Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

• Replies 63.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Chciałbym BAAAARDZO PODZIEKOWAC  P.Markowi oraz ekipie MTS za pomoc. Od kilku dni jesteśmy we Wrocłaiu i stąd mamy baze wypadowa na  Kotlinę Kłodzką ,aby smigać i robić wymazy w DPS-ach.dzień wcz

Cały miot bokserków pozdrawiam, Moto Orkiestra Kraków  

Jeszcze słabsze jest, jak te auta jeżdżą po ulicach z numerami wystawionymi na widok publiczny, siejąc zgorszenie

Posted Images

W dniu 28.06.2020 o 18:37, WueM napisał:

Ja pozdrawiam kierownika białego gc8 mijanego dziś na rondzie w Kętach...

Nie byłeś to przypadkiem Ty @pajac_am?

I niebieskiego Bloba...to chyba było w Chełmie Śląskim? Kiwka była :)

Bylem to ja ;)

Pozdro 600

• Like 1

Wczoraj na Zawadach, świnia na klapie. 

Screenshot_20200630_003553.jpg

Pozdrowienia z wczoraj dla niebieskiej imprezy z Kosmonautów, i pierwszego Forka e-boxer którego widziałem na oczy -  i to od razu oświniaczonego. Byłem w takim szoku, że nie zdążyłem pomachać :)

Pozdrawiam fajnie dudniącego Foresława na Wolskiej :)

106338241_294759805227302_1885735560261896337_n.jpg

10 godzin temu, Fala napisał:

Wczoraj na Zawadach, świnia na klapie. 

Screenshot_20200630_003553.jpg

To mój brat hehe, zastępcznym sprzętem od Fukosia, który był już własnością moją i potem Kapica haha ;)

3 minuty temu, Harvester napisał:

To mój brat hehe, zastępcznym sprzętem od Fukosia, który był już własnością moją i potem Kapica haha ;)

O paczpan! 

Ja się nie ujawnialem bo ujezdzam ostatnio b fajne 850 T5 :biglol:

12 godzin temu, gomis napisał:

Pozdrowienia z wczoraj dla niebieskiej imprezy z Kosmonautów, i pierwszego Forka e-boxer którego widziałem na oczy -  i to od razu oświniaczonego. Byłem w takim szoku, że nie zdążyłem pomachać :)

Odzdrawiam :) Oswiniaczony został na stacji benzynowej 100 metrów za salonem, w którym został odebrany :P 

Edited by Czarne_Koronkowe
  • Like 2
35 minut temu, Dr Zybertowicz napisał:

@elmot czy nie robiłeś dzisiaj zakupów w Decathlonie na al. Pokoju? Bo Twojego Forka dzisiaj widziałem na parkingu. 

Nie nie, dzisiaj jak lord woziłem się OBK ;) Być może mój Forek tam był, bo aktualnie jest w fazie testów drogowych u mojego mechanika :)

• Like 1

Pozdrawiam Tatę z synem w oklatkowanym Bug'u na tablicach WA z dzisiejszego wieczora w centrum Warszawy :)  Byłem incognito, w miętowym Citroenie :D

Pozdrowienia dla kierowcy wyprzedzanego czarnego XV pierwszej generacji z rowerami mocowanymi z tylu, gdzieś na S8 pomiędzy zjazdem Oleśnica a Syców. Jechaliśmy od strony Wrocławia i było miganie w obie strony. :hi:

1B90DFB0-69F8-4DC4-B68B-48027538354D.jpeg

Pozdrowienia dla kierowcy białego Forka SBD (taki jak mój) z S7 k. Grójca. Tak się zapatrzyłem na ładne końcówki wydechu że nie zwróciłem uwagi Nr rej.

Było machane:)

W dniu 30.06.2020 o 13:29, Infra napisał:

Pozdrawiam fajnie dudniącego Foresława na Wolskiej :)

106338241_294759805227302_1885735560261896337_n.jpg

Znam samochód, ale jak jeszcze jeździł u mnie w mieście. Miałem dla poprzedniego właściciela nalepki na bok, brakujące :) Ale sprzedał samochód. Nawiasem mówiąc siedzi tam silnik z GT'ka. 

• Like 1

Pozdrawiam Kierownika Forka SF ze świnką na lusterku. Piątek około godziny 11, parking przy Media Markt w Złotej Karczmie (Gdańsk).

Pozdrowiłbym Kierownika lub Kierowniczkę Subaru z trasy S17 Warszawa-Tomaszów Lubelski (300km), ale niestety żadnego nie mijałem, wczoraj w godzinach wieczorno-nocnych.

:unsure: 

2 godziny temu, KPR napisał:

Pozdrowiłbym Kierownika lub Kierowniczkę Subaru z trasy S17 Warszawa-Tomaszów Lubelski (300km), ale niestety żadnego nie mijałem, wczoraj w godzinach wieczorno-nocnych.

:unsure: 

Poczekaj do września to się miniemy kilka razy. ;p 

• Like 1

Tym razem bardzo niespodziewane pozdrowienia, bo w ciągu jednego dnia spotkałem dwa samochody ze świniami na lusterku które nie były Subaru :omg: Najpierw było to BMW spotkane w garażu, a potem Audi na jeziorkach. Pozdrawiam serdecznie :)

Pozdrowienia z wczoraj dla kierownika czerwonego Forestera SG w Grodzisku. Ten kolor wygląda mega na nim :)

Również pozdrawiamy szefa z Forka SH spotkanego w Jaktorowie. Było machane :)

Posted (edited)

Pozdrowienia dla Bloba STI WRxxxxx który dogonił mnie w piątek po południu w korku na S7 w kierunku Grójca a potem towarzyszył fajnym bulgotem do Radomia :)

Machane/migane było w obie strony!

Edited by ESP
Posted (edited)

Pozdrawiam Kierownika białego XV spotkanego dziś w Tomaszowie Lubelskim. Było machane i było odmachanie:)

Edited by KPR