Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

2 minuty temu, suberet napisał:

Każdy facet (o ile nie jest daltonistą)rozróżnia kolory.

Tylko nie widzi potrzeby zapamiętywania ich wszystkich nazw. :coffee:

Niby nie rozróżnia kolorów, ale z kilometra pozna czy to Ferrari to ma kolor Rosso Scuderia czy Rosso Corsa :)

• Like 1
  • Replies 64k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Chciałbym BAAAARDZO PODZIEKOWAC  P.Markowi oraz ekipie MTS za pomoc. Od kilku dni jesteśmy we Wrocłaiu i stąd mamy baze wypadowa na  Kotlinę Kłodzką ,aby smigać i robić wymazy w DPS-ach.dzień wcz

Cały miot bokserków pozdrawiam, Moto Orkiestra Kraków  

Jeszcze słabsze jest, jak te auta jeżdżą po ulicach z numerami wystawionymi na widok publiczny, siejąc zgorszenie

Posted Images

Pozdrawiam kolegę parkującego na Klinach w KRK0c09f5bdc38a9b3162f35bde578bb4b6.jpg

Wysłane z mojego M2007J3SG przy użyciu Tapatalka

W dniu 6.01.2021 o 15:49, Herostrates napisał:

W sumie nie wiem czy pozdrawiam. Auto fajne i ładne ale kierownik w połowie parkujący na chodniku a w połowie na drodze u mnie na osiedlu jeszcze na gościnnych występach :toobad:

Nie przystaje Subarowej rodzinie 

8339EE63-2682-4A59-BF3F-4ECF0A8D018F.jpeg

To ja bez bicie się przyznaje, musiałem znieść kilka mebli i zaparkowałem dosłownie na chwilkę :/

• Like 4
  • Haha 2
  • Upvote 7
40 minut temu, Padre matteo napisał:

To ja bez bicie się przyznaje, musiałem znieść kilka mebli i zaparkowałem dosłownie na chwilkę :/

Spoko spoko fajnie że się odezwałeś. Szacunek. Przeprosiny przyjęte :) 

Edited by Herostrates
  • Haha 1
8 godzin temu, Padre matteo napisał:

Szkoda by było tak fajnego auta :biglol:

2 minuty temu, JobForACowboy napisał:
9 godzin temu, Padre matteo napisał:

Ale kurde.... Jak 1.5 m było przejścia, to chyba nie ma za co przepraszać?

Oj jest za co i szacunek dla kolegi za to że to zrobił. 

A gdzie to przejście było, na zjeździe i spadku do garażów? Kolega kompletnie zablokował przejście. Co więcej jeszcze połowę jezdni i jeszcze na małym zakręcie. Równoległe zaparkowanie byłoby zdecydowanie bardziej do przyjęcia. 

Oj jest za co i szacunek dla kolegi za to że to zrobił. 
A gdzie to przejście było, na zjeździe i spadku do garażów? Kolega kompletnie zablokował przejście. Co więcej jeszcze połowę jezdni i jeszcze na małym zakręcie. Równoległe zaparkowanie byłoby zdecydowanie bardziej do przyjęcia. 
Kadr nijaki, nie widać ile z jednej i ile z drugiej. Ale jak 1.5 m było, a pojazd jezdnią by przejechał, to nie ma za co przepraszać
21 godzin temu, JobForACowboy napisał:

Kadr nijaki, nie widać ile z jednej i ile z drugiej. Ale jak 1.5 m było, a pojazd jezdnią by przejechał, to nie ma za co przepraszać emoji6.png

Wszystko zależy od perspektywy. Gdybyś chciał wyjechać z garażu, lub poruszał się chodnikiem na wózku, pewnie miałbyś inne zdanie.

Sobotnie południe przy zalewie Bardowskiego, srebrny WRX wanna - pozdrawiam grupkę która się z niego wysypała. Na spacerek czy zimną kąpiel?

Wrocław.

Pozdro 08.01 ok. 15, Armii Krajowej i fioletowe Legacy III sedan. 

Pozdrowienia dla Kierownika szampańskiego Forka 2,5 xt, zaparkowanego na terenie Suchedniowskiego Osiru. 

@elmot znów pozdrawiam z dzisiaj sprzed około pół godziny ty jechałeś na Zielonki a ja na Kraków, najlepsze życzenia dla juniora dzisiaj:thumbup:

• Like 1

A ja wyjątkowo pozdrowię kierowcę BMW (:huh:) E36 (:blink:) Compact (:blink::blink::blink:), którego spotkałem dzisiaj na Wilanowskiej i pozdrawiał mnie okejkami i przegazówką jak żaden kierowca Subaru od dawna :D

• Like 3
  • Haha 2
  • Confused 1

Pozdrawiam kierownika lub kierownicę białego ładnego Forestera, SF, którego dziś widziałem zaparkowanego na myjni w Józefowie blisko rzeki Świder i stacji Orlen.

• Like 1
17 godzin temu, Elvisiak napisał:

A ja wyjątkowo pozdrowię kierowcę BMW (:huh:) E36 (:blink:) Compact (:blink::blink::blink:), którego spotkałem dzisiaj na Wilanowskiej i pozdrawiał mnie okejkami i przegazówką jak żaden kierowca Subaru od dawna :D

a może kompot się chciał z Tobą brać a nie pozdrawiał :D

• Haha 1
1 godzinę temu, Infra napisał:

a może kompot się chciał z Tobą brać a nie pozdrawiał :D

Puszczam takich przodem ;)

• Like 1