Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

Pozdrowienia dla oklejonego STi dzisiaj koło MCD na Bielanach Wrocławskich około 18:30. :) 

• Replies 63.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Chciałbym BAAAARDZO PODZIEKOWAC  P.Markowi oraz ekipie MTS za pomoc. Od kilku dni jesteśmy we Wrocłaiu i stąd mamy baze wypadowa na  Kotlinę Kłodzką ,aby smigać i robić wymazy w DPS-ach.dzień wcz

Cały miot bokserków pozdrawiam, Moto Orkiestra Kraków  

Jeszcze słabsze jest, jak te auta jeżdżą po ulicach z numerami wystawionymi na widok publiczny, siejąc zgorszenie

Posted Images

Pozdrawiam właściciela srebrnego Legacy Kombi (chyba Spec B...), któremu machałem na Mehoffera (Lux-Med) w Krakowie. :thumbup:

W dniu 18.03.2020 o 21:58, elmot napisał:

Górskie rejony, to troche inna bajka. Tam Subaru (głownie Forki SF i SG widuję) wybierają z czysto użytecznych względów, natomiast Sącz (oba), to jeszcze nie góry :) W Bieszczadach jeszcze nie byłem (Subaru), ale na pewno w tym roku 

Proponuje zerkać na Podkarpackie Spotkania, jeśli nam zdrowie dopisze, to w ostatni weekend sierpnia III edycja Bieszczadzkiego zlotu Subaru Klub Podkarpacie...;)

Wszelkie Plejady jak najbardziej mile widziane!!!

• Like 1
2 minuty temu, Maciek Niemy napisał:

Proponuje zerkać na Podkarpackie Spotkania, jeśli nam zdrowie dopisze, to w ostatni weekend sierpnia III edycja Bieszczadzkiego zlotu Subaru Klub Podkarpacie...;)

Fajnie by było się wtedy spotkać, może się uda:thumbup:

• Upvote 2
W dniu 20.03.2020 o 20:09, Maciek Niemy napisał:

Zerkam, zerkam i na pewno tam zawitam :) Często w Beskidzie Niskim bywam, a stamtąd to prawie rzut beretem do Was :)

• Like 1

Niebieski forek (chyba STI) na Strażackiej po godzinie 15. Parę razy też mijany w Ząbkach. Super się prezentuje. Pozdrawiam 

Pozdrowienia z wczorajszej niedzieli w Krośnie:

1. dla szarego Forka SG z naklejką z XIII Plejad, zaparkowanego w Śródmieściu;

2. dla w takimż samym kolorze Hawk-Wanny, wjeżdżającej do miasta od południa koło południa. Coś tam na lusterku chyba było.

Pozdrowienia dla kriskristoffers, pomachaliśmy sobie pod Shellem na ul. Morskiej w Gdyni:) W końcu trzeba byłoby się spotkać jak miną czasy zarazy:>

@Piotr_ek - to Twój?
Tak czy owak pozdrówka, bo nie sądzę, że ktoś przez przypadek tak zaparkował

20200328_190237.jpg

Edited by Zodiak

Mysłowice 14. 45

A z kim to się przemachałem na Laryskiej? Czarne Legacy kombi ze świniami. :)

Pozdrawiam kierownika niebieskiego STI chyba my18, tablice WU, dzisiaj Aleja Krakowska, ok. 17:10 :)

Próbowałem machać ale akurat przesłonił mnie tramwaj, jechałem w stronę centrum zielono-czerwonym GC :D

Edited by Elvisiak

Jedyne słuszne miejsce  przy Leroy  Merlin przy Granicznej, Wrocław

Pozdrawiam ;-)

lm.jpg

Edited by Opanowany
  • Like 2
  • Upvote 1