Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, WaldekW napisał:

To i ja pozdrowie wszystkich spotykanych dzisiaj na Miedziance. Kilku nas było. 
Na pewno @MDsuperstar i @_akir_ ale i kolega Przemek (którego nicku nie pamiętam) oraz kotuś z rejestracją DW bodaj w hawku czy też Piotrek z okolic Krakowa w Forku (na 1. Poziomie).

Pozdro dla wszystkich :)

To był @rosaskc i ja, dzięki i również pozdrawiam :)

  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, WaldekW napisał:

To i ja pozdrowie wszystkich spotykanych dzisiaj na Miedziance. Kilku nas było. 
Na pewno @MDsuperstar i @_akir_ ale i kolega Przemek (którego nicku nie pamiętam) oraz kotuś z rejestracją DW bodaj w hawku czy też Piotrek z okolic Krakowa w Forku (na 1. Poziomie).

Pozdro dla wszystkich :)

rownierz pozdrawiam :)

gruby wydech masz w gacku :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jastrzębie Zdrój

Pozdrowienia dla srebrnego Forka SG krążącego po wiejskich rejonach Jastrzębia Zdroju. :)

Rej. KTT, duża świnia na klapie, bagażnik na relingach. Ok. 10.40 skręcałeś w prawo, a ja kilka aut dalej za tobą, jechałem w lewo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam niebieskie mondeo że świnka na lusterku widziane dziś na ul. Zawiłej w Krakowie, byłem incognito więc nie trąbilem żeby zamieszania nie robić default_smile.png

 

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.06.2020 o 00:02, Mr.StationWagon napisał:

Trochę postali, wcześniej pogadali. Miło było poznać, szerokiej drogi do domu. 

20200625_235815.jpg

 

Dzięki, w doborowym towarzystwie fajnie się jedzie w rodzinne strony :) Do domu dotarliśmy cało i zdrowo. Do zobaczenia :)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj, tj. sobota 27.06.2020 przez moje miasteczko położone na złączu dróg krajowych 20 i 21 przetoczyła się prawdziwa fala rozmaitych Subaru: Imprezy Lanos 2x, Forki różne generacje 4x, Outbacki 2x, Tribeca 2x, XV 2x. Tablice też różnorakie: DW, DJ, KR, SO, RSA. Ale nikt nie odmachnął...

  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, DETT napisał:

Wczoraj, tj. sobota 27.06.2020 przez moje miasteczko położone na złączu dróg krajowych 20 i 21 przetoczyła się prawdziwa fala rozmaitych Subaru: Imprezy Lanos 2x, Forki różne generacje 4x, Outbacki 2x, Tribeca 2x, XV 2x. Tablice też różnorakie: DW, DJ, KR, SO, RSA. Ale nikt nie odmachnął...

A to świń.....:huh:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam właściciela nowego forestera e-boxera kolor kawowy  widzianego dziś na DK1 w Tychach o godz Ok 13:30, jechał w kierunku Bielska Białej ,a ja swoim e-Boxerem wracałem z Bielska Białej do Katowic.:D

Pierwszy raz widziałem na drodze innego Forka z prądem niż mojego:biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Danko napisał:

U mnie w okolicy pojawia sie nieco Subarków. Ale ewidentnie nie wtajemniczonych, przypadkowych kierowców :(

Moze zaczne ich ścigać i naklejać im karne.. Świnie? 

U mnie tez jest spora ,ale bez świnek a jak macham to kierowcy nie wiedza o co chodzi:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...