Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

57 minut temu, kriskristoffers napisał:

Widzieliśmy się gdzieś na trasie? :D

A nie? ;)

• Replies 64.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Chciałbym BAAAARDZO PODZIEKOWAC  P.Markowi oraz ekipie MTS za pomoc. Od kilku dni jesteśmy we Wrocłaiu i stąd mamy baze wypadowa na  Kotlinę Kłodzką ,aby smigać i robić wymazy w DPS-ach.dzień wcz

Cały miot bokserków pozdrawiam, Moto Orkiestra Kraków  

Jeszcze słabsze jest, jak te auta jeżdżą po ulicach z numerami wystawionymi na widok publiczny, siejąc zgorszenie

Posted Images

Fotopozdrowienia z ostatnich 2-3 miesięcy, zapomniałem wrzucić. Chyba jest kilka forumowych, na pewno kojarzę XV, miniŻółtka Leone i Forka. Fotki z Warszawy.

DSC_7427.JPG

DSC_7375.JPG

DSC_5385.JPG

DSC_5387.JPG

DSC_5851.JPG

DSC_6065.JPG

DSC_6231.JPG

DSC_6233.JPG

DSC_6437.JPG

DSC_6680.JPG

DSC_7221.JPG

• Like 4
  • Upvote 2

Morsowe pozdrowienia dla @mattipk oraz @Grzegorz1977, szkoda że nie mieliśmy czasu by dłużej pogadać, odbijemy sobie później,

z zaskoczenia w Otwocku dorwaliśmy @GregorWOT w swoim szacownym Szuwarze, pozdrów i uściskaj od nas Renatę,

oraz saneczkowe pozdrowienia dla @wujaszek_misza TEAM - jesteście niesamowici :thumbup:

• Like 2
  • Upvote 1
1 godzinę temu, Panzerpferd napisał:

Morsowe pozdrowienia dla @mattipk oraz @Grzegorz1977, szkoda że nie mieliśmy czasu by dłużej pogadać, odbijemy sobie później,

z zaskoczenia w Otwocku dorwaliśmy @GregorWOT w swoim szacownym Szuwarze, pozdrów i uściskaj od nas Renatę,

oraz saneczkowe pozdrowienia dla @wujaszek_misza TEAM - jesteście niesamowici :thumbup:

Wzajemnie :) do nastepnego. 

• Like 2
2 godziny temu, Panzerpferd napisał:

Też dziękujemy, morsowanie w Świdrze to nowe doznanie :thumbup: i za twoją rada pozwiedzalismy sobie lasy w okolicach bunkrów. Pogoda dopisała, było świetnie :)

• Like 1
  • Upvote 1
1 godzinę temu, mattipk napisał:

Też dziękujemy, morsowanie w Świdrze to nowe doznanie :thumbup: i za twoją rada pozwiedzalismy sobie lasy w okolicach bunkrów. Pogoda dopisała, było świetnie :)

W sobote bylismy z renkiem nad Świdrem z psem na spacerze i ogladalismy morsowanie - czyli jak inni wchodza do lodowatej wody.... 

.... to ja bm wolał trasy nad bunkrami.... zdecydowanie.

• Haha 1

To ja z dzisiejszego poranka pozdrawiam kierownika zielonego Forka z Mławy, którego dogoniłam na Morskiej w Gdyni ;)

Było machane :o :mrgreen:

A u mnie taka przemiła sytuacja, wysiadam ze swojego Forka, a tu powoli przejeżdża nowy Forek, uchyla się okno i z uśmiechem "CZEŚĆ!" :D

Nie kojarzę nikogo w nowym Forku, więc jak sądzę "efekt świnki" ;)

• Like 4

Kraków, Królowej Jadwigi, wtorek, ok. 16:30: na światłach w przeciwną stronę (ja jechałem w kierunku Alej 3 Wieszczów) stoi Subaru ze świnkami. Trąbię, macham, wszyscy wkoło się oglądają, co się dzieje, a kierownik w Subaru nic :-( Kolego, z takim brakiem reakcji na otoczenie to trochę strach autem jeździć :rolleyes:

• Haha 1
1 godzinę temu, Tichy napisał:

Kraków, Królowej Jadwigi, wtorek, ok. 16:30: na światłach w przeciwną stronę (ja jechałem w kierunku Alej 3 Wieszczów) stoi Subaru ze świnkami. Trąbię, macham, wszyscy wkoło się oglądają, co się dzieje, a kierownik w Subaru nic :-( Kolego, z takim brakiem reakcji na otoczenie to trochę strach autem jeździć :rolleyes:

Pewnie myślał, czy nie sprzedać Subaru i kupić Skodę. To poważna decyzja, więc wymaga skupienia.

• Haha 1
6 godzin temu, suberet napisał:

Pewnie myślał, czy nie sprzedać Subaru i kupić Skodę. To poważna decyzja, więc wymaga skupienia.

Wsłuchiwał się czy panewki nie stukają i patrzył na wskaźnik temperatury płynu chłodniczego :biglol:

• Haha 3
21 godzin temu, suberet napisał:

To niepoważna decyzja więc wymaga skupienia.

• Haha 2