Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Będąc kilka dni w Czechach zauważyłem, że jeździ tam bardzo dużo Subaraków, wszelkiej maści, najwięcej Forków. Na pewno więcej, niż w Polsce. Za to podczas 12 dni pobytu w Niemczech widziałem jedynie może z 5 sztuk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, rydzada napisał:

Będąc kilka dni w Czechach zauważyłem, że jeździ tam bardzo dużo Subaraków, wszelkiej maści, najwięcej Forków. Na pewno więcej, niż w Polsce. Za to podczas 12 dni pobytu w Niemczech widziałem jedynie może z 5 sztuk.

Pewnie większość sprowadzona do Czech/Polski ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mattipk napisał:

Pewnie większość sprowadzona do Czech/Polski ;-)

Byłem też w Szwajcarii parę godzin. Ani jednego nie spotkałem. Stamtąd też wszystkie poszły już do Polski :) , a nowych jakoś nie widać na ulicy. Jak byłem tam pierwszy raz, w 2010r., Subaraków kilka jednak było. Zresztą mój Forek też był ze Szwajcarii :)

W każdym razie, pozdrawiam wszystkich spotkanych na mojej wakacyjnej trasie. Razem 3600 km. Niestety ze świnią nie było żadnego.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.08.2019 o 10:05, P4uk4 napisał:

Pozdrowienia dla ludzi którzy byli wczoraj Subarakami na Youngtimer Warsaw. Z tego co pamiętam poza moim autem był czarny Hawkeye w Kombi, szary GC8 w sedanie, czarny Forek SF i srebrny Blob w sedanie :)

 

EDIT: Zapomniałem jeszcze o czerwonym BRZ :D

Kawałek Dystryktu STI oraz nowy narybek, np BRZ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.08.2019 o 06:10, euyot napisał:

Ano :)

Właśnie nie dalej jak przedwczoraj myslałem o sąsiadach. Co tam u nich;)

Zacne fele ma wasza nowa bryka. Długo już macie ją?

Pozdrawiam

Nigdzie nie było w oryginale zestawu ze złotymi felgami, więc trzeba było własnoręcznie dokonać zmian ;) To już 5 miesiąc leci jak nią jeździmy. Generalnie polecamy... spora przestrzeń bagażowa, na wyposażeniu trzymadełko do kubka/butelki. Pasażerka nie narzeka na wygodę, amortyzacja super. Przebiegi dzienne po około 10 km i nic się nie dzieje. Przede wszystkim mało pali... tyle co nic :biglol: Jakby co, to bryka od początku garażowana :biglol:

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Gosia-Grzech napisał:

Nigdzie nie było w oryginale zestawu ze złotymi felgami, więc trzeba było własnoręcznie dokonać zmian ;) To już 5 miesiąc leci jak nią jeździmy. Generalnie polecamy... spora przestrzeń bagażowa, na wyposażeniu trzymadełko do kubka/butelki. Pasażerka nie narzeka na wygodę, amortyzacja super. Przebiegi dzienne po około 10 km i nic się nie dzieje. Przede wszystkim mało pali... tyle co nic :biglol: Jakby co, to bryka od początku garażowana :biglol:

A jak upg? Model ma tendencje?;)

Tak w ogole: GRATULACJE!:thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.08.2019 o 10:05, P4uk4 napisał:

Pozdrowienia dla ludzi którzy byli wczoraj Subarakami na Youngtimer Warsaw. Z tego co pamiętam poza moim autem był czarny Hawkeye w Kombi, szary GC8 w sedanie, czarny Forek SF i srebrny Blob w sedanie :)

 

EDIT: Zapomniałem jeszcze o czerwonym BRZ :D

Był jeszcze OBK ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla srebrnego GC z różową świnką na klapie w Zakopanem na Staszica dzisiaj koło 11:30 ;) Byłem z kotką rodziców na szczepienie, a że to mnie przypadło trzymanie zwierzęcia to nie miałem jak cyknąć foty. Za to ładnie brzmiało jak świnka odjeżdżała ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...