Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

Pozdrawiam białego Forka widzianego dzisiaj w Chańczy, świnki na lusterkach były.  

Edited by abecer
  • Replies 63.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Chciałbym BAAAARDZO PODZIEKOWAC  P.Markowi oraz ekipie MTS za pomoc. Od kilku dni jesteśmy we Wrocłaiu i stąd mamy baze wypadowa na  Kotlinę Kłodzką ,aby smigać i robić wymazy w DPS-ach.dzień wcz

Cały miot bokserków pozdrawiam, Moto Orkiestra Kraków  

Jeszcze słabsze jest, jak te auta jeżdżą po ulicach z numerami wystawionymi na widok publiczny, siejąc zgorszenie

Posted Images

Szalony kierowniku grantowego GT który mi wyskoczyłeś na czołówkę, wyprzedzając na podwójnej ciągłej,  lecąc w stronę Krakowa 7ką kawałek przed miejscowością Książ Wielki dziś okolo 18.00 - opanuj się z takimi manewrami. Fura fajna ale nie pozdrawiam.

• Like 4
  • Upvote 3
W dniu 16.08.2019 o 19:14, elmot napisał:

Pozdrawiam kierownictwo czarnego OBK (czerwone świnki)  na warszawskiej blaszce, a spotkanego w Chatce pod Niemcową. 

:) A dziękuję, pozdrawiam z wzajemnością. Przy okazji pozdro dla imprezki (chyba) w środe kierownik machnął gdzieś w świetokrzyskim a ja nie zdążyłem.

• Like 1

Pozdrowienia dla oświniaczonego BMW 3 rej E1 RTX (jakoś tak) którego widziałem dzisiaj w Wawie na al. Niepodległości.

Był też granatowy hawk, raczej RC z imionami Łukasz Maciej na bocznej szybie ale świnek nie dostrzegłem - pozdrowienia dla kierowniczki.

(obserwacje z pojazdu szynowego)

Pozdrawiam czarnego WRX (STI) który dzisiaj na dość pustej Alei KEN ok. 7:30 robił sporo hałasu swoim bokserem !

Zdjęcia nie zdążyłem zrobić, co nie dziwi :)

20 godzin temu, LosioDriver napisał:

Pozdrowienia z "Zakopianki" dla kierowcy oświniaczonego srebrnego Legacy/Outback i białej Imprezy :) machane i migane :)

Jeżeli to z niedzieli przed południem to srebrny OBK mógł być nasz (w stronę Nowego Targu), bo chyba komuś machałem :D

Aha, no i od razu dzisiejsze pozdrowienia dla oświnionego (i oplejadowanego) Forka zaparkowanego przy zaporze/zamku w Niedzicy:

IMG_20190820_153147.jpg

IMG_20190820_154038.jpg

Edited by czekker
27 minut temu, czekker napisał:

Jeżeli to z niedzieli przed południem to srebrny OBK mógł być nasz (w stronę Nowego Targu), bo chyba komuś machałem :D

To chyba inny, bo kierunek się zgadza ale pora nie ta :D

Klasyki Topacz.

Pozdrowienia dla:

Czorne Legacy I (OP?)  ze świnkami na lusterkach - kojarzę auto ,sympatyczne dziewczę, z którą gadałem na parkingu na Japfest 2018?

A i burknął taki sprzęt na imprezie.

swsi.jpg

Edited by hemi112
2 godziny temu, hemi112 napisał:

Czorne Legacy I (OP?)  ze świnkami na lusterkach - kojarzę auto ,sympatyczne dziewczę, z którą gadałem na parkingu na Japfest 2018?

@wania chyba to dziewczę się tu zowie ;)

Pozdrawiamy z wakacyjnego wypadu... Kolegę SG kiedyś forumowym, teraz ostał się klej

IMG_20190821_191434.jpg

Edited by Herbert
Brak foty

Kraków, koło 7:40, okolice Tandety: pozdrawiam Forumowiczkę w identycznym czarnym Forku ze świnkami, na którą pozwoliłem sobie zatrąbić, żeby pomachać. Pani miała trochę nietęgą minę, ale rozumiem - wiem, że nie jestem zbyt przystojny ;) Dlatego też trąbiłem, żeby zwrócić na siebie uwagę: wiem, że gdybym wyglądał jak Pierce Brosnan w Bondzie , Pani na pewno by mnie sama wypatrzyła - bez trąbienia :biglol:

• Upvote 1
2 godziny temu, Dj Brabus napisał:

Na pewno forumowiczka? Może od męża auto wzięła...

Już widzę tą relację po powrocie do domu: "jacyś obcy faceci na mnie ciągle trąbią! I to szkaradni! Przytyłam ostatnio czy co??" :biglol:

• Haha 1
Już widzę tą relację po powrocie do domu: "jacyś obcy faceci na mnie ciągle trąbią! I to szkaradni! Przytyłam ostatnio czy co??" default_biglol.gif

Hahah nie nie, moja szanowna żona zakumała i nawet się chwaliła. Jak powiedziała jakie auto od razu pomyślałem że to pewnie Ty default_smile.png

A mina nie tęga bo pewnie zamyślona i zestresowana bo ciężki dzień przed urlopem miała :)

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

• Haha 1