Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

W dniu Mon Jul 20 2020 o 11:08, Dj Brabus napisał:

Oficjalne podziękowania za przemiłe spotkanie we Wrocławiu z @legacy4ever - zacną masz kolego Subaryne

Cała przyjemność po mojej stronie, fajnie było się spotkać i pogadać. Jeszcze raz bardzo dziękuję za profesjonalne ogarnięcie dostawy. Cieszę się, że mój antyk Ci się podobał :)

Ps. dzięki za schron przed komarami :thumbup:

• Upvote 1
  • Replies 63.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Chciałbym BAAAARDZO PODZIEKOWAC  P.Markowi oraz ekipie MTS za pomoc. Od kilku dni jesteśmy we Wrocłaiu i stąd mamy baze wypadowa na  Kotlinę Kłodzką ,aby smigać i robić wymazy w DPS-ach.dzień wcz

Cały miot bokserków pozdrawiam, Moto Orkiestra Kraków  

Jeszcze słabsze jest, jak te auta jeżdżą po ulicach z numerami wystawionymi na widok publiczny, siejąc zgorszenie

Posted Images

Pozdrawiam Panią w bliźniaczym niebieskim Foresterze ze świnką na lusterku, z którą mijałem w poniedziałek rano na drodze DK28 Zator-Wadowice.

Dziś sprzedałem swoje Subaru. Po południu pojechałem do Ciastoramy do Koszalina. Wychodzę i co widzę zaparkowane tuż za tłustym zadem Aristo:

AkbBNui.jpg

Karma normalnie, demony mnie zaczynają już prześladować...

Pozdrawiam. ;)

• Like 3
  • Haha 3
  • Upvote 1

Pozdrowienia dla siwego/srebrnego legacy kombi z małą świnką na tylnej szybie spotkanych na trasie Płock - Wyszogród. Machane z czarno-żółtej yamahy r1 :upside-down-face_1f643-small:

Pozdrowienia dla białego WRXa 2015+ (chyba) na DW wczoraj późnym wieczorem na Solidarności w Warszawie i dla niebieskiego FSTI na pl. zawiszy koło 13.

Pozdrowienia z dzisiajszego poranka g3x-a, Piaseczno oraz dwa forki z przed chwili z warszawskiej Pragi

IMG_20200725_081912789_HDR.jpg

IMG_20200725_202059431.jpg

IMG_20200725_202455731.jpg

• Like 1
Godzinę temu, mattipk napisał:

Pozdrowienia z dzisiajszego poranka g3x-a, Piaseczno oraz dwa forki z przed chwili z warszawskiej Pragi

A dzięki, dzięki, odpozdrowienia! Wygląda na to, że niedługą chwilę później wróciłem do samochodu - szkoda, że nie poczekałeś ;)
Tego LU też zauważyłem.

@bvb Akurat byliśmy na małym spacerze z @Elvisiak i naszymi lepszymi połówkami ;-) chwilę przed tym jak mijaliśmy twoje autko to przy tej samej ulicy widzieliśmy jeszcze jednego forka. Normalnie kumulacja :D

• Sad 1
  • Upvote 2

@mattipk My byliśmy w Parku Praskim. Trzeba zacząć montować w umówionym miejscu "spot button", wysyłający przywołanie na komórkę. Równocześnie radio zaczyna grać muzyczkę na czekanie, a z grilla wysuwa się pajda ze smalcem.

• Haha 3
  • Upvote 1

Pozdrawiam całą chmarę Subarek mijanych dzisiaj na trasie S7 w stronę Gdańska :)

Pozdrowienia dla Outbacka oswiniaczonego spotkanego w Krosnie (niedziela wieczorem) na obwodnicy (biale a4 allroad)

Pozdrowienia z soboty. ul. Redutowa.  Nie parkuj na trawniku B)

IMG_3534.jpg

Pozdro na srebrnego STI hatch na złotych felgach i blachach WPR, widzianego w niedzielę ok 18:00 w Grodzisku Mazowieckim. Jechałem incognito bawarką:ph34r:

Dziś chciałem pozdrowić kilku kierowców subaru w Tarnowie:

Impreza Rejestracja KLI

Impreza Outback sport?? Kierowniczki

Niebieski WRX

Czarny Outback III

Zielony Forester I

Czarny XV

Legacy Białe IV lift sedan z modowanym grillem

Oczywiście Sąsiada Srebrnego OBK z którym jeśli kiedyś uda się spotkać to miło było by porozmawiać o jego H6 w automacie bo takim sprzętem nie miałem okazji jeździć

• Like 1

Pozdrawiam kierownika czarnego Legacy IV sedan widzianego dzisiaj po 18 na Orlenie w Działdowie.

21 godzin temu, GregorWOT napisał:

Pozdrawiam załogę BvB spotkaną przed Pizzeria w Otwocku.

GregorWOT

Wzajemnie! Miło było pogadać. Forek malina :)

cześć

Moze macie jakiś fajny serwis subarakowy w Warszawie lub okolicach. . Chyba skrzynia biegów mi leci a 7/08 Rajd Swiniopasa w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.

GregorWOT

11 godzin temu, GregorWOT napisał:

cześć

Moze macie jakiś fajny serwis subarakowy w Warszawie lub okolicach. . Chyba skrzynia biegów mi leci a 7/08 Rajd Swiniopasa w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.

GregorWOT

Nie ten temat, ale z okolic Otwocka to jedynie JarCar.

A żeby nie spamować to pozdrowię Pana Wojciecha, właściciela Outbacka w dieslu z którym wczoraj rozmawiałem na Alei Krakowskiej :)

• Like 1