Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

@Prudek pozdrawiam, właściwie to pewnie żone ;) Nie szlo nie zobaczyc gtka, w tym smutnym jak xxxxx mieście ;) 

7DC82FD1-7594-402C-AAB2-3F5FFA2BDD8F.jpeg

• Replies 63.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Chciałbym BAAAARDZO PODZIEKOWAC  P.Markowi oraz ekipie MTS za pomoc. Od kilku dni jesteśmy we Wrocłaiu i stąd mamy baze wypadowa na  Kotlinę Kłodzką ,aby smigać i robić wymazy w DPS-ach.dzień wcz

Cały miot bokserków pozdrawiam, Moto Orkiestra Kraków  

Jeszcze słabsze jest, jak te auta jeżdżą po ulicach z numerami wystawionymi na widok publiczny, siejąc zgorszenie

Posted Images

Wczorajsze pozdrowienia dla złotego Forysia SJ, którego niestety blokowałem na słynnych zawidzko-bieżuńskich serpentynach:lol:. Jechaliśmy z psem, niestety nie Łajką, bez aklimatyzacji do dużych g.

21 godzin temu, FilipeK napisał:

@Prudek pozdrawiam, właściwie to pewnie żone ;) Nie szlo nie zobaczyc gtka, w tym smutnym jak xxxxx mieście ;) 

7DC82FD1-7594-402C-AAB2-3F5FFA2BDD8F.jpeg

Zgadza się :) Naparzalo przeze mnie bo umyłem gtka :)

@coocer pozdrawiam z dzisiaj u Andrzeja, kolegę podrzucałem passat jego do naprawy jest:P, sorry że nie zatrzymałem się dłużej ale cholernie mi się spieszyło:( nie poznałem Cie od razu na skuterku:thumbup:

@coocer pozdrawiam z dzisiaj u Andrzeja, kolegę podrzucałem passat jego do naprawy jest, sorry że nie zatrzymałem się dłużej ale cholernie mi się spieszyło nie poznałem Cie od razu na skuterku
Pffff skuterku... Mowisz o moim Harleyu hahahaha. No widzisz nie dotarłem na spota to przynajmniej u Andrzeja się spotkaliśmy :)

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

• Like 1
5 minut temu, coocer napisał:

Pffff skuterku... Mowisz o moim Harleyu hahahaha. No widzisz nie dotarłem na spota to przynajmniej u Andrzeja się spotkaliśmy :)

Ja też właśnie nie miałem jak dotrzeć, kurde szkoda że czasu nie było pogadać dzisiaj, a co kombinujesz u Andrzeja? Co zepsułeś?:P

A no i oczywiście przepraszam za określenie MOTORU skuterkiem:dance:

Edited by aplam13
Ja też właśnie nie miałem jak dotrzeć, kurde szkoda że czasu nie było pogadać dzisiaj, a co kombinujesz u Andrzeja? Co zepsułeś?
A widzisz, taki wariat że mnie że robię różne rzeczy w samochodzie który chce sprzedać :). Były belki pomocnicze przód do wymiany i wydech posypany. No przecież nie sprzedam jak o czymś wiem.... Wolę zrobić. Jeszcze jak mi blacharz zrobi srebrnego to czarny pójdzie na wycenę żeby było jasne co trzeba zrobić

• Like 1
  • Upvote 1
4 minuty temu, coocer napisał:

A widzisz, taki wariat że mnie że robię różne rzeczy w samochodzie który chce sprzedać :). Były belki pomocnicze przód do wymiany i wydech posypany. No przecież nie sprzedam jak o czymś wiem.... Wolę zrobić. Jeszcze jak mi blacharz zrobi srebrnego to czarny pójdzie na wycenę żeby było jasne co trzeba zrobić

O kurde, szacun za takie podejście, tak samo myślę i ja, przynajmniej spi się spokojnie później:thumbup:

O kurde, szacun za takie podejście, tak samo myślę i ja, przynajmniej spi się spokojnie później
Się zobaczy czy się sprzeda :)

12 minut temu, Orear napisał:

A mówią, że aut na sprzedaż nikt nie naprawia. Bardzo ładne podejście Panowie! 

I Pani. Ja też naprawiam OBK zanim go w ogóle wystawię ;)

O ile w ogóle, bardzo dobrze mi się nim jeździ, Forek jest zupełnie inny :rolleyes:

• Like 2

Obmachane z niedzieli 2.08 na AOW Wrocławia. 

IMG_20200802_213114.jpg

13 godzin temu, Aga napisał:

I Pani. Ja też naprawiam OBK zanim go w ogóle wystawię ;)

Naprawiać i naprawiać u Andrzeja to dwie różne sprawy ;)

Ale podziw niech będzie.

Pozdrowienia dla pięknego białego XV ze świnką, który uciekał przede mną na parkingu Wenecka 12 :D

Pozdrawiam właściciela Forestera spotkanego pod Decathlonem (Plaza) w Krakowie.

image.thumb.jpeg.dbe30545c8fce325a5ced919de6cffda.jpeg

Pozdrowienia dla oświniaczonego na czerwono STI new age w Słopsku, jadącego do Summer Fun, czyli do glinianek. Ja wracałem na rowerze. Tam dopiero widać inflację, 2 lata wstecz gratis, ale syf, śmiecie niezbierane itp. Rok temu wejście 5 zł, kosze na śmiecie, bar. W tym roku 20 zyli:o. W zamian dostawili kilka dmuchańców - dodatkowo płatnych:twisted:

summer.jpg

Edited by gourmet

Pozdrawiam srebrnego Forestera spotkanego na obwodnicy w okolicy Factory w Krakowie.

Jechałem niebieskim Nissanem :)