągał... Mogło się skończyć zupełnie niefajnie. 

Forek naprawdę to zniósł dzielnie, w sumie tylko przedni wahacz do wymiany i jakieś pierdoły. Osłonę pod silnik mi wyklepią ;)

Nawet podobno nieźle mi to parkowanie wyszło :lol:

Pan z pomocy drogowej bardzo się starał i bardzo jestem z niego zadowolona ;)

Dostałam Superba, żeby mieć czym jeździć... 

 

Kilka zdjęć dla ciekawskich :mrgreen:

Były tu i się zmyły... 

 

 

 

 

  • Zmieszany 2
  • Smutny 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Aga napisał:

Za szybko, za ślisko, nie ogarnęłam. Jedyne co, to uratowałam się przed położeniem w rowie, bo bardzo przyciągał... Mogło się skończyć zupełnie niefajnie. 

Forek naprawdę to zniósł dzielnie, w sumie tylko przedni wahacz do wymiany i jakieś pierdoły. Osłonę pod silnik mi wyklepią ;)

Nawet podobno nieźle mi to parkowanie wyszło :lol:

Pan z pomocy drogowej bardzo się starał i bardzo jestem z niego zadowolona ;)

Dostałam Superba, żeby mieć czym jeździć... 

 

Kilka zdjęć dla ciekawskich :mrgreen:

 

IMG_20210207_130309.jpg

IMG_20210207_130321.jpg

IMG_20210207_130349.jpg

Widok niefajny, Subaru w takiej pozycji :facepalm: . Co za opony masz założone, z takim niesymetrycznym bieżnikiem? Kiedyś jeździłem na podobnych Barumach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, adamski napisał:
12 minut temu, Aga napisał:

Dostałam Superba, żeby mieć czym jeździć... 

Wyczuwam podstęp Skody w tym przypadku..! Jak Ci się bardziej Superb spodoba to FORUM TRZA ZAMKNĄĆ! :ph34r:

Przed zwrotem trzeba, w celu odczynienia, napluć do popielniczki. :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Szürkebarát napisał:

Co za opony masz założone, z takim niesymetrycznym bieżnikiem?

Jakieś Hankooki, kupiłam je z autem, ale i wcześniej już czułam, że są beznadziejne. Na pewno kupię inne. 

 

9 minut temu, Herostrates napisał:

@Aga współczuję, każdemu w takich warunkach może się zdarzyć 

Dziękuję ;)

 

8 minut temu, adamski napisał:

Wyczuwam podstęp Skody w tym przypadku..! Jak Ci się bardziej Superb spodoba to FORUM TRZA ZAMKNĄĆ! :ph34r:

Superb jest ok, ale pracuje na 2 cylindry przez większość czasu :mrgreen:

Bagażnik ma przepastny, ze 3 trupy wejdą lekko :lol:

 

9 minut temu, Szürkebarát napisał:

No ale że Forek nie wyciągnął...?

Jechałam prawym pasem, na lewy był peżot i nie chciałam się z nim dotknąć, a później był tylko rów przede mną. 

Muszę kamerkę wytargać z forka, może jeszcze się nic nie napisało... 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E nie ma się co martwić, najważniejsze że plan się powiódł i nie położyłam się w rowie. Wahacz się wymieni i niedługo będzie wiosna ;)

Mam czym jeździć, nic mi się nie stało, nikogo nie uszkodziłam, jest OK :)

 

 

 

  • Super! 7
  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...