Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, chudy__ napisał:

Chyba sa jakieś zawieszki na line

Dowiedziałam się, że wystarczy do kinetyka w połowie przywiązać jeden koniec jakiejkolwiek liny/sznura (z tych mocniejszych), a drugi do drzewa (najlepiej węzłem cumowniczym) i w razie jak szekla puści to ta lina w połowie przejmuje ją na siebie. Tak mówią na mieście :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, niezrównowaŻona napisał:

Dowiedziałam się, że wystarczy do kinetyka w połowie przywiązać jeden koniec jakiejkolwiek liny/sznura (z tych mocniejszych), a drugi do drzewa (najlepiej węzłem cumowniczym) i w razie jak szekla puści to ta lina w połowie przejmuje ją na siebie. Tak mówią na mieście :D

Po pierwsze kinetykiem nie szarpie się osobówek. Tutaj spokojnie starczyłaby zwykła taśma lub lina holownicza. 

Faktycznie kinetyk mocuje się do tyłu dla bezpieczeństwa. 

Szarpanie SUVa czy osobówki (bez ramy) to ryzyko, bo mocowania/uszy itd można łatwo urwać, ponieważ zostały zaprojektowane do holowania, a nie wyrywania z błota.

Przed ryzykiem strzału z kinetyka może zabezpieczyć jedynie solidny hak/ucho mocowane do ramy i szkle oraz lina w dobrym stanie.

Linę stalową można przykryć kocem, owinąć inną liną. Jeśli przymocujesz cokolwiek do kinetyka poleci jak pocisk z procy.

Powiem szczerze że kinetyka się boję i unikam użycia jeśli nie jest konieczny chociaż mam terenowkę.. 

 

Edytowane przez mechanik
  • Super! 1
  • Dzięki! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nawet to nie o to chodzi zeby maske podnosić

A po drugie na reduktorze masz biegu do przodu A nie tylko wsteka, 

Gdzieś jest film tak urywa się mocowanie i kolesiowi rozwala pół twarzy

 

Również używałem kinetyka tylko z przymusu 

Edytowane przez chudy__
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nie możesz dodać pustej zawartości. Proszę dodać jakąś zawartość i spróbować ponownie."

Jeśli chcesz to usunąć, usuń najpierw zawartość
 
Fajna informacja. Po usunięciu zawartości i tak nie da się usunąć zdublowanego wpisu.
Edytowane przez suberet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, suberet napisał:

Aha! czyli zostawiam ten bajzel a ty sprzątasz? Toż to jak stare, dobre małżeństwo. :rolleyes:

Tylko głośno wołaj, bo ja już stara i głucha jestem :mrgreen:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.07.2019 o 12:56, mechanik napisał:

Faktycznie kinetyk mocuje się do tyłu dla bezpieczeństwa.  

To i tak nic nie daje.

znajomy zginął tak na Pogorii kilka lat temu jak kinetyk strzelił wleciał przez tylną szybe do kabiny rozerwał dwa zagłówki w Patrolu zatrzymując się w głowie kierowcy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Infra napisał:

zero chęci interakcji :(

A ja dziś czuję się podbudowany. To, że czerwony S-Turbo jadący w Józefowie w stronę Warszawy mi odmachał - norma, ale chwilę wcześniej, w Falenicy odmachała mi urocza pani ze srebrnego turbo SG :D

Duch w narodzie nie ginie!

Edytowane przez Panzerpferd
  • Super! 2
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Panzerpferd napisał:

A ja dziś czuję się podbudowany. To, że czerwony S-Turbo jadący w Józefowie w stronę Warszawy mi odmachał - norma, ale chwilę wcześniej, w Falenicy odmachała mi urocza pani ze srebrnego turbo SG :D

Duch w narodzie nie ginie!

zazdro :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla ludzi którzy byli wczoraj Subarakami na Youngtimer Warsaw. Z tego co pamiętam poza moim autem był czarny Hawkeye w Kombi, szary GC8 w sedanie, czarny Forek SF i srebrny Blob w sedanie :)

 

EDIT: Zapomniałem jeszcze o czerwonym BRZ :D

Edytowane przez P4uk4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...