Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

6 godzin temu, MaciekGX napisał:

Witam Witam i Pozdrawiam to byłem ja

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Coraz więcej tego na Ligocie - nic tylko się cieszyć :)

• Upvote 1
  • Replies 63.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Chciałbym BAAAARDZO PODZIEKOWAC  P.Markowi oraz ekipie MTS za pomoc. Od kilku dni jesteśmy we Wrocłaiu i stąd mamy baze wypadowa na  Kotlinę Kłodzką ,aby smigać i robić wymazy w DPS-ach.dzień wcz

Cały miot bokserków pozdrawiam, Moto Orkiestra Kraków  

Jeszcze słabsze jest, jak te auta jeżdżą po ulicach z numerami wystawionymi na widok publiczny, siejąc zgorszenie

Posted Images

W dniu 19.05.2020 o 17:43, Grzesiek89 napisał:

Pozdrowienia dla kierowcy bordowego forestera SH z rejestracja KOS i świnka na lusterku w Oświęcimiu , który mnie przepuścił przy skręcie w lewo:)

Dziękuję za pozdrowienia forusia prowadziła żona ale słyszałem że jest coś nowego w okolicy. Pozdrawiam wszystkich których spotykam na swojej trasie jeżdżąc ciężarówka bo trudno pozdrawiać bo patrzą trochę z byka czego mruga lub macha. Szerokości. 

Coraz więcej tego na Ligocie - nic tylko się cieszyć
Tak jeżdżą jeżdżą a mój wrx jakiś czas po Hiszpanii latab8ab4f1b600fbf357bc9cf41ebf227df.jpg485fba393765ea559342142ef3081afd.jpga3c0239507311218f987c75f9eb903ec.jpg

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

• Like 1
  • Upvote 1
Posted (edited)

Sąsiedzie! Może tu jesteś, pozdrawiam :P

Ładna ta H6, oj ładna. Stan normalnie, idealny 

20200522_104122.jpg

Edited by Danko
  • Upvote 1

Pozdrawiam Lanosa na numerach KERAM, na Czerniakowskiej się nie połapałem dlatego machnąłem tak późno ;-)

• Like 1

Pozdrawiam kierowcę czarnego Forka pod szpitalem w Wieliszewie.
85d18c037b1ad372dea759d33f6eb383.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Posted (edited)

Chciałbym BAAAARDZO PODZIEKOWAC  P.Markowi oraz ekipie MTS za pomoc.

Od kilku dni jesteśmy we Wrocłaiu i stąd mamy baze wypadowa na  Kotlinę Kłodzką ,aby smigać i robić wymazy w DPS-ach.dzień wczesniej strzelił nam w karetce wąż od chłodzenia, demontaż ,power tape i do przodu.

Kierunek Bielawa ,niestety zrobiło sie mokro w kabinie po drodze i będąc w Dzierżoniowie pomyślałem o MTS .Zadzwoniłem ,zapytałem ,czy można wpaść ,może coś mają,dosztukują?

Przyjęci od reki ,wąż sie dosztukował ,płyn zalazł ,a pytanie :"ile za to" było skwitowane : nic sie nie należy ,powodzenia  :):)

Bardzo miło było pojawić sie w słynnym MTS , udało sie ogarnąć naszą włoską mysl techniczną (ma ksywę " jobana blyat ":D ) i do przodu :)

Miło było poznać P.Marka ,żone ( i gadki o Subaru bez końca)oraz skorzystać z pomocy ekipy :)

DZIĘKUJĘ !!

Baze wypadowa mamy we Wrocku ,weekend w domu (Bolesławiec) i od poniedziałku znów uderzamy na drogi Wrocławia i okolic bliższych lub dalszych :)

A1.JPG

A2.JPG

A3.JPG

Edited by hemi112
  • Like 22
  • Upvote 3

@hemi112, mam nadzieję, ze macie tam klimę, bo nie wyobrażam sobie jak inaczej można przeżyć w tym worku.

Teraz, suberet napisał:

@hemi112, mam nadzieję, ze macie tam klimę, bo nie wyobrażam sobie jak inaczej można przeżyć w tym worku.

Ogólnie to wygląda tak : śmigamy po DPS (Dom Pomocy Społecznej) i badamy personel - wtedy mamy białe (bardzo ciepło w nim ) , jesli wyjdzie im dodatni ,to wtedy wracamy i badamy pacjentów i wbijamy w pomarańczowym (baaaardzo ciepło !!).

Ogólnie ciuchy ubieramy po dotarciu na miejsce ,a po badaniach (wymazy) opsikujemy się naszymi specyfikami ,przebieramy , do karety i wio na bazę.

Skażone rzeczy w szczelnych workach ,opsikane zajzajerami na pace.

Ale zaleznie od ogarnięcia ludzi na miejscu takie wymazy standardoe tj.30-60 osób z personelu ,to trzeba liczyć z ubraniem ,wymazy,rozebranie z 2-3h, przy obecnych temperaturach  +20 stopni - CIEPŁO :)

Na foto taki tam jo :):)

bla.jpg

• Like 8
  • Upvote 1
Posted (edited)

https://e-legnickie.pl/wiadomosci-z-regionu/powiat-legnicki/29112-kolejne-badania-w-dps-legnickie-pole?fbclid=IwAR1niz5fnyPw3GnHhPno0dHLtYvW47rDZzx2Frq_qsmMpKCDgBdzoFUKPBI

Moje (tzn.nasze) działania odnośnie tego co robię wyglada tak .

Przede wszystkim : my nie WOT tylko normalne JW :) 

Ale zadania stawia i na bazie WOT jesteśmy jako wparcie ;)

Edited by hemi112
  • Like 1
  • Upvote 1

Ogólnie to wygląda tak : śmigamy po DPS (Dom Pomocy Społecznej) i badamy personel... (...)

Szacun!

• Like 1
Posted (edited)

Pozdrawiam Kierownika oświniaczonego srebrnego/szarego Forka SG XT nr rej. GDA....   

Przywidz, piątek godzina 12. Fajny wydech :)

Edited by rydzada

Pozdrawiam  panią w Forku blachy TST , na tylnej szybie jakieś naklejki o klasykach :) A i nas wpuściła na zwężce- dziękuję :)

pz.jpg

Posted (edited)

Pozdrowienia dla wszystkich Subarek spotkanych po drodze - dzisiaj rowerowo..

M.in.:

OBK SBD w okolicach Stawików (SO)

Impreza w okolicach Zalewu Łęg (SJ)

Forek przy ul. 1 Maja (SO)

IMG_20200524_150359.jpg

IMG_20200524_150659.jpg

IMG_20200524_150515.jpg

Edited by czekker

Pozdrawiam niebieskiego Forestera DW jadącego S8 w stronę Łodzi koło 13. Chyba mi mrugałeś, ale nie zdążyłem odmrugać :(

Podrawiam niebieskiego Legasia ze świnią na lusterku, zaparkowany w piątek pod Ikea Targówek :)

pozdrawiam kierownika focusa z żółtą świnią spotkanego wczoraj we wro na kazimierza wielkiego (po 20tej).

Pozdrawiam Outbacka skręcającego dzisiaj z wiaduktu na Żabieńcu w lewo dziś, ok. godz 7-mej rano.

Posted (edited)

Wrocław 25.05.20.

Pozdrawiam właściciela Imprezy, którą widzę zza płotu. 

A i pod Wrockiem na A4 poleciało lewym ładne Legacy IV sedan EPJ. 

IMG_20200525_223355.jpg

Edited by hemi112

Pozdrowienia z dzisiejszego przedpołudnia dla kierowniczki/kierownika imprezy, która dostojnie zajechała pod budynek dawnego ośrodka zdrowia w Liszkach.