Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia weekendowe :-)

Dla Legacego co biwakował na polu namiotowym nad Jeziorskiem
Dla Forka SJ XT który stał w tym samym korku do wyjazdu z parkingu co ja (Safari ZOO Borysew)
Dla Forska SH (chyba XT albo SBD) widzianekgo w Uniejowie na wysokości Term (tutaj było machane i odmachane)

oraz dla miłej rodzinki machającej gdzieś w trasie - zakładam że jakieś Subaru stała w garażu.

Pozdrowienia z Dziś.
Dla SJ widzianego na Browarnej w Poznaniu...
oraz innego SJ XT widzianego przy centruma Posnania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym pozdrowić posiadacza niebieskiej Imprezy WRX Kombi, z którym mijaliśmy się wczoraj po 17:00 w Krakowie w okolicach Urzędu Skarbowego w Nowej Hucie, ale niestety mimo mojej całej łapy wyciągniętej przez okno kierownik mnie nie zauważył... :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety cała droga z Krk. Na sam koniuszek północy Polski i widziany 1 słownie jeden forester i to jadący równolegle do a1 :-/ na miejsc u między karwia a dabkami 1 outback diesel czarny, - machalem ale kierownik wyraźnie zdziwiony, i tak Cie pozdrawiam kolego ;-)

Wysłane z mojego H4113 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, szurpit2 napisał:

Niestety cała droga z Krk. Na sam koniuszek północy Polski i widziany 1 słownie jeden forester i to jadący równolegle do a1 :-/ na miejsc u między karwia a dabkami 1 outback diesel czarny, - machalem ale kierownik wyraźnie zdziwiony, i tak Cie pozdrawiam kolego ;-)

Wysłane z mojego H4113 przy użyciu Tapatalka
 

Zależy jak się trafi. Jestem po trasie Warszawa-Świecie-Sierpc-Serock-Warszawa. Sporo różnych modeli Subaru.

Nawet na MOP przy A1 zaparkowałem obok bliźniaczego Forka XT w kolorze Sepia Bronze którego pozdrawiam (rejestracja GD, 3 sierpnia ok 17:15 MOP 80 km od Grudziądza, nie pamietam nazwy miejscowości).

Paru Subkom machałem, ale niestety nikt nie odmachuje, a o powitaniu mnie jako pierwszego w ogóle już nie liczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla @thorm i małżonki, których najpierw spotkałam na Piłsudskiego w Józefowie - było migane :drool:- a potem się okazało, że razem skręcamy do Lidla w Falenicy, gdzie ucięliśmy sobie przemiłą pogawędkę :D

20190813_200601.jpg

Edytowane przez niezrównowaŻona
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, niezrównowaŻona napisał:

Pozdrowienia dla @thorm i małżonki, których najpierw spotkałam na Piłsudskiego w Józefowie - było migane :drool:- a potem się okazało, że razem skręcamy do Lidla w Falenicy, gdzie ucięliśmy sobie przemiłą pogawędkę :D

20190813_200601.jpg

Niezmiernie miłe spotkanie! Pozdrawiam serdecznie!

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.08.2019 o 22:09, Pan Dziedzic napisał:

Kto to dziś mi trąbnął przyjaźnie pod CKD w Łodzi ?

Czerwona wanna blob :D

To ja byłem. :d Przepraszam ze klaksonem ale późno zauważyłem i moje machanie mogłoby nie być widziane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, blejzu napisał:

Pozdrawiam Forka z zamku w Janowie Podlaskim. Chyba sie spoznilismy na Plejady... :/

O, jest też XV z plejadowymi naklejkami. To też pozdrawiam:) i OBK ze świnka spotkanego na  orlenie też ;) I Forka że stadniny na koniec;)

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...