Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Szalony kierowniku grantowego GT który mi wyskoczyłeś na czołówkę, wyprzedzając na podwójnej ciągłej,  lecąc w stronę Krakowa 7ką kawałek przed miejscowością Książ Wielki dziś okolo 18.00 - opanuj się z takimi manewrami. Fura fajna ale nie pozdrawiam.

  • Super! 4
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.08.2019 o 19:14, elmot napisał:

Pozdrawiam kierownictwo czarnego OBK (czerwone świnki)  na warszawskiej blaszce, a spotkanego w Chatce pod Niemcową. 

:) A dziękuję, pozdrawiam z wzajemnością. Przy okazji pozdro dla imprezki (chyba) w środe kierownik machnął gdzieś w świetokrzyskim a ja nie zdążyłem.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla oświniaczonego BMW 3 rej E1 RTX (jakoś tak) którego widziałem dzisiaj w Wawie na al. Niepodległości.

Był też granatowy hawk, raczej RC z imionami Łukasz Maciej na bocznej szybie ale świnek nie dostrzegłem - pozdrowienia dla kierowniczki.

(obserwacje z pojazdu szynowego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, LosioDriver napisał:

Pozdrowienia z "Zakopianki" dla kierowcy oświniaczonego srebrnego Legacy/Outback i białej Imprezy :) machane i migane :)

 

Jeżeli to z niedzieli przed południem to srebrny OBK mógł być nasz (w stronę Nowego Targu), bo chyba komuś machałem :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasyki Topacz.

Pozdrowienia dla:

Czorne Legacy I (OP?)  ze świnkami na lusterkach - kojarzę auto ,sympatyczne dziewczę, z którą gadałem na parkingu na Japfest 2018?

A i burknął taki sprzęt na imprezie.

swsi.jpg

Edytowane przez hemi112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, hemi112 napisał:

Czorne Legacy I (OP?)  ze świnkami na lusterkach - kojarzę auto ,sympatyczne dziewczę, z którą gadałem na parkingu na Japfest 2018?

 

@wania chyba to dziewczę się tu zowie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kraków, koło 7:40, okolice Tandety: pozdrawiam Forumowiczkę w identycznym czarnym Forku ze świnkami, na którą pozwoliłem sobie zatrąbić, żeby pomachać. Pani miała trochę nietęgą minę, ale rozumiem - wiem, że nie jestem zbyt przystojny ;) Dlatego też trąbiłem, żeby zwrócić na siebie uwagę: wiem, że gdybym wyglądał jak Pierce Brosnan w Bondzie , Pani na pewno by mnie sama wypatrzyła - bez trąbienia :biglol:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już widzę tą relację po powrocie do domu: "jacyś obcy faceci na mnie ciągle trąbią! I to szkaradni! Przytyłam ostatnio czy co??" default_biglol.gif

Hahah nie nie, moja szanowna żona zakumała i nawet się chwaliła. Jak powiedziała jakie auto od razu pomyślałem że to pewnie Ty default_smile.png

 

A mina nie tęga bo pewnie zamyślona i zestresowana bo ciężki dzień przed urlopem miała :)

 

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...