Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, K-mil napisał:

Pozdro dla kolegi z garażu. Jak dobrze poszukasz to znajdziesz obok jeszcze dwa oświniaczone auta

imprezaBlue.jpg

Znam właściciela, mają jeszcze złotego SG XT ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zegrzyńskie odpozdrowienia dla niebieskiego WRX-a (a chyba nawet STI-a) z czerwonym ryjkiem na zadzie z dzisiejszego przedpołudnia. Jechałem na prawym i trochę mi zajęło sięgnięcie do dźwigni przedniego pozdrawiacza :ph34r:

 

Czerniakowskie pozdrowienia dla Outbacka, za którym się również przed południem turlaliśmy, próbując odczytać długą listwę badżów, w tym plejadowych. Niebieski chyba albo granatowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, bvb napisał:

Zegrzyńskie odpozdrowienia dla niebieskiego WRX-a (a chyba nawet STI-a) z czerwonym ryjkiem na zadzie z dzisiejszego przedpołudnia. Jechałem na prawym i trochę mi zajęło sięgnięcie do dźwigni przedniego pozdrawiacza :ph34r:

 

Czerniakowskie pozdrowienia dla Outbacka, za którym się również przed południem turlaliśmy, próbując odczytać długą listwę badżów, w tym plejadowych. Niebieski chyba albo granatowy.

STI,Sti pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No takie troszkę mieszane pozdrowienia z Rzymowskiego dla oświniakowanego forka XT z właściwą liczbą piątek na piaseczyńskiej rejestracji... ^_^ 

Ja wiem, że było szybko i dość bezpiecznie, ale jakoś tak milej jest na drodze, gdy staramy się z grubsza mieścić w dwukrotności limitu albo chociaż prędkości ogółu pojazdów*... :)

 

 

*) nie dotyczy łuków i dróg gruntowych

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...