Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 20.08.2019 o 20:21, hemi112 napisał:

Klasyki Topacz.

Pozdrowienia dla:

Czorne Legacy I (OP?)  ze świnkami na lusterkach - kojarzę auto ,sympatyczne dziewczę, z którą gadałem na parkingu na Japfest 2018?

PK ;) Ale zgadza się, to byłam ja. Dziękuję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie NIE pozdrawiam pana w tribeca, który to gada przez telefon i blokuje lewy pas, a po zwróceniu uwagi klaksonem, że wokół dzieje się jakiś ruch pojazdów, zaczyna mnie gonić, trąbić i piszczeć oponami na zakrętach. Po co? Nawet gdybyś chciał, motocykla w korku nie dogonisz, a ja mam w nosie użeranie się z pajacami. Zresztą mam nadzieję, że nie przeczytasz, bo chyba nie ma takich dzbanów na tym forum.

Zdarzenie miało miejsce chwilę temu na zjeździe od Warszawy z A2 do Pruszkowa, tribeca chyba niedawno nabyta, świeże numery rejestracyjne WPR 3xxxx, jeżeli dobrze zauważyłem. Muszę znowu zacząć jeździć z kamerą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, coocer napisał:

Hahah nie nie, moja szanowna żona zakumała i nawet się chwaliła. Jak powiedziała jakie auto od razu pomyślałem że to pewnie Ty default_smile.png

A to dobrze, że nie spanikowała :)Wróciłem na tę trasę tylko chwilowo, bo mi zamknęli moją "nową" stałą trasę, więc mnie tam rzadko spotkacie :-(  Poza tym tylko w wakacje pomykam autem, przerzuciłem się od kilku mies. znów na MPK. Nie lubię, ale co zrobić: dużo taniej (bo i auto się mniej psuje), i pospać można - nie wiem czemu, ale bardzo niemile jest widziane przez innych, zwłaszcza "misiaczków", spanie za kierownicą B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, niezrównowaŻona napisał:

Obiecane serdeczne pozdrowienia dla załogi tej jakże pięknej Imprezy STI spotkanej dziś popołudniu na błoniach stadionu narodowego (a jakże :D).

sti.jpg

Ciekawe czy Malwina ma konto na TheForum :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Oktan napisał:

Ciekawe czy Malwina ma konto na TheForum :)

Nie ma :) Ale czasem jej przekazuję co ciekawsze info :D

9 godzin temu, P4uk4 napisał:

Pozdrowienia dla członków Dystryktu STI poznanych dzisiaj na Stadionie Narodowym. Było bardzo miło :)

Również pozdrawiamy :D

 

PSX_20190822_201836.jpg

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Infra napisał:

Nie ma :) Ale czasem jej przekazuję co ciekawsze info :D

 

To ją pozdrów ode mnie ;)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...