Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

Dzisiejsze Wrocław i okolice:

- Ok.godz. 8 Powstańców Sląskich :

kawowy (z mlekiem) Outback III DW, świnki na lusterkach. 

- Czarny Forek S turbo lift DW, też były świnki. 

- Ok.13 okolice Ząbkowic kierunek Kłodzko, srebrny (z jakimiś zielonymi akcentami w zderzaku?) bug wrx/sti DKL, 

- Orlen Ząbkowice, ok. 13 widiczny Forek I, 

- Ta sama stacja, przejeżdżał Outback III, zielony, blachy EPJ? EP coś. 

- Czarny Forek II polift blachy DDZ, ładna niewiasta i duża naklejka MTS, chyba na zjeździe na Dzierżoniów, 

- Leroy Merlin (factory) ok. godz. niebieska świnia, złota fela, czerwony chlapacz. 

A i wczoraj ok. 14 na trasie Wroc-Kłodzko Forek II D0 MTS i sam szefo - pomachane, miło było, kareta jeździ nam aż miło. 

IMG_20200527_153810.jpg

• Replies 63.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Chciałbym BAAAARDZO PODZIEKOWAC  P.Markowi oraz ekipie MTS za pomoc. Od kilku dni jesteśmy we Wrocłaiu i stąd mamy baze wypadowa na  Kotlinę Kłodzką ,aby smigać i robić wymazy w DPS-ach.dzień wcz

Cały miot bokserków pozdrawiam, Moto Orkiestra Kraków  

Jeszcze słabsze jest, jak te auta jeżdżą po ulicach z numerami wystawionymi na widok publiczny, siejąc zgorszenie

Posted Images

Pozdrawiam oswiniaczonego niebieskiego WRX/STI my15+ na złotej feldze z dzisiejszego poranka z Alei Krakowskiej, było okejkowane z mojej strony :)

Dziś Wrocław srebrna Impreza sedan wrx/sti DW troszkę ogniem o 17:30 z Hallera na Gajowicką. 

Posted (edited)

Pozdro dla właściciela Forka w rowie w Targowisku przy zjeździe z A4. Mam nadzieje że wszyscy cali.

Edited by Sebastian32

Pozdrowienia dla właściciela pięknej subaryny, która kręciła się dziś po Otwocku.

Szedłem akurat machnąć kilka innych fot, ale tego bulgotu nie da się nie usłyszeć :thumbup: 

subarynka1.jpg

subarynka2.jpg

• Like 6
  • Upvote 1

Który to taki mądry bez maseczki na kurniku takim klasykiem popyla? :thumbup:

• Haha 1

przed poludniem obmrugalem biale sti na polatanym asfalcie dk15 pod trzebnica

zacny pojazd :ok:

tapatalked

Pozdrawiam Kierownika Levorga spotkanego dzisiaj po drugiej stronie dystrybutora, na BP Pasłęk. Zdjęć nie będzie, niestety miałem już tak dość tej podróży bo i korek wyjazdowy z W, wypadek z objazdem i tylko 60 km do celu spowodowały, że nie nawiązałem rozmowy ze spożyciem czegoś z Wild Bean. Z za szyby stacji widziałem oglądanie ( z zainteresowaniem?) Szarego Mnicha. Ja odwdzięczyłem się po wyjściu oglądaniem Levorga.

Ba, manżelkę zainteresowałem zjawiskiem - Levorg i XV pod tym samym dystrybutorem. Co prawda gdy to jej powiedziałem to odpowiedziała z nieodmiennym od lat wdziękiem "już zmarzłam". :biglol:

W dniu 29.05.2020 o 12:05, Panzerpferd napisał:

Pozdrowienia dla właściciela pięknej subaryny, która kręciła się dziś po Otwocku.

Szedłem akurat machnąć kilka innych fot, ale tego bulgotu nie da się nie usłyszeć :thumbup: 

subarynka1.jpg

subarynka2.jpg

Lustrem ,czy jakoś z dobrego telefona?

Pozdrowienia dla załogi białego Forka SJ spotkanego dziś na trasie Mniszew Kozienice droga 79. Było machane

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

10 godzin temu, Maciek Niemy napisał:

Kurcze chyba nikt z forum nie lata po Bieszczadach, jeszcze nikt mnie nie zauważył...:cry:

Moja żona kocha Bieszczady, jak przyjedziemy, to na pewno Cię odwiedzimy :)

• Like 2
12 godzin temu, Maciek Niemy napisał:

Kurcze chyba nikt z forum nie lata po Bieszczadach, jeszcze nikt mnie nie zauważył...:cry:

To pozdrawiam na zapas :D
Będziemy na 3 oświniaczone Subarki od czwartku do niedzieli w Werlasie. ;)

• Like 1

Pozdrawiam Kierownika ciemnego Legacy (szary, czarny, nie pamiętam...), z którym kiwaliśmy sobie dzisiaj popołudniu na ul. Włodarczyka w Krakowie. :drinks:

W dniu 30.05.2020 o 23:32, hemi112 napisał:

Lustrem ,czy jakoś z dobrego telefona?

Lustrem i teleobiektyw :)

43 minuty temu, czekker napisał:

Pozdrowienia dla sąsiada :)

IMG_20200602_143547.jpg

No proszę proszę , Subaru łączy ludzi  z SK i SO:) Tak trzymać :thumbup: Pozdrowienia z SD:D

• Haha 1
Posted (edited)

Kiwane z godzinę temu z kierownikiem srebrnego Legacy Kombi na Opolskiej w Krakowie. :drinks:

P.S. Kurcze, człowiek wrócił do częstego jeżdżenia autem, to każdy napotkany Subarowicz odpozdrawia! Koronawirus zmienił ludzi!  :dance:

Edited by Dj Brabus

Pozdrawiam oświniaczonego Forka widzianego ok. 11:40 na Al. Włókniarzy przy Drewnowskiej w Łodzi.

• Like 1

Pozdrowienia dla białego Lanosa STi z dziś ~15.30 na Krakowskiej w Warszawie ;) Bez szaleństw, bo dopiero ruszyłem i jeszcze się nie rozgrzał...

Pozdrawiam niebieskiego Forka ze świnią na klapie z dzisiaj ok. 17:15 na Alei Krakowskiej w Warszawie :)

• Like 1
  • Upvote 1

Pozdrawiam czarne Legacy ze świnkami, wciągające hambuxy pod Makiem przy rondzie w Nieporęcie wczoraj ok 19:00  :)

• Haha 1