Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla białej imprezy z różową świnią na klapie mijanej na A1 

 

Dodatkowo pozdrawiam wszystkie subaraki mijane w Gdańsku.

Btw. Sporo subaru w tej okolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  Oo, Forek na zabytkowych blachach

Ciekawe czy konserwator zabytków widział kielichy.. default_biglol.gif

 

 

 

 

Nie wiem jak facet je zdobył, bo kryterium chyba jest takie że ma jeździć na benzynie. Tzn na fabrycznym paliwie, czyli z taki z jakim wyjechał z fabryki. Chyba że tutaj faktycznie montowali LPG w fabryce. Dziwne mi się to trochę wydaje. A no i musi mieć co najmniej 25 albo 30 lat (przepisy się zmieniły) 

 

Kolega ma Kanta wyremontowanego, żeby go zarejestrować jako zabytek musiałby wyrzucić LPG.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, ewemarkam napisał:

Nie wiem jak facet je zdobył, bo kryterium chyba jest takie że ma jeździć na benzynie. Tzn na fabrycznym paliwie, czyli z taki z jakim wyjechał z fabryki. Chyba że tutaj faktycznie montowali LPG w fabryce. Dziwne mi się to trochę wydaje. A no i musi mieć co najmniej 25 albo 30 lat (przepisy się zmieniły) 

 

Kolega ma Kanta wyremontowanego, żeby go zarejestrować jako zabytek musiałby wyrzucić LPG.

 

 

pod żółte blachy łapią się też kolekcje.

Dlatego nie problem uświadczyć cayenne czy nawet passata  na żółtych

Ale jak to formalnie wyglada nie wiem.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod żółte blachy łapią się też kolekcje.

Dlatego nie problem uświadczyć cayenne czy nawet passata  na żółtych

Ale jak to formalnie wyglada nie wiem.

Faktycznie masz rację. Gdzieś nawet widziałem jakiegoś pastucha na żółtych blachach w policyjnych barwach i właśnie Cayenne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ewemarkam napisał:

Nie wiem jak facet je zdobył, bo kryterium chyba jest takie że ma jeździć na benzynie. Tzn na fabrycznym paliwie, czyli z taki z jakim wyjechał z fabryki.

Skąd to info? Nie widziałem takiego zapisu w PRAWIE (nie widzimisie konserwy), co więcej, przepisy mówią o "modyfikacjach z epoki", LPG się da pod to podciągnąć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd to info? Nie widziałem takiego zapisu w PRAWIE (nie widzimisie konserwy), co więcej, przepisy mówią o "modyfikacjach z epoki", LPG się da pod to podciągnąć...
Nie znam szczegółów, ale chciał tego Kanta zarejestrować jako zabytek to konserwator mu powiedział że musi LPG zdemontować. Może faktycznie to widzimisię konserwatora.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest widzimisie konserwatora, przepis nie precyzuje. Przepisy są ogółem mocno uznaniowe, IMO przy odrobinie bezczelności LPG to "modyfikacja odpowiednia dla epoki" - zwłaszcza że na JDM-land szły Subaru z fabrycznym gazem z tego co pamiętam.

 

EDIT: Kanty nie... może tu jest problem :P

Edytowane przez BelegUS
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy podstawowe warunki : musi mieć min 25 lat (ale tez słyszałem o 30?), 15 lat od zakończenia produkcji i min 75% ori częsci.

moze LPG miesci sie w tym?

Mało tego , ori części sa ,tylko ,że LPG to dokładka części i nie wyrzuca sie ori więc tym bardziej luz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.10.2020 o 21:35, ewemarkam napisał:

Nie wiem jak facet je zdobył, bo kryterium chyba jest takie że ma jeździć na benzynie. Tzn na fabrycznym paliwie, czyli z taki z jakim wyjechał z fabryki. Chyba że tutaj faktycznie montowali LPG w fabryce. Dziwne mi się to trochę wydaje. A no i musi mieć co najmniej 25 albo 30 lat (przepisy się zmieniły) 

 

Kolega ma Kanta wyremontowanego, żeby go zarejestrować jako zabytek musiałby wyrzucić LPG.

 

 

Znam ziomka... Trochę zachodu ale da się 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Panzerpferd napisał:

Pozdrowienia dla kierownika granatowego, oświniowanego forka SF, którego kilkanaście minut temu mijałem na ul. Patriotów w Radości.

Było machane :thumbup:

na jakieś grupie na Fb pisaliśmy o tym że przez 5 lat (od kiedy jeżdżę Subarami) jeszcze nigdy się nie minęliśmy w Radości. W końcu nastał ten dzień :)

Odpozdrawiam :)

 

Przy okazji pozdrowienia dla właścicielki najpiękniejszego modelu Imprezy STI widzianej pod McDonaldem na Patriotów. Domyślam się że właścicielka bo obklejony imieniem Gosia :)

  • Super! 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Glodzio napisał:

nigdy się nie minęliśmy w Radości

ja to się dziwię, ze w Ząbkach nie widziałeś nikogo. Tam często pojawia się jeden z najbardziej oddanych fanów Subaru w Polsce.

 

Ja z kolei pozdrawiam niebieskiego buga(?) na S8 w stronę mostu, blachy S1 SOBEK... jak dobrze spamiętałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Infra napisał:

Przypadkiem o ten pojazd chodzi?

 

Screenshot_2020-10-21 Gosia Prus ( gosiaprus) • Zdjęcia i filmy na Instagramie.png

Tak. 

3 godziny temu, Infra napisał:
4 godziny temu, Glodzio napisał:

nigdy się nie minęliśmy w Radości

ja to się dziwię, ze w Ząbkach nie widziałeś nikogo. Tam często pojawia się jeden z najbardziej oddanych fanów Subaru w Polsce.

Spokojnie spokojnie, dopiero 1.5 roku tu jestem :) mamy czas :) swoją drogą to kręci się tutaj parę Subarynek, ale tylko kierowca niebieskiego forka Sh odmachuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...