Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Runner napisał:

 

To kolega @raveout - często mijam, bo parkuje przy mojej codziennej trasie biegowej :ph34r:

Zgadza się. Odpozdrawiam kolegę @eddie_gt4 oraz czujnego kolegę @Runner :) Po tym zdjęciu przypomniałem sobie, że czas zaliczyć myjnię :upside-down-face_1f643-small:

 

8 godzin temu, wiertar napisał:

Od kilkunastu dni widuję go u mnie w Szczawnicy. Zastanawiam się czy ktoś na ferie przyjechał czy może ktoś odemnie kupił. 

A może forumek?

 

W każdym bądź razie ładnie wygląda  ten amerykaniec

IMG_20210123_130713.jpg

Zabawne - dwa wozy, które dobrze znam wylądowały w tym dziale jeden po drugim. Ten OBK powyżej to były wóz mojego kumpla. Faktycznie sprzedał go komuś z gór :)

Edytowane przez raveout
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, raveout napisał:

Zgadza się. Odpozdrawiam kolegę @eddie_gt4 oraz czujnego kolegę @Runner :) Po tym zdjęciu przypomniałem sobie, że czas zaliczyć myjnię :upside-down-face_1f643-small:

 

Zabawne - dwa wozy, które dobrze znam wylądowały w tym dziale jeden po drugim. Ten OBK powyżej to były wóz mojego kumpla. Faktycznie sprzedał go komuś z gór :)

Kurde fajny skubaniec. Do twArzy mu w tych dwóch kolorach. To pewnie za kilka dni dowiem się kto kupil taka fajna furkę:) wiesz może zza ile poszła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka dla oświnionego forka który to mijał się (chyba okolice Białobrzegów - @Panzerpferd popraw mnie jeśli zbłądziłem) ze Świniopaśną bandą na wypasie pod wezwaniem @Panzerpferd i kierownictwem @niezrównowaŻona:

 

https://www.youtube.com/watch?v=kWrR1RWZ8RM&feature=youtu.be#t=1m47s

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowników subarek spod mechanika na klimeckiego w Krakowie. Conajmniej 3 oświnione naliczyłem,

STi bug na LKS

Srebrne combi bug RJS (jak dobrze pamietam)

szare legacy (ale nie widziałem blachy) - świnia na klapie 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ewemarkam napisał:

W mojej okolicy tylko dwa razy nie zrobiłem z siebie głupka emoji38.png. Bo tylko dwóch kierowców odmachało :)

Dlatego jak jadę WRX'em, to macham tylko WRX i STI- zawsze odmachają, a raz też mi ktoś nie odmacha w Forku, to temat olałem :)

Edytowane przez JobForACowboy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ewemarkam napisał:

W mojej okolicy tylko dwa razy nie zrobiłem z siebie głupka emoji38.png. Bo tylko dwóch kierowców odmachało :)

Ja zawsze macham albo trąbię jak od boku podjeżdżam :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Lipton napisał:

Pozdrawiam kierowcę złotego Legacy III, który wjechał dziś za mną w ul. Wolności w Gdyni. Mrugnąłem awaryjnymi, ale nie było reakcji, więc to chyba nie forumowicz...

Nie reaguje, potwierdzam ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...