Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

Pozdrowionka dla kolegi Michała z Tribci spotkanego w Józefowie u Pana Jarka.

Dzięki za podwózkę do Warszawy:thumbup:

• Replies 63.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Chciałbym BAAAARDZO PODZIEKOWAC  P.Markowi oraz ekipie MTS za pomoc. Od kilku dni jesteśmy we Wrocłaiu i stąd mamy baze wypadowa na  Kotlinę Kłodzką ,aby smigać i robić wymazy w DPS-ach.dzień wcz

Cały miot bokserków pozdrawiam, Moto Orkiestra Kraków  

Jeszcze słabsze jest, jak te auta jeżdżą po ulicach z numerami wystawionymi na widok publiczny, siejąc zgorszenie

Posted Images

W dniu 21.01.2020 o 08:41, Infra napisał:

Już sto razy było wałkowane, że RODO, śmodo i inne wynalazki nie obejmują tablic rejestracyjnych i można je pokazywać :)

Ja to rozumiem, Ty to rozumiesz, a niektórzy jak widać nie...

• Like 1

Chorzów 17.40

Pozdrowienia dla kierownika czarnej, oświnionej Imprezy, z którą razem startowaliśmy spod świateł koło stadionu. Było migane, mrugane, machane i ucieszone. :D

Jeszcze na wrocławskich blachach śmigam. No i świnki muszę zamówić.

12 godzin temu, suberet napisał:

Chorzów 17.40

Pozdrowienia dla kierownika czarnej, oświnionej Imprezy, z którą razem startowaliśmy spod świateł koło stadionu. 

Kto wygrał? :biglol:

W dniu 20.01.2020 o 23:07, Dj Brabus napisał:

Jeszcze się okaże, że to mąż u kochanki i po co biedakowi problemy robić... :biglol:

A tak mamy całkowicie anonimowego srebrnego eBoksera WI***JY, kupionego u Pana Andrzeja. :evil2:

• Haha 3

Pozdrowienia dla spotkanych wczoraj w Łodzi kierowników czarnego Lanosa WRX z lotką z STi  ;) :P

Dzisiejsze pozdrowienia dla szefa bordo Forka XT, z którym było machane w Grodzisku :)

8 godzin temu, kriskristoffers napisał:

Kto wygrał? :biglol:

Szedłem po wewnętrznej, (bo to lewoskręt był) ale ostrożnie, bo jeszcze nie czuję auta a i opony letnie. Potem zjechałem grzecznie na prawy i dałem się wyprzedzić, co było słuszną decyzją, bo umożliwiłem koledze mruganko. :)

A potem jest 2 kilometrowa strefa wysokiego zagrożenia suszarkowego. :P

Godzinę temu, suberet napisał:

Szedłem po wewnętrznej, (bo to lewoskręt był) ale ostrożnie, bo jeszcze nie czuję auta a i opony letnie. Potem zjechałem grzecznie na prawy i dałem się wyprzedzić, co było słuszną decyzją, bo umożliwiłem koledze mruganko. :)

A potem jest 2 kilometrowa strefa wysokiego zagrożenia suszarkowego. :P

:thumbup:

Pozdrawiam Panow z Forka na parkingu Focus Mall, którzy jak zobaczyli właściciela auta, które obczajali to uciekli :biglol:

Pozdro dla czerwonego Legasia na oleckich blachach, świnki na lusterkach były. Machane/mrugane nie było, bo w ostatniej chwili zobaczyłem.

Pozdrawiam grafitowego poliftowego legasia IV H6 kombi który przecinał Warszawską jadąc Krańcową od malty - Poznań. Fajnie było zobaczyć drugą poliftową H6stke w Poznaniu :)

To i tu :pozdrawiam pozytywnych ludziów z którymi się zmontowało spota w Katowicach , będąc na gościnnych występach na parę godzin :)

Padło hasło ,czy ktoś ma wolny czas i ciach - są ludziska :)

pz1.jpg

pz2.jpg

• Like 5
  • Upvote 2
18 godzin temu, hemi112 napisał:

To i tu :pozdrawiam pozytywnych ludziów z którymi się zmontowało spota w Katowicach , będąc na gościnnych występach na parę godzin :)

Padło hasło ,czy ktoś ma wolny czas i ciach - są ludziska :)

pz1.jpg

pz2.jpg

O, Skoda :biglol:

Pozdrowienia dla właściciela Subaru Baja parkującego w Ursusie na Skoroszewskiej :)a0d5996c33545339b23eeda9fc5851cb.jpg

• Like 4

Pozdrowienia dla niebieskiej imprezy GD STI z dzisiaj ok. 16:30 na Hassa :)

ANTY pozdrowienia dla czerwonego BRZ dziś na Południowej Obwodnicy Warszawy w stronę Ursynowa około 16.50.

Ludzi pozabijasz, jesteś D. nie kierowca. Wstyd dla marki. Kup se Golfa albo jakie Ałdi A3...

Luke

• Upvote 1