Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

• Replies 63.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Chciałbym BAAAARDZO PODZIEKOWAC  P.Markowi oraz ekipie MTS za pomoc. Od kilku dni jesteśmy we Wrocłaiu i stąd mamy baze wypadowa na  Kotlinę Kłodzką ,aby smigać i robić wymazy w DPS-ach.dzień wcz

Cały miot bokserków pozdrawiam, Moto Orkiestra Kraków  

Jeszcze słabsze jest, jak te auta jeżdżą po ulicach z numerami wystawionymi na widok publiczny, siejąc zgorszenie

Posted Images

1 godzinę temu, elmot napisał:

@aplam13 żona pozdrawia :) Była koncentracja na zakręcie i nie odmachała 

A dziękuję i również pozdrawiam:thumbup:

p.s. dojechałem pod dom, zgasiłem auto i poszedłem porobić pare rzeczy, chce odpalić a tu akumulator padł, szukam gdzie można coś sensownego wziąć:krecka_dostal:

11 minut temu, aplam13 napisał:

A dziękuję i również pozdrawiam:thumbup:

p.s. dojechałem pod dom, zgasiłem auto i poszedłem porobić pare rzeczy, chce odpalić a tu akumulator padł, szukam gdzie można coś sensownego wziąć:krecka_dostal:

W sensie chcesz podładować, czy nowy aku zakupić?

40 minut temu, elmot napisał:

Nowy jutro muszę, najprawdopodobniej zwarcie celi, 5 lat to i tak nawet wytrzymał, gęstość praktycznie na zero w 4 celach i spadek napięcia przy rozruchu prawie do zera, nawet światłą nie odpalą:oops:

40 minut temu, elmot napisał:

Nowy jutro muszę, najprawdopodobniej zwarcie celi, 5 lat to i tak nawet wytrzymał, gęstość praktycznie na zero w 4 celach i spadek napięcia przy rozruchu prawie do zera, nawet światłą nie odpalą:oops:

• Sad 2

Pozdrowienia dla oświniaczonego STI w jedynym słusznym kolorze widzianego przed chwilą w drodze na Leśnicę. ;) Niestety nie zdążyłem zrobić zdjęcia.

2 godziny temu, halvaekiu napisał:

Pozdrowienia dla oświniaczonego STI w jedynym słusznym kolorze widzianego przed chwilą w drodze na Leśnicę. ;) Niestety nie zdążyłem zrobić zdjęcia.

STI to będzie jak dorośnie, na razie jeszcze jest WRX :biglol: Dziękuję bardzo i odpozdrawiam! Dobrze zauważyłem, że jechałeś Levorgiem?

Edited by gomis
  • Upvote 1

WRX? Jechałem dwa auta za Tobą jako pasażer Astry kolegi, więc nie miałem zbyt dobrej widoczności. Cały dzień spędzony na rowerach, więc czuję się usprawiedliwiony. :D

Nie ukrywam, że czekam, aż i mnie ktoś ustrzeli na trasie. OBK już mam oświniaczone od miesiąca jakoś.

Pozdrowienia dla @Żeton z dzisiaj z Mostu Poniatowskiego w Warszawie :)
Byłem incognito w nie-subaru. Machałem, ale moja narzeczona wyprowadziła mnie z błędu mówiąc "Nie pozna Cię, przecież nie jedziemy Subaru" :D

• Like 2
  • Upvote 1
43 minuty temu, Elvisiak napisał:

Pozdrowienia dla @Żeton z dzisiaj z Mostu Poniatowskiego w Warszawie :)
Byłem incognito w nie-subaru. Machałem, ale moja narzeczona wyprowadziła mnie z błędu mówiąc "Nie pozna Cię, przecież nie jedziemy Subaru" :D

Hehe, pozdrówki dla Was i sorki za brak reakcji, ale nie widziałem skąd ;) narzeczona miała rację ! :-P

Byłem na chwilę na tym całym spocie na narodowym, lecz kacyk mnie męczył, tzn stan pokacowy :-) i w sumie dłużej jechałem w 2 strony niż na miejscu pogadałem :) poza tym bez spoilera to wiesz jak jest :-D 

ps. Jakim autem jechaliście ?

Edited by Żeton
10 godzin temu, Żeton napisał:

Hehe, pozdrówki dla Was i sorki za brak reakcji, ale nie widziałem skąd ;) narzeczona miała rację ! :-P

Byłem na chwilę na tym całym spocie na narodowym, lecz kacyk mnie męczył, tzn stan pokacowy :-) i w sumie dłużej jechałem w 2 strony niż na miejscu pogadałem :) poza tym bez spoilera to wiesz jak jest :-D 

ps. Jakim autem jechaliście ?

Ciemnoszary DS7 Crossback, totalnie niejapońskie auto :D
Tak czułem, że kierowałeś się na spota i mimo to, na żywo zadziornie wygląda bez spojlera Twoja Coupeta :evil2:

• Thanks 1

Wczoraj na Żeromskiego Passat Alltrack biały ze świnką na klapie, rej. GD... . Zajeżdżał mi drogę, nie dając się wyprzedzić. Bardzo niejasne i nieładne zachowanie. 

16 minut temu, Fala napisał:

rej. GD... . Zajeżdżał mi drogę, nie dając się wyprzedzić. Bardzo niejasne i nieładne zachowanie. 

Przepraszam za ziomka buraka :bowdown:

1 godzinę temu, Fala napisał:

Wczoraj na Żeromskiego Passat Alltrack biały ze świnką na klapie, rej. GD... . Zajeżdżał mi drogę, nie dając się wyprzedzić. Bardzo niejasne i nieładne zachowanie. 

Może po prostu za wszelką cenę chciał pokazać naklejkę i czekał na jakieś mrugnięcie albo pomachanie...:upside-down-face_1f643-small:

Godzinę temu, Maciek Niemy napisał:

Może po prostu za wszelką cenę chciał pokazać naklejkę i czekał na jakieś mrugnięcie albo pomachanie...:upside-down-face_1f643-small:

Byłem tego przewietrzyć - czyli całkowite świnkowe incognito :D

obraz.thumb.png.7ef44c4aa95469d283c8ebfa1baef01f.png

Pozdrawiam Kierownika ciemno niebieskiego XV ze świnką na lusterku. Sobota godz. 9:30, rondo w Kowalach koło Gdańska. 

Pozdrowionka dla kierowniczki (blondynka) srebrnej Legacy IV kombi ze świnką na lewym lusterku na blachach chyba WA (?) w... Katowicach. :) Skręcała z Chorzowskiej w Sokolską, jakoś ok. 18 to było - byłem na pasie obok w czarnej MX-5. :) 

Pozdrówka dla kierownika niebieskiej Imprezy w Piszu (było machane i mrugane) i czarnego Outbacka ze świnką na lusterku (mignąłem w ostatniej chwili)

11.07.20r Pozdrowienia dla widocznych na foto:

- lanos widziany na A4 ,kierunek Wrocław

- oświniaczona Impreza.

Stała Impreza Blob , srebrna ,kombi ,całkiem ładna , na parkingu w jednostce Elektro-Technicznej ,na Granicznej bodajże - ktoś sie przyznaje?

pz1.jpg

pz2.jpg

• Like 1
19 godzin temu, Fala napisał:

Byłem tego przewietrzyć - czyli całkowite świnkowe incognito :D
imageproxy.php?img=&key=89cebd84b302413a

obraz.thumb.png.7ef44c4aa95469d283c8ebfa1baef01f.png

To już wszystko wyjaśnia...:P

• Haha 1