Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

Niby wyrosłem już z pozdrawiania się :P ale skoro jestem w stolycy to pozdrowię TAXI Buga na lubelskich blachach, oczywiście niebieskiego ;)

• Replies 63.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Chciałbym BAAAARDZO PODZIEKOWAC  P.Markowi oraz ekipie MTS za pomoc. Od kilku dni jesteśmy we Wrocłaiu i stąd mamy baze wypadowa na  Kotlinę Kłodzką ,aby smigać i robić wymazy w DPS-ach.dzień wcz

Cały miot bokserków pozdrawiam, Moto Orkiestra Kraków  

Jeszcze słabsze jest, jak te auta jeżdżą po ulicach z numerami wystawionymi na widok publiczny, siejąc zgorszenie

Posted Images

Pozdrawiam Kierownika szarego Forestera na blachach WN, świnka na lusterku kierowcy i na bagażniku, który dziś przepuścił na pasach całą moją trzódkę, choć byliśmy rozwleczeni. Było to w Warszawie na Anielewicza, w pobliżu Ambasady Chin ok. godziny 18.00

:hi:

Pozdrowienia dla grafitowego Forestera SG ze znaczkami STI przed chwilą na Jerozolimskich, mimo że nie jestem fanem poliftów to muszę przyznać że ładnie się prezentuje :) I aż mnie korci żeby też sobie naklejki STI nakleić (tak, wiem :p

Edited by skwaro

Pozdrowienia dla Forka i Outbacka  z parkingu galerii Domar we Wrocławiu ;) 

79D6F567-DBFF-4159-8598-675438663703.jpeg

Edited by Tekaj
  • Like 1

Pozdro dla ekipy z Imprezy WRXa, który poległ dziś przed zjazdem na Sosnowiec przy S86. ;)

Edited by Hookie

Pozdrowienia dla czarnego Turbo GD sedana widzianego w Piątek koło 17:00 w Bytomiu na Placu Szpitalnym.

Edited by Alkanick

Skawina, niedziela, 17:00: pozdrawiam oświniaczonego czarnego Forestera, czyli brata-bliźniaka ;-) Trąbiłem, machałem, ale w sumie chyba i tak nie zostałem zauważony, bo kierowca coś gestykulował raczej w stronę siedzenia pasażera...

Zauważyłem, że więcej fot Subaraków zrzucam od razu na dysk backupowy niż tutaj, więc tylko ostatnie cztery spotkane pozdrawiam :D
Nie przytaczam dat, kto się rozpoznaje to fajnie jakby dał znać ;)

malesfna.jpg

malelanos01.jpg

maleblob.jpg

001malebug.jpg

• Like 1
W dniu 5.09.2020 o 15:54, Tekaj napisał:

Pozdrowienia dla Forka i Outbacka  z parkingu galerii Domar we Wrocławiu ;) 

79D6F567-DBFF-4159-8598-675438663703.jpeg

Hej! Tak byłem ciekaw, kiedy ktoś mnie "ustrzeli", a trafiło się na moją połówkę, która dopiero po 5 latach od zdania prawka wróciła za kierownicę i trenuje jeżdżąc do pracy. Pozdrawiamy! 

W sumie nic dziwnego skoro zobaczyć mnie można głównie na trasach w góry z bajkami na haku. :lol: Nie mniej, udało nam się wczoraj poznać na Orlenie w Bystrzycy Kłodzkiej innego posiadacza Outbacka. Pozdrower! B)

Edit: Polecam stację. Mega tanie paliwo. Gaz wczoraj był po 1.82. Niezłe kolejki potrafią się tam ustawiać.
|
received_2565569930334566.thumb.jpeg.67439c128f3c90d90137293b064eaf1c.jpeg

Edited by halvaekiu
  • Like 1

Pozdrowienia dla wszystkich mijanych subaryn wczoraj na DK 5 i DK3 do i z Karpacza, jak i tych spotkanych w Karpaczu :) Tylu subarek w jeden dzień to na zlotach nie widuję nawet ;)

• Like 1
12 godzin temu, Elvisiak napisał:

Zauważyłem, że więcej fot Subaraków zrzucam od razu na dysk backupowy niż tutaj, więc tylko ostatnie cztery spotkane pozdrawiam :D
Nie przytaczam dat, kto się rozpoznaje to fajnie jakby dał znać ;)

malesfna.jpg

Przekazuje pozdrowienia od brata ;)

• Like 1

Pozdrowienia dla kierownika czarnego STI mijanego wczoraj na Kajki w Aninie. Machałam z mojego forka o pomarańczowej masce, ale te imprezy tak mkną, że nie wiem, czy w ogóle zostałam zobaczona :D

• Like 1

SO, Grochowa - pozdrowienia dla Forka z KR (stały bywalec).

IMG_20200908_002109.jpg

IMG_20200908_002224.jpg

Edited by czekker

Pozdrowienia dla kierowniczki pięknej Imprezy spotkanej dzisiaj na Orlenie na Kołobrzeskiej o 6:40. Prawdopodobnie GC8  RS. Pani chyba nie w humorze bo podjechałem powiedziałem "dzień dobry ładna Impreza" odpowiedziała dzień dobry, ale mojego Subaru nie skomentowała :(

Fakt byłem Legaziem, a nie Malyną :biglol:

• Haha 1

pozdrawiam kierownika niebieskiego WRXa ze swinkami na lusterkach mijanego wczoraj w Laszczkach

było obustronne machanie :)

• Like 1
  • Upvote 1