Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

Dziś dłuższa lista pozdrowień w granicach godziny 12:00-13:00 (od grafitowego Legacy Kombi, jakby ktoś pytał):

- niebieska Impreza na trasie Zielonki-Skała (mijana gdzieś Januszowice/Przybysławice) - za późno się zorientowałem...

- granatowy nowszy Forek z dwiema świnkami i fajnym wyprawowym bagażnikiem dachowym na ul. Szmaragdowej (prosta wzdłuż torów kolejowych w Batowicach ;)

- no i oczywiście mój faworyt spod Carrefoura w Czyżynach - przyjemnie zrobiony Legaś, z którego właścicielem bardzo mile zamieniliśmy kilka słów - serdecznie pozdrawiam!

DSC_3739.JPG

DSC_3740.JPG

• Replies 63.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Chciałbym BAAAARDZO PODZIEKOWAC  P.Markowi oraz ekipie MTS za pomoc. Od kilku dni jesteśmy we Wrocłaiu i stąd mamy baze wypadowa na  Kotlinę Kłodzką ,aby smigać i robić wymazy w DPS-ach.dzień wcz

Cały miot bokserków pozdrawiam, Moto Orkiestra Kraków  

Jeszcze słabsze jest, jak te auta jeżdżą po ulicach z numerami wystawionymi na widok publiczny, siejąc zgorszenie

Posted Images

W dniu 11.09.2020 o 06:59, kriskristoffers napisał:

Pozdrowienia dla kierowniczki pięknej Imprezy spotkanej dzisiaj na Orlenie na Kołobrzeskiej o 6:40. Prawdopodobnie GC8  RS. Pani chyba nie w humorze bo podjechałem powiedziałem "dzień dobry ładna Impreza" odpowiedziała dzień dobry, ale mojego Subaru nie skomentowała :(

Fakt byłem Legaziem, a nie Malyną :biglol:

Od razu nie w humorze... Może po prostu Twój Legaź się jej nie podoba :rolleyes:

• Haha 2

Pozdro dla kierownika srebrnej Imprezy GC (?) na drodze pomiędzy Skrobowem a Nodowdorem w Lubelskim. :D Biegłem sobie ścieżką rowerową. :P

Edited by Hookie

Pozdrowienia z wczoraj dla mojego klienta Lucka :) Mam nadzieję,  że jeszcze serducho w aucie pojezdzi zaklepuj termin na naprawę  :)

Pozdro dla kolegi z czerwonego SG przedlift niedaleko krzyżówki nowosądecka z łużycka. Pomachane, odmachane :thumbup: wpadaj na spoty, mało foresterów :biglol:

W dniu 11.09.2020 o 20:18, Glodzio napisał:

Super zliftowany :) pozdrawiam

IMG_20200911_121201.thumb.jpg.7cf035245d3f7e386db872d95e2c0c7c.jpg

Tak to dokładnie ja :)

odpozdrawaim ;)

a tablice, hmmm kto ma czas biegać po urzędach :biglol:

• Like 2
  • Haha 2
39 minut temu, Oktan napisał:

Tak to dokładnie ja :)

odpozdrawaim ;)

a tablice, hmmm kto ma czas biegać po urzędach :biglol:

No tak @Oktan, Ty też masz takiego zielonego dzika. Widzisz, za rzadko z anmi swą świnię wypasasz, to i o niej zapomniałam:OO:  

• Haha 1
38 minut temu, niezrównowaŻona napisał:

No tak @Oktan, Ty też masz takiego zielonego dzika. Widzisz, za rzadko z anmi swą świnię wypasasz, to i o niej zapomniałam:OO:  

Jak dbacie tak macie :OO:

Pozdrawiam właściciela oświniaczonej Imprezy STI z parkingu przy Centrum Wędkarstwa 

Kilka minut później na tym samym miejscu zaparkowała czarna Blob Impreza :thumbup:

IMG_20200915_125159.jpg

IMG_20200915_135827.jpg

Edited by AllChemik83
  • Like 3
  • Upvote 1