Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam kierującego białym Foresterem, z którym mijałem się na Armii Krajowej w Gdyni, na skrzyżowaniu z Władysława IV. Nie widziałem świnek, ale o dziwo mi odmachał, więc może to forumowicz? A może teraz siedzi w robocie i myśli skąd się możemy znać:>

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GregorWOT, czy to Ty do nas machałeś w Świdrze przy stacji?

Bo jeśli tak, to również ciepło pozdrawiam i z mojej strony było odmachane :yahoo:

Tylko @Panzerpferd przeprasza, że zlamil i nie odmachal, bo ślepy jest (dlatego nigdy nie widzi przeszkod:P). 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i @Panzerpferd pozdrawiamy Kierownictwo tej czarnej perły złapanej przy bazarku na Andriollego w Otwocku :thumbup:

Skoro taki ma obłędny outfit, to aż boję się wyobrazić sobie, co ma pod maską :thumbup:

20210206_140633.jpg

Edytowane przez niezrównowaŻona
  • Super! 4
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Kierowników FORESTERów, które parkowały na parkingu przed klubem Spójnia w Warszawie, dziś koło 13-14., a były to: czarny wolnossak SJ w automacie na blachach WB, grafitowy pięknie utrzymany SG na blachach WA oraz czarny SH na blachach WD.

Normalnie prawdziwy wysyp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, niezrównowaŻona napisał:

@GregorWOT, czy to Ty do nas machałeś w Świdrze przy stacji?

Bo jeśli tak, to również ciepło pozdrawiam i z mojej strony było odmachane :yahoo:

Tylko @Panzerpferd przeprasza, że zlamil i nie odmachal, bo ślepy jest (dlatego nigdy nie widzi przeszkod:P). 

 

Tak to ja. Pomarańczowa maska z daleka była widoczna.

G

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam właściciela zielonego Forestera I, który stał dziś za mną na światłach na Nowogrodzkiej w Gdyni na skrzyżowaniu z ul. Śląską. Szkoda, że jedyną reakcją na moje mruganie było Twoje sięgnięcie do świateł:P

Miałem teorię, że warto pozdrawiać tylko kierujących starszymi modelami Subaru, bo w tych nowych to rzadko kiedy ktoś "odpozdrowi", ale widzę, że kolejna moja teoria upadła:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Infra napisał:

ale piękna pomarańczka

Taki kolor to miła odmiana. Większość samochodów sprzedawanych jako nowe to białe, szare i czarne. Ludzie zapomnieli o kolorach, a na pytanie dlaczego nie wziął jakiegoś koloru. To facet odpowiada że go później będzie miał problem sprzedać.... brak niektórym jakiejś takiej radości z życia. 

  • Super! 1
  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, ewemarkam napisał:

Taki kolor to miła odmiana. Większość samochodów sprzedawanych jako nowe to białe, szare i czarne. Ludzie zapomnieli o kolorach, a na pytanie dlaczego nie wziął jakiegoś koloru. To facet odpowiada że go później będzie miał problem sprzedać.... brak niektórym jakiejś takiej radości z życia. 


oj tam oj tam. Ale taki kolor to bym przyjął 

 

15D2EA82-A40D-4745-B9DB-A3FBA7CB03F4.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Lipton napisał:

Pozdrawiam właściciela zielonego Forestera I, który stał dziś za mną na światłach na Nowogrodzkiej w Gdyni na skrzyżowaniu z ul. Śląską.

Myślałem że to może ja, ale dzisiaj nie mój rejon, a po drugie nie byłbym takim bucem żeby nie pozdrowić kolegi. Zawsze pozdrawiam, macham i trąbię :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...