Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

• Replies 63.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Chciałbym BAAAARDZO PODZIEKOWAC  P.Markowi oraz ekipie MTS za pomoc. Od kilku dni jesteśmy we Wrocłaiu i stąd mamy baze wypadowa na  Kotlinę Kłodzką ,aby smigać i robić wymazy w DPS-ach.dzień wcz

Cały miot bokserków pozdrawiam, Moto Orkiestra Kraków  

Jeszcze słabsze jest, jak te auta jeżdżą po ulicach z numerami wystawionymi na widok publiczny, siejąc zgorszenie

Posted Images

8 godzin temu, WaldekW napisał:

To i ja pozdrowie wszystkich spotykanych dzisiaj na Miedziance. Kilku nas było. 
Na pewno @MDsuperstar i @_akir_ ale i kolega Przemek (którego nicku nie pamiętam) oraz kotuś z rejestracją DW bodaj w hawku czy też Piotrek z okolic Krakowa w Forku (na 1. Poziomie).

Pozdro dla wszystkich :)

To był @rosaskc i ja, dzięki i również pozdrawiam :)

• Like 3
9 godzin temu, WaldekW napisał:

To i ja pozdrowie wszystkich spotykanych dzisiaj na Miedziance. Kilku nas było. 
Na pewno @MDsuperstar i @_akir_ ale i kolega Przemek (którego nicku nie pamiętam) oraz kotuś z rejestracją DW bodaj w hawku czy też Piotrek z okolic Krakowa w Forku (na 1. Poziomie).

Pozdro dla wszystkich :)

rownierz pozdrawiam :)

gruby wydech masz w gacku :D 

Jastrzębie Zdrój

Pozdrowienia dla srebrnego Forka SG krążącego po wiejskich rejonach Jastrzębia Zdroju. :)

Rej. KTT, duża świnia na klapie, bagażnik na relingach. Ok. 10.40 skręcałeś w prawo, a ja kilka aut dalej za tobą, jechałem w lewo.

Pozdrawiam właściciela
oswiniaczonego OBK 3.6 w okolicy Zwierzyńca :)623131bded68422070ad8aa0a0b68361.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Pozdrawiam Forumowicza w Foresterze, z którym machaliśmy sobie rano w Krakowie na ul.Cegielnianej.

Pozdrawiam niebieskie mondeo że świnka na lusterku widziane dziś na ul. Zawiłej w Krakowie, byłem incognito więc nie trąbilem żeby zamieszania nie robić default_smile.png

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

Pozdrawiam Citroena C3 ze damską świnką na klapie, dzisiaj w okolicy węzła Marsa, ok 15:00 :P

W dniu 26.06.2020 o 00:02, Mr.StationWagon napisał:

Trochę postali, wcześniej pogadali. Miło było poznać, szerokiej drogi do domu. 

20200625_235815.jpg

Dzięki, w doborowym towarzystwie fajnie się jedzie w rodzinne strony :) Do domu dotarliśmy cało i zdrowo. Do zobaczenia :)

• Like 1

Pozdro dla kierownika niebieskiego WRX/STI mijanego pod Ełkiem - było migane/machane

Wczoraj, tj. sobota 27.06.2020 przez moje miasteczko położone na złączu dróg krajowych 20 i 21 przetoczyła się prawdziwa fala rozmaitych Subaru: Imprezy Lanos 2x, Forki różne generacje 4x, Outbacki 2x, Tribeca 2x, XV 2x. Tablice też różnorakie: DW, DJ, KR, SO, RSA. Ale nikt nie odmachnął...

• Sad 2
13 minut temu, DETT napisał:

Wczoraj, tj. sobota 27.06.2020 przez moje miasteczko położone na złączu dróg krajowych 20 i 21 przetoczyła się prawdziwa fala rozmaitych Subaru: Imprezy Lanos 2x, Forki różne generacje 4x, Outbacki 2x, Tribeca 2x, XV 2x. Tablice też różnorakie: DW, DJ, KR, SO, RSA. Ale nikt nie odmachnął...

A to świń.....:huh:

• Haha 2
2 minuty temu, yaroz napisał:

nie obrażaj tych kochanych zwierzątek. już lepiej "a to kaczory!"

• Haha 3
11 minut temu, yaroz napisał:

Ku obronie tych niemachających dodam, że u nikogo z nich nie zauważyłem świńskiego logotypu...

• Like 1
3 minuty temu, DETT napisał:

Ku obronie tych niemachających dodam, że u nikogo z nich nie zauważyłem świńskiego logotypu...

To nie znajo tego zwyczaju;)

• Upvote 1

U mnie w okolicy pojawia sie nieco Subarków. Ale ewidentnie nie wtajemniczonych, przypadkowych kierowców :(

Moze zaczne ich ścigać i naklejać im karne.. Świnie? 

• Haha 6

U mnie w mieście tylko ja i jedna czarna impreza hawkeye w sedanie, ze skrzydłem na klapie, pojawiająca się pod moim blokiem, mamy świnie.

Edited by yaroz

Nie mam foty. Ale pozdrawiam kierownika (pewnie strażaka) pod remiza w Skoczowie. Ładny czarny Bug STI.

Pozdrawiam właściciela nowego forestera e-boxera kolor kawowy  widzianego dziś na DK1 w Tychach o godz Ok 13:30, jechał w kierunku Bielska Białej ,a ja swoim e-Boxerem wracałem z Bielska Białej do Katowic.:D

Pierwszy raz widziałem na drodze innego Forka z prądem niż mojego:biglol:

3 godziny temu, Danko napisał:

U mnie w okolicy pojawia sie nieco Subarków. Ale ewidentnie nie wtajemniczonych, przypadkowych kierowców :(

Moze zaczne ich ścigać i naklejać im karne.. Świnie? 

U mnie tez jest spora ,ale bez świnek a jak macham to kierowcy nie wiedza o co chodzi:P

Jeszcze pozdrowienia z wczoraj z Przełęczy Szarcula w Wiśle dla kierowcy forka z SG:)
6506e8ed5dee31645bbe982907c44cca.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Pozdrawiam właścicieli srebrnego Forka i wiśniowej Imprezy Wagon mijanych dziś na trasie Kraków - Krzeszowice - Trzebinia. Chyba jednak nikt nie widział, że kiwam...

Ja pozdrawiam kierownika białego gc8 mijanego dziś na rondzie w Kętach...

Nie byłeś to przypadkiem Ty @pajac_am?

I niebieskiego Bloba...to chyba było w Chełmie Śląskim? Kiwka była :)