Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 21.06.2020 o 22:42, marcos199 napisał:

Pozdrawiam wszystkie subaraki które zjechały się na 1 rundę termac masters. Masa imprez, Wrx, obk, foresterow i 1 brz. Ale to najbardziej przykuło moja uwagę. Tak stoją i patrzą na siebie jakby nigdy nic

IMG_20200621_180855.jpg

O i mój robal załapał się do foty. Także pozdrawiam.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy błyszczącego niebieskiego Evo ilestam, którego przypadkowo pozdrowiłem dziś po poludniu na łuku w Józefowie. Wiecie, jadę znudzony a tu z naprzeciwka auto we właściwym kolorze i z nietuzinkowym designem, to jedna ręka sama błysnęła długimi a druga pomachała :biglol:

Samochód, co dziwne, nie był oświniowany :OO:

Edytowane przez Panzerpferd
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś trochę tego było. :D

Przede wszystkim pozdro dla Legasia (srebrnego bodaj) ze świnkami na lusterkach w sedanie w Wadowicach dziś ok. 16:30 (?).
Pozdro również dla Forestera pod halą sportową na Milowicach ok. 19:00 dziś. :D BTW widzę tu też  czasem czarną sztosową imprezę bugeye kombi WRX jak śmiga - nie skumałem świnek. 

No i starszy pan w Legasiu Outback, nie klubowy na bank... gdzieś na wojewódzkiej 780 ok. 17:30. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja pozdrowie wszystkich spotykanych dzisiaj na Miedziance. Kilku nas było. 
Na pewno @MDsuperstar i @_akir_ ale i kolega Przemek (którego nicku nie pamiętam) oraz kotuś z rejestracją DW bodaj w hawku czy też Piotrek z okolic Krakowa w Forku (na 1. Poziomie).

Pozdro dla wszystkich :)

  • Super! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...