Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

36 minut temu, adish24 napisał:

@Dj Brabus Również pozdrawiam :dance:

Alleluja, chwalmy Pana! Raz na tysiąc pozdrowień ktoś się zgłosi w temacie! :yahoo:

Przy okazji - zapraszam na jutrzejszego spota pod Plazę:

https://forum.subaru.pl/topic/27180-kraków-spotkania-forumowe/page/291/?tab=comments#comment-2891462

• Replies 63.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Chciałbym BAAAARDZO PODZIEKOWAC  P.Markowi oraz ekipie MTS za pomoc. Od kilku dni jesteśmy we Wrocłaiu i stąd mamy baze wypadowa na  Kotlinę Kłodzką ,aby smigać i robić wymazy w DPS-ach.dzień wcz

Cały miot bokserków pozdrawiam, Moto Orkiestra Kraków  

Jeszcze słabsze jest, jak te auta jeżdżą po ulicach z numerami wystawionymi na widok publiczny, siejąc zgorszenie

Posted Images

Pozdrawiam kierownika/kierowniczkę srebrnego buga w kombi najpierw usłyszanego a później dostrzeżonego na Bobrowieckiej. Chyba jesteśmy sąsiadami, bo już kiedyś go tutaj widziałem :)

Edited by gomis

Zdrówka dla kierownika :) Ten pozytywny uczuć jak staliśmy w Rzeszowie na światłach i sobie machnęliśmy rękami z uśmiechami na twarzy... Bezcenne:D

20200208_121110_HDR.jpg

• Like 2

A kto jeździ z kanapkami do miejsca mojej pracy niebieską imprezą na białych felgach z ciekawie brzmiącym wydechem? Tablice zgierskie, wóz turbo bardzo ładnie się prezentuje.

Edited by woocash2

Pozdrowienia dla Kierownika blumicznego Legasia, obmachanego przeze mnie dzisiaj na Powązkowskiej :)

Edited by taxus

Pozdrawiam Kierownika niebieskiego WRX z boxem na dachu GD14..... Parking pod Multikinem w Gdańsku dziś pod wieczór. 

"Pozdrawiam" kierownika forka SH spotkanego w piątek przed Lidlem na Strażackiej.

Ptysiu malinowy, jak widać było jazda autem i trzymanie telefonu w łapie to nie jest najlepszy pomysł bo nawet moja żona się z Ciebie śmiała jak można na tyle razy z parkingu się łamać.

A po drugie to wyjazd jest jednokierunkowy więc skręcając w prawo stajesz przy prawej krawędzi a w lewo przy lewej, nie uczyli na kursie czy prawko z Lays'ów? :scenic:

• Haha 1
22 godziny temu, AllChemik83 napisał:

Pozdrawiam wędkarza z Subarki parkującego pod Centrum Wędkarstwa W-wa:D

IMG_20200210_134034.jpg

Mój dawny OBK :D Fajnie widzieć że jeszcze jeździ.

• Like 1

Pozdrowienia dla właściciela stebrnego OBK 2.5XT spotkanego przed chwilą w tunelu pod Zachodnim, bardzo fajna i rzadko u nas spotykana wersja default_smile.png

Pozdrowienia dla srebrnego Legacy z boxem na dachu na rej WWL stojącego od paru dni pod moim blokiem w Żorach

Pozdrowienia dla Kierownika pomarańczowego XV,który ładnie odmachiwał :)  dzisiaj po 12 na Wodzisławskiej w Rybniku.

Pozdrawiam kierownika srebrnego Legacy Kombi z powstańczą kotwicąna na blachach WE widzianego wczoraj rano na parkingu przy Szkole na Ostródzkiej - Białołęka. Piękne zadbane auto, znam dwóch poprzednich właścicieli :thumbup:

Kolejne pozdro dla kierowniczki ciemnego Outbacka WU... spotkaną dziś rano na Głębockiej :D

IMG_20200213_165608.jpg

Górczewska 200- stoi Blob niebieski z dużym parapetem WE 007xx na złotej feldze- świnki na lusterkach.

Pozdrawiam kierownika/kierowniczkę!