Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 16.11.2020 o 17:56, JobForACowboy napisał:

Takie dwie dzisiaj siekłem przy Tesco. Jedna moja i zbieżność tablic całkowicie przypadkowa :-)
Piękny robal, ta mufa ze 3.00" lub 3.5" robiła robotę na całym parkingu...
Chwilę czekałem na właściciela. Pozdrawiam ciepło! 039b44f2bb76695e45701eb6faab77d0.jpg

Pozdrawiam kolegę z bloba :D No końcówka robi robotę prawie 5" jest jak mierzyłem :)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Dj Brabus napisał:

Nie było okazji pozdrowić osobiście, ale jeśli właściciel zagląda na nasze forum - ukłony ode mnie! :hi:

 

Niedzielne popołudnie, Kraków, Nowa Huta...

 

20201122_133400.jpg

20201122_133340.jpg

Jestem, jestem Panie Kolego. Widzę, że pamięć zawodna bo na kilku spotach pod Plazą widzieliśmy się osobiście. No chyba, że GT ma tyle różnych twarzy, że za każdym razem wygląda inaczej. Również pozdrawiam :)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Tutek napisał:

Jestem, jestem Panie Kolego. Widzę, że pamięć zawodna bo na kilku spotach pod Plazą widzieliśmy się osobiście. No chyba, że GT ma tyle różnych twarzy, że za każdym razem wygląda inaczej. Również pozdrawiam :)

 

Trzeba odświeżyć pamięć na jakimś spociku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Falenica Subarami stoi! :)

Przede wszystkim pozdrawiam Właściciela przepięknego GT, parkującego pod Andżeliką na Zabawnej, którego ścigałam od przejazdu w Miedzeszynie, by uciąć sobie z nim przesympatyczną pogawędkę. Kierownik rzekł, że auto jest jeszcze w fazie rozwojowej i nie do fotografowania, więc pozwoliłam sobie utrwalić tylko mały, acz znaczący element Tej Maszyny :D 

Dalej machałam przy bazarku pani kierownik Subaru Justy, ale nie skojarzyła raczej tematu. 

A na koniec przejeżdżałam koło warsztatu na Filmowej, gdzie złapałam takie oto dwie Sztuki. Kierownictwo tychże Sztuk także pozdrawiam :lol:

20201128_133304.jpg

Inked20201128_132409_LI.jpg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Dr Zyber napisał:

Pozdrowienia dla @aflinta oraz @przemekka spotkanych dzisiaj w salonie Subaru :)

Odpozdrawiam - dzisiaj nieco zamulony i słabo kontaktujący.... A moje zaspanie było takie, że @przemekka poznałem jak wychodził i wsiadł do swego granatowego bolidu :)

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, aflinta napisał:

Odpozdrawiam - dzisiaj nieco zamulony i słabo kontaktujący.... A moje zaspanie było takie, że @przemekka poznałem jak wychodził i wsiadł do swego granatowego bolidu :)

Chwilunia, ten "granatowy bolid" jest mój, a@przemekkamiał tylko chwilową przyjemność się nim przejechać :D

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Lipton napisał:

Pozdrawiam właściciela Legacy I, którego zauważyłem kilka dni temu zaparkowanego na ul. Pomorskiej w Gdyni. Czyżby nowe Subaru w dzielnicy się pojawiło, czy tylko ktoś "przejazdem"? Forumowicz?

Jaki kolor? Ja ostatnio widziałem w Gdyni kobitka jechała srebrny był :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Lipton napisał:

Srebrny srebrny. Tylko teraz mi wypadło z głowy, ale chyba blachy GA...

Mnie teraz częściej możesz widywać w Gdyni, bo od listopada pracuję na Świętojańskiej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...