Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

Dziś w Krakowie na ul. Wrony, zielony SG z rowerem na dachu, ktoś od nas?

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

• Replies 63.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Chciałbym BAAAARDZO PODZIEKOWAC  P.Markowi oraz ekipie MTS za pomoc. Od kilku dni jesteśmy we Wrocłaiu i stąd mamy baze wypadowa na  Kotlinę Kłodzką ,aby smigać i robić wymazy w DPS-ach.dzień wcz

Cały miot bokserków pozdrawiam, Moto Orkiestra Kraków  

Jeszcze słabsze jest, jak te auta jeżdżą po ulicach z numerami wystawionymi na widok publiczny, siejąc zgorszenie

Posted Images

Kto przed chwilą śmignął niebieskim SJ z białą świnią na klapie ul. Buraczaną w Gdyni? Tylko zad przyuważyłem, nie zdążyłem pomachać :biglol:

Pozdrowienia dla kierowniczki/kierownika Forka XT widzianego dzisiaj w Barczewie

:)

D0B3748B-2BFF-4E9B-A315-4C01C7B9C09C.jpeg

Pozdrowienia dla właściciela czarnego Forka XT SG serwisującego się w Kobylanach

I jeszcze jedno :) Akurat wolne miejsce było, a jeszcze się okazało że i świnka jest :)

7f73ed4546ae68de495d11baf481badd.jpg

Marta i @mattipk pozdrawiam! Minęliśmy się dzisiaj na skrzyżowaniu Okulickiego i Puławskiej ok. 17, miejscowość wiadoma :D. Niebieska strzała w takim tempie pokonała skrzyżowanie że nie było szans na fotkę :superhero:

• Like 1
  • Upvote 1

Hehe, również pozdrawiamy :-) incognito czy jakimś Świniakiem byłeś? Jakieś korki były zwiększone że trzeba było podkręcić tempo ;-)

25 minut temu, mattipk napisał:

Hehe, również pozdrawiamy :-) incognito czy jakimś Świniakiem byłeś? Jakieś korki były zwiększone że trzeba było podkręcić tempo ;-)

Incognito niestety, ale intensywnie pracuje w temacie uŚwiniaczenia floty, wszak 30 maja coraz bliżej :evil2:

12 minut temu, jasiem napisał:

Incognito niestety, ale intensywnie pracuje w temacie uŚwiniaczenia floty, wszak 30 maja coraz bliżej :evil2:

Właśnie takie subtelne wnioski zacząłem wyprowadzać po wypowiedziach w którymś temacie ;-) powodzenia i wytrwałości w poszukiwaniach życzę :thumbup:

Pozdro dla czarnego SH na blachach GA - dzisiaj rano Warszawa Modlińska na BP

Pozdrawiam niebieską impreze widzianą dzisiaj na ulicy Słowackiego w Gdańsku :)

Pozdrawiam @Panzerpferd którego Forek stał dzisiaj zaparkowany ok 9:30 pod spożywczakiem w Miedzeszynie :)

• Like 1

Pozdro dla granatowej imprezy gc, ze  2 lata nie widziałem - Ostrołęka nowy most :ok:

Pozdrowienia dla właściciela granatowego Legacy IV, który stał wczoraj po południu na parkingu Biedronki w miejscowości Biały Bór, pogranicze woj. pomorskiego i zachodniopomorskiego:

IMG0322A.thumb.jpg.a74e7b490fe1ee2dfe19f53c2529192d.jpg

Tablice poznańskie, fajne fele OZ i osobliwa koza z przodu ;)

• Haha 1
W dniu 2.05.2020 o 17:31, Szürkebarát napisał:

Nieoczekiwane spotkanie w Czerwińsku. Pozdrawiam.

InkedDSC_1361_LI.thumb.jpg.c16f4598460fab111679c1e63bab8737.jpg

Ten Twój Szary Mnich to taki Biały Kruk :) 

Ładny Kolor :thumbup:

Dzięki za uznanie, kolor się udał w 100%. Gdy Szary Mnich jest umyty to w słońcu wygląda jak srebrny sopel :yahoo: . Do dzisiaj nie mogę zrozumieć dlaczego zrobiłem zdjęcie w tą stronę choć mogłem w inną bo "rynek" w Czerwińsku jest urokliwy. Być może będę tam bywał częściej więc zrobię lepsze zdjęcie - tam można przecież zjechać ze skarpy na brzeg Wisły...

Pozdrowienia dla pary w czarnym legacy kombi w Wyszkowie na rondzie na Warszawkę  ;D

37 minut temu, Szürkebarát napisał:

Być może będę tam bywał częściej

Kawalek dalej w Wyszogrodzie jest „molo” zrobione z pozostawionego fragmentu najdłuższego mostu drewnianego w Europie, zbudowanego w 1916 roku i rozebranego w 1999.

Posted (edited)

Zaległe pozdrowienia z wczoraj - Lidl w Zabierzowie

IMG_0125.jpg

I pozdrowienia dla kierownika zielonego Forka SG, z którym na wjeździe do Zabierzowa sobie "pokiwaliśmy" :)

Natomiast NIE POZDRAWIAM kierownika/kierowniczki wiśniowego OBK, który dzisiaj ok. 10-ej na A-4 pomiędzy Tyńcem, a Skawiną wyraźnie pokazał jak nie należy zachowywać się na autostradzie...

Edited by Dr Zybertowicz

Kraków, poniedziałek, Wały Wisły między Mostem a Salwatorem, po 16:00: pozdrawiam Forumowicza, który niebieską Imprezą pomykał w kierunku Salwatora i Kościuszki. Machałem, trąbiłem z daleka, a tu nic.  Co to, czarne Forestery są na cenzurowanym czy co? :cry: Świnki mam nawet na dachu, jak można nie zauważyć... ;-)

Pozdrowienia z wczoraj dla Posiadacza turbo Forka który pojawił się na mojej trasie do pracy. Zaparkowany obok Orlenu na Wydawniczej 

IMG_20200514_103456.thumb.jpg.9b4e9a63de218527014a884b75d4e948.jpg

I z dziś. Ciekawostka OBK jeżdżący dla Miasta Stołecznego, widziany już któryś raz w Ząbkach. Zastanawia mnie czy to miasto zakupiło czy podwykonawca. Również pozdrowienia ślę 

IMG_20200514_103516.thumb.jpg.0ca7d12fb70745d594db967c8bd766c0.jpg

W dniu 9.05.2020 o 10:56, szubaru napisał:

Pozdrawiam @Panzerpferd którego Forek stał dzisiaj zaparkowany ok 9:30 pod spożywczakiem w Miedzeszynie :)

Dzięki, później dorwałeś mnie na Izbickiej. 

Fajny ten nowy forek, mam czasami problem z ich rozpoznaniem z odległości, ale ramię machające przez szybę zwróciło moją uwagę :biglol:
Prawie co dzień łażę po Twojej ulicy, ale bardziej na wschód, bo małą do piecuchola na Orzechowskiego odprowadzam.

Wszystkiego co dobre :D

• Like 1