Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam Kierownika szarego Forestera na blachach WN, świnka na lusterku kierowcy i na bagażniku, który dziś przepuścił na pasach całą moją trzódkę, choć byliśmy rozwleczeni. Było to w Warszawie na Anielewicza, w pobliżu Ambasady Chin ok. godziny 18.00

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla grafitowego Forestera SG ze znaczkami STI przed chwilą na Jerozolimskich, mimo że nie jestem fanem poliftów to muszę przyznać że ładnie się prezentuje :) I aż mnie korci żeby też sobie naklejki STI nakleić (tak, wiem :p

Edytowane przez skwaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.09.2020 o 15:54, Tekaj napisał:

Pozdrowienia dla Forka i Outbacka  z parkingu galerii Domar we Wrocławiu ;) 

79D6F567-DBFF-4159-8598-675438663703.jpeg



Hej! Tak byłem ciekaw, kiedy ktoś mnie "ustrzeli", a trafiło się na moją połówkę, która dopiero po 5 latach od zdania prawka wróciła za kierownicę i trenuje jeżdżąc do pracy. Pozdrawiamy! 

W sumie nic dziwnego skoro zobaczyć mnie można głównie na trasach w góry z bajkami na haku. :lol: Nie mniej, udało nam się wczoraj poznać na Orlenie w Bystrzycy Kłodzkiej innego posiadacza Outbacka. Pozdrower! B)

Edit: Polecam stację. Mega tanie paliwo. Gaz wczoraj był po 1.82. Niezłe kolejki potrafią się tam ustawiać.
|
received_2565569930334566.thumb.jpeg.67439c128f3c90d90137293b064eaf1c.jpeg

Edytowane przez halvaekiu
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Elvisiak napisał:

Zauważyłem, że więcej fot Subaraków zrzucam od razu na dysk backupowy niż tutaj, więc tylko ostatnie cztery spotkane pozdrawiam :D
Nie przytaczam dat, kto się rozpoznaje to fajnie jakby dał znać ;)

malesfna.jpg

 

Przekazuje pozdrowienia od brata ;)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowniczki pięknej Imprezy spotkanej dzisiaj na Orlenie na Kołobrzeskiej o 6:40. Prawdopodobnie GC8  RS. Pani chyba nie w humorze bo podjechałem powiedziałem "dzień dobry ładna Impreza" odpowiedziała dzień dobry, ale mojego Subaru nie skomentowała :(

 

Fakt byłem Legaziem, a nie Malyną :biglol:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...