Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

9 minut temu, Aga napisał:

Zresztą, kris mnie nie mógł dogonić jak go wyprzedziłam :mrgreen:

:biglol:

• Replies 63.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Chciałbym BAAAARDZO PODZIEKOWAC  P.Markowi oraz ekipie MTS za pomoc. Od kilku dni jesteśmy we Wrocłaiu i stąd mamy baze wypadowa na  Kotlinę Kłodzką ,aby smigać i robić wymazy w DPS-ach.dzień wcz

Cały miot bokserków pozdrawiam, Moto Orkiestra Kraków  

Jeszcze słabsze jest, jak te auta jeżdżą po ulicach z numerami wystawionymi na widok publiczny, siejąc zgorszenie

Posted Images

2 godziny temu, kriskristoffers napisał:

Ale obciach :biglol:

Już Ci nie pomacham więcej :foch::P

• Haha 1
Godzinę temu, Aga napisał:

Subaru w warsztacie, belkę wymieniam :P

Lepiej ASX niż SKM :OO:

Zresztą, kris mnie nie mógł dogonić jak go wyprzedziłam :mrgreen:

Jechałem służbowo na obiekt, nie spieszyło mi się :)

• Haha 1

Pozdrowienia dla ekipy zielonego Forka SF (rej. PWRxxxxx), ktory wczoraj wieczorem jechal w strone Kolki (na Lotwie)

Pozdrawiam z rana po 7 górka SG przedlift ciemny kolor albo zielony albo granatowy na tej RMI jechałem przed Tobą przez Zielonki, awaryjne włączałem ale nie zauważyłem czy odmachane albo odmrugane:D

Pozdrowienia dla bordowego Forestera SJ z naklejkami plejadowymi na tylnej szybie, któremu mignąłem awaryjnymi na S8 za Łodzią w stronę Wrocławia dzisiaj ok. 14 default_smile.png

Pozdrowienia dla oświniaczonego czarnego Outbacka spod Biedronki w Kryspinowie około 1830. ;) Nie zdążyłem zrobić foto. ;p 

Kolejny Forek spotkany dzisiaj (a w zasadzie wczoraj po południu) w Wiciach - pozdrowienia B)

IMG_20200718_002934.jpg

IMG_20200718_003119.jpg

Edited by czekker

Pozdrawiam Kierownika czarnego lub granatowego Forka SG z trumną na dachu i zrobionym wydechem. Przywidz, droga w kierunku Egiertowa, dziś godz. 17:30. Miłych wakacji, czy tam weekendu życzę  :)

Pozdrowienia dla Kierownika granatowego Mondeo kombi ze świnką, który mijał mnie na wysokości Borowej Góry przed Serockiem tak około godziny 10.

Pozdrowienia dla właściciela SVX na żółtych blachach DWR spotkanego dziś na s3 koło Legnicy Było mrugane Zielony Forester.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Pozdrowienia dla 3 forków, które stały dziś na Puławskiej przy „ścianie grafitti” na Wyscigach :)

Pozdrowienia dla Kierownika SUBARU XV na blachach TSK na trasie S7 w kierunku na Warszawę. Było mrugane i był odzew. Miło się zrobiło :) 

Oficjalne podziękowania za przemiłe spotkanie we Wrocławiu z @legacy4ever - zacną masz kolego Subarynę! :wub:

P.S. A przy okazji wstyd dla Wrocławia, że jak goście do Was przyjeżdżają, to nie ma się z kim spotkać... 

DSC_3188.JPG

DSC_3183.JPG

DSC_3185.JPG

• Like 13
  • Upvote 1

Pozdrawiam @niezrównowaŻona @Panzerpferdoraz kolegę z mega zmotanego Forka, spotkanych w Białymstoku w zeszłym tygodniu, kiedy to udawali się na pojeżdżawkę w podbiałostockie tereny. Mam nadzieję, że impreza się udała. Będziecie kiedyś w okolicach, dajcie znać, to może zorganizujemy jakiś OES.

• Like 2
2 minuty temu, hellrazor napisał:

Pozdrawiam @niezrównowaŻona @Panzerpferdoraz kolegę z mega zmotanego Forka, spotkanych w Białymstoku w zeszłym tygodniu, kiedy to udawali się na pojeżdżawkę w podbiałostockie tereny. Mam nadzieję, że impreza się udała. Będziecie kiedyś w okolicach, dajcie znać, to może zorganizujemy jakiś OES.

Serdecznie odpozdrawiam, nader miło było pogadać :D

My się co chwila włóczymy z dala od asfaltu, więc okazje na dołączenie do naszej karawany na pewno będą.

@weiser to ten kolega od kozacko zmotanego forka.

• Like 2
  • Thanks 1

Pozdrowienia dla @MateuszWwa !

Początkowo, przez ten sam lakier i zmienione tylne światła na poliftowe, prawie pomyliłem swojego Legasia z Twoim :lol:

20200721_223300.thumb.jpg.84b2fb7ffbf705efbaeef266f550f81b.jpg

• Like 1

Pozdrawiam czarnego Legacy kombi, oświnkowanego... dzisiaj na skręcie z Marek w Trasę S8, 08:40...

Żona tam pracuję:) dobrze ze umyty to wstydu nie bylo,  jednak obcierka na tyle przybyła ostatnio, ale w sierpniu zrobie i blotnik i takie detale bo bedzie chwila zeby odstawic go do blacharza. Tak wiec pozdrawiamy :)

• Thanks 1

Pozdrawiam STi new age, wczoraj około 16.30  na Puławskiej przed południową obwodnicą Warszawy. ;)