Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, coocer napisał:

UPG, panewka, rdza hahah sorry nie mogłem się powstrzymać

Wysłane z mojego M2007J3SG przy użyciu Tapatalka
 

Zapomniałeś o: wiskoza i zmielona dwójka :biglol:

  • Super! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Panzerpferd napisał:

Serdeczne pozdrowienia dla bandy wariatów, subaraków oficjalnych i inkoguto oraz reszcie załóg,

z którymi dane mi dziś było szaleć w Białej Podlaskiej :D 

01.jpg

02.jpg

03.jpg

04.jpg

A czemu mnie tam nie było? :P

I jeśli mnie wzrok nie myli a nie sądzę to czerwona wanna GT to moja była! :wub:

Zdecydowanie gorzej wygląda ale grunt że zyje:thumbup:

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Oktan napisał:

I jeśli mnie wzrok nie myli a nie sądzę to czerwona wanna GT to moja była! :wub:

Mów mnie wincyj, żyje, coś tam zmartwychwstawała ;) czy to ta? Wanna jak wanna, takich czerwonych paściuf jest sporo

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla srebrnego Buga WRX na tablicach WPR z wczorajszego nowo otwartego wlotu do Wilanowa :) Było migane.

EDIT
@Panzerpferd piękne zdjęcia! Jakim obiektywem pstrykane? Widać że "długi"/tele, ale jakie parametry?

Edytowane przez Elvisiak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, mirasek napisał:

Mów mnie wincyj, żyje, coś tam zmartwychwstawała ;) czy to ta? Wanna jak wanna, takich czerwonych paściuf jest sporo

Twoja jest teraz? na 99,9 to moje byłe GT ;)

Niebeski środek z gc wrx jdm, trzy gaugany na desce w kubkach(egt zwykle nie działał), kiera i gałka nardi, LPG Stag Q-box, IC WRX, wydech 2,5' z szerokim DP, Czterotłok z przodu, 95r , tyle na szybko pamiętam :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Oktan obecnie to wóz kolegi, ja tylko czasami przywracam go do żywych jak się coś podda, więc jest mi bliski :D

Z Twojego opisu większość się zgadza choć parę rzeczy brakuje, może ktoś go wypatroszył po drodze (fotele raczej zwykłe gt, czterotłoka nie było, jest z powrotem).

LPG już wywalone ale reduktor był zamontowany w charakterystycznym miejscu. Wóz ogólnie ma bogatą historię, a jakby faktycznie kiedyś był Twój to już całkiem kosmos ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Elvisiak napisał:

EDIT
@Panzerpferd piękne zdjęcia! Jakim obiektywem pstrykane? Widać że "długi"/tele, ale jakie parametry?

Nic specjalnego, słoik Nikkora. AF-S 70-300 mm 4.5-5.6. Efekt to szczęście + obróbka. Z 2000 zdjęć do obróbki poszła setka :biglol:

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mirasek napisał:

@Oktan obecnie to wóz kolegi, ja tylko czasami przywracam go do żywych jak się coś podda, więc jest mi bliski :D

Z Twojego opisu większość się zgadza choć parę rzeczy brakuje, może ktoś go wypatroszył po drodze (fotele raczej zwykłe gt, czterotłoka nie było, jest z powrotem).

LPG już wywalone ale reduktor był zamontowany w charakterystycznym miejscu. Wóz ogólnie ma bogatą historię, a jakby faktycznie kiedyś był Twój to już całkiem kosmos ;) 

Reduktory były dwa pod Aku schowane ;)

  • Super! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą (okolice 14:15)

Kraków Czyżyny, pozdrawiam Srebrnego Forka jadącego w stronę huty i Niebieskiego Lanosa STi jadącego w strone M1. nie wiedziałem, że tutaj takie mamy ;)

Blach nie widziałem, więc może przyjezdny

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, yaroz napisał:

Ze Skodaru się nie liczy:biglol:

Cytując znanego dziennikarza motoryzacyjnego ze "srającego kurczaka" się liczy :P  ...i ten fakt wszystko zmienia i wszystko usprawiedliwia :D  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam właściciela białego Lanosa, wrx/sti którego spotkałem w Wejherowie. W tylnym lusterku widziałem tylko światła, dostrzegłem gdy był już na skrzyżowaniu, trochę byłem zajęty rozmową, i nie zdążyłem odpowiedzieć żadnym pozdrowieniem.
Dzięki, miły gest.

Edytowane przez leto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...