Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

Pozdrowienia dla Kierownika niebieskiej Imprezy ze złotymi alusami i naklejka STI z tyłu, na blachach WK, która chwilę temu mknęła Trasą Łazienkowską w kierunku na Pragę. Pięknie buczał silnik:) 

• Like 1
  • Replies 64.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Chciałbym BAAAARDZO PODZIEKOWAC  P.Markowi oraz ekipie MTS za pomoc. Od kilku dni jesteśmy we Wrocłaiu i stąd mamy baze wypadowa na  Kotlinę Kłodzką ,aby smigać i robić wymazy w DPS-ach.dzień wcz

Cały miot bokserków pozdrawiam, Moto Orkiestra Kraków  

Jeszcze słabsze jest, jak te auta jeżdżą po ulicach z numerami wystawionymi na widok publiczny, siejąc zgorszenie

Posted Images

6 godzin temu, coocer napisał:

UPG, panewka, rdza hahah sorry nie mogłem się powstrzymać

Wysłane z mojego M2007J3SG przy użyciu Tapatalka

Zapomniałeś o: wiskoza i zmielona dwójka :biglol:

• Like 1
  • Haha 1

Serdeczne pozdrowienia dla bandy wariatów, subaraków oficjalnych i inkoguto oraz reszcie załóg,

z którymi dane mi dziś było szaleć w Białej Podlaskiej :D 

01.jpg

02.jpg

04.jpg

05.jpg

Edited by Panzerpferd
  • Like 5
  • Upvote 1
40 minut temu, Panzerpferd napisał:

Serdeczne pozdrowienia dla bandy wariatów, subaraków oficjalnych i inkoguto oraz reszcie załóg,

z którymi dane mi dziś było szaleć w Białej Podlaskiej :D 

01.jpg

02.jpg

03.jpg

04.jpg

A czemu mnie tam nie było? :P

I jeśli mnie wzrok nie myli a nie sądzę to czerwona wanna GT to moja była! :wub:

Zdecydowanie gorzej wygląda ale grunt że zyje:thumbup:

• Haha 1
57 minut temu, Oktan napisał:

I jeśli mnie wzrok nie myli a nie sądzę to czerwona wanna GT to moja była! :wub:

Mów mnie wincyj, żyje, coś tam zmartwychwstawała ;) czy to ta? Wanna jak wanna, takich czerwonych paściuf jest sporo

• Like 1

Pozdrowienia dla srebrnego Buga WRX na tablicach WPR z wczorajszego nowo otwartego wlotu do Wilanowa :) Było migane.

EDIT
@Panzerpferd piękne zdjęcia! Jakim obiektywem pstrykane? Widać że "długi"/tele, ale jakie parametry?

Edited by Elvisiak
10 godzin temu, mirasek napisał:

Mów mnie wincyj, żyje, coś tam zmartwychwstawała ;) czy to ta? Wanna jak wanna, takich czerwonych paściuf jest sporo

Twoja jest teraz? na 99,9 to moje byłe GT ;)

Niebeski środek z gc wrx jdm, trzy gaugany na desce w kubkach(egt zwykle nie działał), kiera i gałka nardi, LPG Stag Q-box, IC WRX, wydech 2,5' z szerokim DP, Czterotłok z przodu, 95r , tyle na szybko pamiętam :P

@Oktan obecnie to wóz kolegi, ja tylko czasami przywracam go do żywych jak się coś podda, więc jest mi bliski :D

Z Twojego opisu większość się zgadza choć parę rzeczy brakuje, może ktoś go wypatroszył po drodze (fotele raczej zwykłe gt, czterotłoka nie było, jest z powrotem).

LPG już wywalone ale reduktor był zamontowany w charakterystycznym miejscu. Wóz ogólnie ma bogatą historię, a jakby faktycznie kiedyś był Twój to już całkiem kosmos ;) 

5 godzin temu, Elvisiak napisał:

EDIT
@Panzerpferd piękne zdjęcia! Jakim obiektywem pstrykane? Widać że "długi"/tele, ale jakie parametry?

Nic specjalnego, słoik Nikkora. AF-S 70-300 mm 4.5-5.6. Efekt to szczęście + obróbka. Z 2000 zdjęć do obróbki poszła setka :biglol:

• Like 2
4 godziny temu, mirasek napisał:

@Oktan obecnie to wóz kolegi, ja tylko czasami przywracam go do żywych jak się coś podda, więc jest mi bliski :D

Z Twojego opisu większość się zgadza choć parę rzeczy brakuje, może ktoś go wypatroszył po drodze (fotele raczej zwykłe gt, czterotłoka nie było, jest z powrotem).

LPG już wywalone ale reduktor był zamontowany w charakterystycznym miejscu. Wóz ogólnie ma bogatą historię, a jakby faktycznie kiedyś był Twój to już całkiem kosmos ;) 

Reduktory były dwa pod Aku schowane ;)

• Like 1
  • Haha 1

Przed chwilą (okolice 14:15)

Kraków Czyżyny, pozdrawiam Srebrnego Forka jadącego w stronę huty i Niebieskiego Lanosa STi jadącego w strone M1. nie wiedziałem, że tutaj takie mamy ;)

Blach nie widziałem, więc może przyjezdny

2 godziny temu, marol napisał:

Pozdrawiam Kierownika czarnej Imprezy widzianego dziś w Olsztynie na Sikorskiego (okolice Orlenu)

image0.jpeg

Ze Skodaru się nie liczy:biglol:

• Haha 1
7 minut temu, yaroz napisał:

Ze Skodaru się nie liczy:biglol:

Cytując znanego dziennikarza motoryzacyjnego ze "srającego kurczaka" się liczy :P  ...i ten fakt wszystko zmienia i wszystko usprawiedliwia :D  

• Haha 2

Pozdrawiam właściciela białego Lanosa, wrx/sti którego spotkałem w Wejherowie. W tylnym lusterku widziałem tylko światła, dostrzegłem gdy był już na skrzyżowaniu, trochę byłem zajęty rozmową, i nie zdążyłem odpowiedzieć żadnym pozdrowieniem.
Dzięki, miły gest.

Edited by leto