Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

8 godzin temu, Runner napisał:

To kolega @raveout - często mijam, bo parkuje przy mojej codziennej trasie biegowej :ph34r:

Zgadza się. Odpozdrawiam kolegę @eddie_gt4 oraz czujnego kolegę @Runner :) Po tym zdjęciu przypomniałem sobie, że czas zaliczyć myjnię :upside-down-face_1f643-small:

8 godzin temu, wiertar napisał:

Od kilkunastu dni widuję go u mnie w Szczawnicy. Zastanawiam się czy ktoś na ferie przyjechał czy może ktoś odemnie kupił. 

A może forumek?

W każdym bądź razie ładnie wygląda  ten amerykaniec

IMG_20210123_130713.jpg

Zabawne - dwa wozy, które dobrze znam wylądowały w tym dziale jeden po drugim. Ten OBK powyżej to były wóz mojego kumpla. Faktycznie sprzedał go komuś z gór :)

Edited by raveout
  • Replies 64k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Chciałbym BAAAARDZO PODZIEKOWAC  P.Markowi oraz ekipie MTS za pomoc. Od kilku dni jesteśmy we Wrocłaiu i stąd mamy baze wypadowa na  Kotlinę Kłodzką ,aby smigać i robić wymazy w DPS-ach.dzień wcz

Cały miot bokserków pozdrawiam, Moto Orkiestra Kraków  

Jeszcze słabsze jest, jak te auta jeżdżą po ulicach z numerami wystawionymi na widok publiczny, siejąc zgorszenie

Posted Images

34 minuty temu, raveout napisał:

Zgadza się. Odpozdrawiam kolegę @eddie_gt4 oraz czujnego kolegę @Runner :) Po tym zdjęciu przypomniałem sobie, że czas zaliczyć myjnię :upside-down-face_1f643-small:

Zabawne - dwa wozy, które dobrze znam wylądowały w tym dziale jeden po drugim. Ten OBK powyżej to były wóz mojego kumpla. Faktycznie sprzedał go komuś z gór :)

Kurde fajny skubaniec. Do twArzy mu w tych dwóch kolorach. To pewnie za kilka dni dowiem się kto kupil taka fajna furkę:) wiesz może zza ile poszła?

@wiertar wiem ale pozwól że nie będę rozpowszechniał takiego info ;)

Niemniej furka fajna, miałem okazję jeździć wielokrotnie.

• Like 1
Godzinę temu, arkadio napisał:

Pozdrowionka dla oświnionego forka który to mijał się (chyba okolice Białobrzegów

Dokładnie tak. Zamieniliśmy z nim dwa słowa. Świnię na lusterku ma, ale na forum nie bywa 

• Like 1
  • Upvote 1
Teraz, Aga napisał:

Pozdrawiam @Ayu i dziękuję ;)

PS klaksony działają, Pani jest bardzo zadowolona :thumbup:

Odpozdrawiam :)

Mówiłem przecież, że będzie Pani zadowolona :D

• Like 1

Dziś :

Lubin ,na Orlen okolice Castoramy - jakaś Impreza GC ,rajdowe klimaty.

Bolesławiec:

Forester II  ,bordowy FSW ,leciał na Zieloną Góre.

Pozdrawiam kierowników subarek spod mechanika na klimeckiego w Krakowie. Conajmniej 3 oświnione naliczyłem,

STi bug na LKS

Srebrne combi bug RJS (jak dobrze pamietam)

szare legacy (ale nie widziałem blachy) - świnia na klapie 

Pozdrowienia na kierowniczki/kierownika Forestera ukrytego w ciemnościach :D ...parkingu na Borowej w Olsztynie 

05EFC608-BEA6-421E-AA8E-3CEB673305C5.jpeg

Pozdrowienia dla kierownika z bielutkiej Imprezy. Przed 22 Skręcałeś z Małej Góry na biedre, a ja pod wiadukt skręcałem z Kaimskiej. Ładny wóz :thumbup:

Pozdrawiam srebrnego Forester'a SG rej. SR.., z czarną świnią na lusterku, Czerwionka rondo, godz. 17.

Pozdrowienia dla:

- kierownika pięknej imprezy STI spotkanego na światłach w Przegorzałach ok. 14.40 (było migane),

- @LosioDriver mijanego na wysokości Srebrnej Góry ok. 15.40 - machałem  :)

38 minut temu, Dr Zyber napisał:

- @LosioDriver mijanego na wysokości Srebrnej Góry ok. 15.40 - machałem  :)

Odpozdrawiam :D zauważyłem machanie, ale mój mózg był tak wolny... jakiś trzeci kierowca za Tobą musiał być zdziwiony ;)

• Haha 1

Pozdrawiam kierowcę złotego Legacy III, który wjechał dziś za mną w ul. Wolności w Gdyni. Mrugnąłem awaryjnymi, ale nie było reakcji, więc to chyba nie forumowicz...

11 minut temu, ewemarkam napisał:

W mojej okolicy tylko dwa razy nie zrobiłem z siebie głupka emoji38.png. Bo tylko dwóch kierowców odmachało :)

Dlatego jak jadę WRX'em, to macham tylko WRX i STI- zawsze odmachają, a raz też mi ktoś nie odmacha w Forku, to temat olałem :)

Edited by JobForACowboy
Godzinę temu, ewemarkam napisał:

W mojej okolicy tylko dwa razy nie zrobiłem z siebie głupka emoji38.png. Bo tylko dwóch kierowców odmachało :)

Ja zawsze macham albo trąbię jak od boku podjeżdżam :biglol:

4 godziny temu, kriskristoffers napisał:

Ja zawsze macham albo trąbię jak od boku podjeżdżam :biglol:

Albo nie zauważasz :OO: 

6 godzin temu, Lipton napisał:

Pozdrawiam kierowcę złotego Legacy III, który wjechał dziś za mną w ul. Wolności w Gdyni. Mrugnąłem awaryjnymi, ale nie było reakcji, więc to chyba nie forumowicz...

Nie reaguje, potwierdzam ;)