Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

Pozdrowienia dla Kierownika białego oklejonego Lanosa STi, z którym mijałem się na A2 w stronę Łodzi 

• Replies 64.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Chciałbym BAAAARDZO PODZIEKOWAC  P.Markowi oraz ekipie MTS za pomoc. Od kilku dni jesteśmy we Wrocłaiu i stąd mamy baze wypadowa na  Kotlinę Kłodzką ,aby smigać i robić wymazy w DPS-ach.dzień wcz

Cały miot bokserków pozdrawiam, Moto Orkiestra Kraków  

Jeszcze słabsze jest, jak te auta jeżdżą po ulicach z numerami wystawionymi na widok publiczny, siejąc zgorszenie

Posted Images

Kraków, czwartek, ok. 7:45, ul. Cegielniana - pozdrawiam Kierowniczkę (chyba kobieta - nie widziałem dokładnie) oświniaczonego Subaru, której machałem, ale na mnie nie patrzyła :-(

Pozdrowienia dla kierownika albo kierownicy Subaraków napotkanych dziś w podziemnym parkingu Galerii "Kupiecka" w Otwocku

Nie były oświnkowane. Były bezświnkowe.

20210204_173612.jpg

20210204_175026.jpg

• Like 2

Pozdro z przed paru minut dla pięknie brzmiącego Forka, w al. Niepodległości. Ja to ten z korpo Focusa

7c9dcc894d53b0b475d4b3ea2b24e0f7.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

• Like 3

Pozdrawiam kierującego białym Foresterem, z którym mijałem się na Armii Krajowej w Gdyni, na skrzyżowaniu z Władysława IV. Nie widziałem świnek, ale o dziwo mi odmachał, więc może to forumowicz? A może teraz siedzi w robocie i myśli skąd się możemy znać:>

• Haha 1

Ja i @Panzerpferd pozdrawiamy Kierownictwo tej czarnej perły złapanej przy bazarku na Andriollego w Otwocku :thumbup:

Skoro taki ma obłędny outfit, to aż boję się wyobrazić sobie, co ma pod maską :thumbup:

20210206_140633.jpg

Edited by niezrównowaŻona
  • Like 4
  • Upvote 1

Pozdrawiam Kierowników FORESTERów, które parkowały na parkingu przed klubem Spójnia w Warszawie, dziś koło 13-14., a były to: czarny wolnossak SJ w automacie na blachach WB, grafitowy pięknie utrzymany SG na blachach WA oraz czarny SH na blachach WD.

Normalnie prawdziwy wysyp :)

8 godzin temu, niezrównowaŻona napisał:

@GregorWOT, czy to Ty do nas machałeś w Świdrze przy stacji?

Bo jeśli tak, to również ciepło pozdrawiam i z mojej strony było odmachane :yahoo:

Tylko @Panzerpferd przeprasza, że zlamil i nie odmachal, bo ślepy jest (dlatego nigdy nie widzi przeszkod:P). 

Tak to ja. Pomarańczowa maska z daleka była widoczna.

G

A ja pozdrawiam białego WRXa GD w kombi spotkanego dziś w południe koło Factory w Ursusie, machane było :)

Edited by skwaro

Pozdrawiam właściciela zielonego Forestera I, który stał dziś za mną na światłach na Nowogrodzkiej w Gdyni na skrzyżowaniu z ul. Śląską. Szkoda, że jedyną reakcją na moje mruganie było Twoje sięgnięcie do świateł:P

Miałem teorię, że warto pozdrawiać tylko kierujących starszymi modelami Subaru, bo w tych nowych to rzadko kiedy ktoś "odpozdrowi", ale widzę, że kolejna moja teoria upadła:D

10 godzin temu, eddie_gt4 napisał:

Upolowane dziś w lesie 

20210207_135036.jpg

ale piękna pomarańczka

• Like 1

Pozdrowienia dla bordowego dziadka (lub turbodziadka, sedan) ze świniakiem na lusterku, widzianego w Zakopanem! Coraz rzadszy widok, więc tym bardziej wywołał banana na twarzy :thumbup:

4 godziny temu, GregorWOT napisał:

Pozdrowionka dla Kierownictwa tego Foresterka widzianego wczoraj na ul. Hożej w Otwocku.

for.jpg

Jak to wczoraj? Gdzie wyście śnieg sprzedali? :o

• Haha 1
7 godzin temu, Infra napisał:

ale piękna pomarańczka

Taki kolor to miła odmiana. Większość samochodów sprzedawanych jako nowe to białe, szare i czarne. Ludzie zapomnieli o kolorach, a na pytanie dlaczego nie wziął jakiegoś koloru. To facet odpowiada że go później będzie miał problem sprzedać.... brak niektórym jakiejś takiej radości z życia. 

• Like 1
  • Upvote 4
42 minuty temu, ewemarkam napisał:

Taki kolor to miła odmiana. Większość samochodów sprzedawanych jako nowe to białe, szare i czarne. Ludzie zapomnieli o kolorach, a na pytanie dlaczego nie wziął jakiegoś koloru. To facet odpowiada że go później będzie miał problem sprzedać.... brak niektórym jakiejś takiej radości z życia. 

oj tam oj tam. Ale taki kolor to bym przyjął 

15D2EA82-A40D-4745-B9DB-A3FBA7CB03F4.png

13 minut temu, Kosamkpl napisał:

oj tam oj tam. Ale taki kolor to bym przyjął 

15D2EA82-A40D-4745-B9DB-A3FBA7CB03F4.png

Ten z tej naczepy??:biglol:

• Haha 2
  • Sad 1
10 godzin temu, Lipton napisał:

Pozdrawiam właściciela zielonego Forestera I, który stał dziś za mną na światłach na Nowogrodzkiej w Gdyni na skrzyżowaniu z ul. Śląską.

Myślałem że to może ja, ale dzisiaj nie mój rejon, a po drugie nie byłbym takim bucem żeby nie pozdrowić kolegi. Zawsze pozdrawiam, macham i trąbię :biglol: